Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rybka

Facet dzwoni

Polecane posty

Gość Rybka

Do mnie, dopiero o 19 godzinie.Napisze rano SMS że jest w pracy, po pracy napisze Że skończył i taki jest z nim kontakt.Wydaje mi się że to nie jest w porządku,a jak już zadzwoni o tej 19 godz to pogada z niecała godz, przeważnie o 20 godz kolega do niego przychodzi, potem na chwilę jeszcze zadzwoni po 21 godz i idzie spać, dla mnie to jest taka zlewka drugiej osoby, co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieto lecz się

przecież nie będzie gadał z tobą cały dzień zamiast pracować? chora jesteś? i tak gada z tobą godzine ( nie wiem o czym można tyle pitolić z babą ale ok )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

pewnie ma inną, wygada sie wywdzięczy na boku i na Ciebie nie ma czasu, zeskanowałaś mu już telefon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rybka

Tak myślałam że się czepiam niepotrzebnie.No miałam kiedyś chłopaka który dzwonił do mnie po 20 razy dziennie i też pracowal i non stop byliśmy w kontakcie, ale tamten był inny z charakteru 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka
8 godzin temu, Gość Rybka napisał:

Tak myślałam że się czepiam niepotrzebnie.No miałam kiedyś chłopaka który dzwonił do mnie po 20 razy dziennie i też pracowal i non stop byliśmy w kontakcie, ale tamten był inny z charakteru 

Juz widać ze jesteś kobieta bluszczem i pisze to jako kobieta. Taak ma najlepiej co lok godziny dzwonic i się meldować...zameczysz go 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka
8 godzin temu, Gość Rybka napisał:

Tak myślałam że się czepiam niepotrzebnie.No miałam kiedyś chłopaka który dzwonił do mnie po 20 razy dziennie i też pracowal i non stop byliśmy w kontakcie, ale tamten był inny z charakteru 

Juz widać ze jesteś kobieta bluszczem i pisze to jako kobieta. Taak ma najlepiej co lok godziny dzwonic i się meldować...zameczysz go 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka
8 godzin temu, Gość Rybka napisał:

Tak myślałam że się czepiam niepotrzebnie.No miałam kiedyś chłopaka który dzwonił do mnie po 20 razy dziennie i też pracowal i non stop byliśmy w kontakcie, ale tamten był inny z charakteru 

Juz widać ze jesteś kobieta bluszczem i pisze to jako kobieta. Taak ma najlepiej co pol godziny dzwonic i się meldować...zameczysz go 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rybka

No dziś mój kolega do mnie zadzwonił, który pracuje w tej samej branży co mój facet.Podpytalam go jak to jest u nich z dzwonieniem w pracy, okazało się że nie ma żadnych problemów i w każdej chwili można zadzwonić kiedy się chce, chodźby na chwilke, a nawet niektórzy na Internecie siedzą.Moj facet ściemnia, że cały dzień nie można dzwonić więc raczej nie jestem kobietą bluszcz, jakoś moj znajomy mógł zadzwonić a mój facet znowu cisza, rano tylko sms na przywitanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ostry

A ty dalej tego frajera rozkminiasz? Jeszcze go nie kopnelas w dupę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shadow

Ja tez w pracy moge dzwonic, ale nie lubie, bo mnie to rozprasza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petrovafire

A może jest typem osoby, która woli rozmawiać twarzą w twarz, a nie piszac czy dzwoniąc? Co innego gdyby to był związek na odległość, ale o niczym takim nie wspominasz, więc wnioskuję, że nie mieszkacie od siebie jakoś daleko? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rybka

Teraz jesteśmy od siebie daleko, mam okazję się przyjrzeć dzięki temu z kim naprawdę mam do czynienia. Pochodzimy z tych samych miast ale teraz jest chwilowa rozlaka,nie podoba mi się jego zachowanie bardzo, gdy byłam blisko wydzwaniał non stop i cały czas się umawiał, teraz się wycofał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiedźma

