Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mogą sobie mieć

Kobiety maja w uja wmagań a i tak biorą de-bili

Polecane posty

Gość mogą sobie mieć

Ja też mam wymagania, chce pałac z basenem, a mam kawalerke 50m2 i żyje. Wymagania kobiet to fanaberia pomieszana z fantazja i serialami z TV, realia to inna sprawa i szybko schodzą na ziemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w umi

wsumie to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Tak! miałam wymagania, a wylądowałam z otyłym facetem z mikrofiootem. Na domiar złego jest typem ze spaczonym charakterem. Niestety wszystko wychodzi po czasie wspólnego mieszkania. Szukam sposobu na ewakuację z tego związku. Chciałabym być szczęśliwa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość MHF
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

Tak! miałam wymagania, a wylądowałam z otyłym facetem z mikrofiootem. Na domiar złego jest typem ze spaczonym charakterem. Niestety wszystko wychodzi po czasie wspólnego mieszkania. Szukam sposobu na ewakuację z tego związku. Chciałabym być szczęśliwa 😞

A jesteś jego żona i macie dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

Tak! miałam wymagania, a wylądowałam z otyłym facetem z mikrofiootem. Na domiar złego jest typem ze spaczonym charakterem. Niestety wszystko wychodzi po czasie wspólnego mieszkania. Szukam sposobu na ewakuację z tego związku. Chciałabym być szczęśliwa 😞

Widziały cały co brały...nie tknelabym otyłego faceta choćby był ostatni na ziemi (co innego lekka nadwaga). Taka desperatka jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam

Bo nie rozumiesz ze kobiety nie kieruja sie rozsadkiem tylko tym jak facet wyglada. Znam naprawde faceta ktory z trudem skleci jedno zdanie i wyslawia sie jakby byl niedorozwiniety umyslowo  a ze ma prawie 2 metry i posture jak kulturysta to poderwie kazda. Po prostu ty sugerujesz sie tymi bzdurami co kobiety wmawiaja facetom o tym czulym kochajacym i ble ble ble facecie by nie wyszly na prymitywki ktore pojda spac chocby z najglupszym d ...eb..ilem byleby przystojny byl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moda na księcia

Każda szuka księcia z bajki a i tak wyląduje z łysym cześkiem z brzuchem, bo wymagania jedno a co pod nosem i w otoczeniu to drugie, ale fajnie mieć fantazje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Czasami można mieć pod nosem faceta z kasą pracującego w najbogatszym kraju na świecie. I zdradzić go z rozwodnikiem co ma dwoje dzieci bo on magister. A potem dostać kopa od życia. I wracać z płaczem do nikąd. Byc wolnym od dłuższego czasu. I wielkiej miłości zostają nici. Powód brak zrozumienia . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×