Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Kobiety Wolicie łysiejacych mężczyzn czy z ładnym włosami ?

Polecane posty

Gość Gość

Czy łysiejacy mężczyzna ma u was szansę? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Lubię z ładna fryzurą! Łysiejący nie dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Szczerze to z fajną fryzurą.  A jeśli łysieje to już wolę jak ścina się na łyso,  bo zakola lub łysy plac na czubku głowy nie fajnie wygląda.   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartekweczwartek

Łysienie świadczy o wysokim poziomie testosteronu więc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Łysienie nie świadczy,  że ktoś jest lepszy w łóżku od tego, który ma włosy. Tak sobie tłumacz.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartekweczwartek
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Łysienie nie świadczy,  że ktoś jest lepszy w łóżku od tego, który ma włosy. Tak sobie tłumacz.  

Nie napisałem, że łysy jest lepszy w łóżku tylko, że ma wyższy poziom testosteronu, resztę sobie dopowiedziałeś skądinąd logicznie 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta
19 minut temu, Gość Bartekweczwartek napisał:

Nie napisałem, że łysy jest lepszy w łóżku tylko, że ma wyższy poziom testosteronu, resztę sobie dopowiedziałeś skądinąd logicznie 😉 

Ni niekoniecznie... Testosteron moze miec w normie... Tylko albo nadwrażliwe receptory androgenowe albo zly stosunek testosteronu do dht. 

Co do pytania... Niby bym odpowiedziała, ze z włosami... Ale zauroczylam sie w Marku z łysieniem androgenowym 😂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Kobieta napisał:

Ni niekoniecznie... Testosteron moze miec w normie... Tylko albo nadwrażliwe receptory androgenowe albo zly stosunek testosteronu do dht. 

Co do pytania... Niby bym odpowiedziała, ze z włosami... Ale zauroczylam sie w Marku z łysieniem androgenowym 😂 

Z Kafe? 🙂

Ja wolę z włosami w sumie. Mój facet biadoli, że siwieje, ale to akurat jest seksowne. Zawsze mówię mu na pocieszenie "A wolałbyś łysieć?" 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbbbbbbb
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Czy łysiejacy mężczyzna ma u was szansę? 

nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Z włosami.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Bartekweczwartek napisał:

Łysienie świadczy o wysokim poziomie testosteronu więc...

 To jestem jakimś wyjątkiem, fryzurę w szybkim tempie mogę mieć jak wkur...ny Chopin a ruch@ć nawet 3-4 razy na dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weget
39 minut temu, Gość Kobieta napisał:

Ni niekoniecznie... Testosteron moze miec w normie... Tylko albo nadwrażliwe receptory androgenowe albo zly stosunek testosteronu do dht.

pitu pitu o chemi. U mnie łysienie czy tez odrastnie włosów bylo zalezne od poziomu stresu. Jak mialem lepsze stany to mi odrastały słosy, jak matka kazała obciachac drzewa, to wylysialem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goryl

Myśle ze bardzo wiele kobiet nie przekłada u faceta czy ma włosy lub ich  niema . Gdy od opracowywałem  szkolenie wojskowe  do kolegi z sali przyjechała żona . On był facetem typu Goryl wysoki głowa do przodu ręce nie proporcjonalne do całego ciała ,sięgały za kolana ,dlatego goryl . Lecz ten gość łysy to chodząca encyklopedia . Żona myśleliśmy ze miś świata odwiedziła nas . To była jego żona ,cudo nie kobieta . Gdy zamieniliśmy kilka zdań ze sobą rzekła . Niema takiego drugiego człowieka co mogła bym się zamienić na innego męża . Nie liczy się u mężczyzny uroda,liczy się dobroć ,zaradność mądrość , przy nim czuje się ja i corka bezpieczni pod każdym względem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gocg

Ja mam 38 i bujne włosy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A ja od zawsze lubiłam łysych. 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Gość gość napisał:

A ja od zawsze lubiłam łysych. 😉 

 A ja łysą;)) ha ha ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
46 minut temu, bella napisał:

Wcale się jej nie dziwię. Mieć kochającego mężczyznę, posiadającego mądrość życiową, kogoś kogo jest się pewnym na 100% i czuje się przy nim bezpiecznie.. czego więcej potrzeba do szczęścia? No może jeszcze zdrowia :)

Nigdy nikogo nie można być w 100% pewnym, jeśli myślisz inaczej, to jesteś pewnie jeszcze młoda i głupiutka. Każdy zawsze tak mówi, że to ten jedyny/ta jedyna, za jakiś człowiek się zastanawia, jak mógł takie głupoty wygadywać. ;)

Zresztą pomyśl, skąd tyle rozwodów? Przecież każda osoba stojąca na ślubnym kobiercu sądziła, że właśnie z osobą stojącą obok spędzi całe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xddd
Dnia 26.04.2019 o 17:37, Gość Goryl napisał:

Myśle ze bardzo wiele kobiet nie przekłada u faceta czy ma włosy lub ich  niema . Gdy od opracowywałem  szkolenie wojskowe  do kolegi z sali przyjechała żona . On był facetem typu Goryl wysoki głowa do przodu ręce nie proporcjonalne do całego ciała ,sięgały za kolana ,dlatego goryl . Lecz ten gość łysy to chodząca encyklopedia . Żona myśleliśmy ze miś świata odwiedziła nas . To była jego żona ,cudo nie kobieta . Gdy zamieniliśmy kilka zdań ze sobą rzekła . Niema takiego drugiego człowieka co mogła bym się zamienić na innego męża . Nie liczy się u mężczyzny uroda,liczy się dobroć ,zaradność mądrość , przy nim czuje się ja i corka bezpieczni pod każdym względem .

Fajnie się sam siebie zareklamowałeś 😄  A z tą encyklopedią to coś wątpię, bo pisanie składniowe idzie ci źle. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka ze wiele kobiet ma ten swoj ideał faceta i moze sie zarzekac ze innego nie bedzie chciala ale... pozniej spotyka takiego niskiego grubego łyska i zako...e sie w nim bez pamieci :-) tak wiec i Ty autorze tego wątka masz szanse :-) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Małorolny napisał:

Prawda jest taka ze wiele kobiet ma ten swoj ideał faceta i moze sie zarzekac ze innego nie bedzie chciala ale... pozniej spotyka takiego niskiego grubego łyska i zako...e sie w nim bez pamieci 🙂 tak wiec i Ty autorze tego wątka masz szanse 🙂

Nie każda kobieta, nie każda😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Pewnie, że nie każda.  Łysienia  się nie wybiera,  ale jak patrzę na księcia Williama to niezbyt to dobrze wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Puchacz Rolny napisał:

mimo niedostatków urody, nie narzekam na brak zainteresowania ze strony atrakcyjnych kobiet 😎

Mało prawdopodobne Psujku😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×