Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Toaleta i wspólne zamieszkanie

Polecane posty

Gość Gość

Po wyprowadzce z domu mieszkałam z koleżankami, potem sama. Teraz chcę zamieszkać z chłopakiem, ale pojawia się kluczowy problem.

Nie wyobrażam sobie w spokoju korzystać z łazienki podczas jego obecności w domu.

Jeszcze ktoś inteligentny tak wymyślił drzwi od łazienki, że w ramach wentylacji chyba na dole drzwi jest pozioma szczelina przez którą wszystko słychać.

Pancerne drzwi powinny być w toalecie.

Chyba do marketu obok bloku będę chodziła korzystać z toalety. Nie wiem co robić. Boję się, że będę miała przez to problemy zdrowotne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ooooooo

No niestety mieszkanie razem to gowniana sprawa, najpierw dorosli potem rece smierdzą kupą od dzieci:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miauu

nie widze problemu, nie jesteś księżniczką idealną tylko srasz i pierdzisz jak wszyscy, czas do tego przywyknąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Djsh

No fakt to chyba jedyny mankament mieszkania z kimś,  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja po prostu chcę prywatności. Nie wiem, może poszukamy mieszkania z dwiema łazienkami albo z łazienką jakoś oddaloną od innych pomieszczeń.

To, że jestem dorosła, to nie znaczy, że bez skrępowania będę korzystać przy innych z toalety. Blokada psychiczna nie zależy od wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kiedyś podczas mieszkania z koleżankami miałysmy dwie łazienki. Wc było obok mojego pokoju a dalej łazienka z wanną.

Naprawdę ściana była na tyle cienka, że wstydziłam się zapraszać gości, bo było słychać mocz obijający się o ścianki muszli klozetowej.

Najgorzej jak akurat coś wtedy jadłam.

Cienkie ściany w blokach to pomyłka jakaś. Głupia oszczędność 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shadow

Kup sobie japonska klape z pozytywka. Serio, sa takie 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aka

Ale masz problem. Każdy s.ra. A jeśli robisz to tak głośno, to chyba masz problem zdrowotny. Przecież to powinno być plum i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Zwiazek to tez siku, kupa, wymioty, wzdecia, bąki, jelitowki, przecinanie pepowiny przy porodzie. Po prostu kazdy czlowiek taki jest. I ty i twoj chlopak i caly swiat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja

Zawsze można wypożyczyć toy toy i wychodzić na zewnątrz 😀😀 nie masz na serio innych problemów? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×