Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Politowicz

Ukrywana orientacja

Polecane posty

Gość Politowicz

Witam.

Mam problem z moją orientacją, mam żonę, dwójkę dzieci lecz z rok temu zauważyłem że podniecają mnie faceci. Jakieś porady co zrobić? Powiedzieć żonie, czy zdradzać ją? Proszę was o porade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ćwiek

Ja na twoim miejscu postępowałbym jak ja, ruchał każdego chętnego faceta, też mam żonę na boku i kilku seksownych synków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pustaku ty

zdradzić? uderz się w czerep :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hhhhhhh

Sprobuj z facetem i sie przekonaj. Inaczej do konca zycia bedzie Ci czegos brakowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adams
8 godzin temu, Gość Politowicz napisał:

Witam.

Mam problem z moją orientacją, mam żonę, dwójkę dzieci lecz z rok temu zauważyłem że podniecają mnie faceci. Jakieś porady co zrobić? Powiedzieć żonie, czy zdradzać ją? Proszę was o porade.

Możesz być biseksualny. Na Twoim miejscu poszedłbym do seksuologa i z nim o tym porozmawiał najpierw, a nie z żoną. To jest bardzo duże odkrycie w Twoim życiu, a co dopiero żony, więc rozmowa z nią teraz jak miałaby wyglądać: "mamy dzieci, kocham Cię, ale jednak wolę facetów?". Nie bardzo. Zdradzanie na tym etapie też nie ma sensu, bo... powinieneś najpierw odkryć, skąd się to wzięło i co chcesz z tym zrobić - zostawić żonę i szukać faceta czy olać i być dalej w związku.

Jeśli żona Cię dalej podnieca, to ja bym nic nie zmieniał. To jest tak samo jak facetowi hetero po jakimś dłuższym czasie podobają się inne kobiety. Czy od razu ma zdradzać? Nie. To jest dojrzałość, że się na coś zdecydowałeś i tego trzymasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brokulka

Mój chłopak ma tatę geja. W sumie jest ich trójka dzieci, więc jego tata tak jak ty zabawil się w rodzinę, a potem przegrał ze swoim prawdziwym obliczem. 

 

Jest super facetem, bardzo go lubię. Ale wiem, że bardzo skrzywdzil swoją rodzinę w tamtym momencie. 

 

Powodzenia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×