Ile razy mamy ci napisać, żebys z nim zerwała? To już trzeci czy czwarty temat o nim, facet robi cię w chuuja, pluje ci w twarz a ty udajesz że deszcz pada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwa wiedzma

wiedzma spływaj do norki, nie manipuluj ludzmi, a ty autorko ogarnij te toksyny, bo nikt z toba nie wytrzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rybka

Nie znasz do końca sytuacji, do czego on jeszcze jest zdolny.Dzis na przykład od rana się nie odzywa a mówił wczoraj że idzie wcześniej spać bo wstaje dziś o siódmej. Kłamie cały czas, to on cały czas kręci Dziekuje za wszystkie odpowiedzi nie pozwolę sobie na takie traktowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A ty ile razy dziennie do niego dzwonisz albo piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rybka

Tyle samo co on, napsze rano ja odpowiem, zadzwoni wieczorem, odbiore..Mamy kontakt, rano jeden sms i jeden telefon koło 19 godz, tak się zachowuje zakochany mężczyzna? Wątpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wili

W innych tematach pił, z kolegami,stracił pracę,groził samobójstwem,masakra kobieto nie masz jakiejś przyjaciółki by się poradzić a nie takie szambo robić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rybka

Mam ale nie chce koleżankom takie coś mówić, bo się krępuje.Nie mówię takich rzeczy koleżankom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wili

Za to wolisz zakładać chyba z 4 temat o typku który cię szantażuje emocjonalnie,okłamuje,próbuje wyłudzić kasę pod pozorem stanięcia na nogi po utracie pracy,straszy popełnieniem samobójstwa,piszesz,że chleje z kumplami,teraz że nie dzwoni.I nic ci to nie mówi o jego charakterze,a raczej patologi środowiska i tej osoby?Wyjątkowo tępa jesteś czy tylko udajesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rybka

Tępa nie jestem i nie udaję, ciągle tylko się nad nim zastanawiałam bo uprosil mnie płacząc przez telefon, razem z kolegą, żebym go nie zostawiała ale ten typ już się nie zmieni. Dziękuję za wszystkie rady i przepraszam że założyłam aż 4 tematy o kimś kto pochodzi z szemranego środowiska, chyba udawałam przed samą sobą że tak nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniek

Proszę i już nie pisz nic dziewczyno o nim, bo nie chce się tego czytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wili

Skoro sama pochodzisz z takiego środowiska i nie przeszkadza ci chłopak o ilorazie inteligencji, mchu...cóż,zastanawiaj się dalej,życie z patolem też ma swoje uroki 😞 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rybka

Nie obrazaj mnie wili bo nie pochodzę z takiego środowiska, gdybym pochodziła nie przeszkadzałoby mi jego zachowanie wcale, ciekawe skąd wiesz że życie z patolem ma uroki? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wili

Uroki??To była ironia!Skoro nie pochodzisz to musisz być zaj....tą desperatką że chcesz takiego głąba z takim charakterem,masakra 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wili

Nie stać cię mentalnie,na porządnego,normalnego chłopaka?Bierzesz co leci albo co spadnie z łopaty śmieciarzowi?Desperacja to się nazywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iron

Poważne nie masz nikogo do kogo mogła byś się zwrócić o pomoc,radę,bezkrytyczne i niezależne spojrzenie na problem?Brat,siostra,matka,ojciec,przyjaciel,przyjaciółka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rybka

Mam, koleżanki ale pisałam już nie chce z nimi o tym rozmawiać, bo na pewno myślą tam samo jak większość osób tutaj. Temat skończony,nie ma o czym pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wili

Czyli wszyscy myślą tak samo widzą jak wpier....sz się w patologię ale ty i tak zrobisz jak trzeba,ważne że chłop i ma spodnie a w portkach ku....a to dla ciebie się liczy i to jest jedynie słuszny wyznacznik 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 godzin temu, Gość Rybka napisał:

Nie znasz do końca sytuacji, do czego on jeszcze jest zdolny.Dzis na przykład od rana się nie odzywa a mówił wczoraj że idzie wcześniej spać bo wstaje dziś o siódmej. Kłamie cały czas, to on cały czas kręci Dziekuje za wszystkie odpowiedzi nie pozwolę sobie na takie traktowanie.

Pewnie umawia się z inna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×