Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Smutny

I co ty niby chcesz mi zrobić tym maluszkiem? Lepiej się ubierz i oszczędź wstydu.

Polecane posty

Gość Smutny

Jakbyście zareagowali na taki tekst od dziewczyny? Dodam, że sama mnie zaprosiła, chciała zaaranżować nasz pierwszy raz w związku, a gdy już się rozebraliśmy to ona mnie zwyzywała. Mam 12 cm we wzwodzie, ale uważam że takie słowa powinna zachować dla siebie.

Po wszystkim ubrałem się i wróciłem do domu. Czy mam zadzwonić i ją przeprosić za nie wiadomo co? Czy zakończyć relację po tym wszystkim. 

Myślałem że takie teksty z ust kobiety mogą paść w durnych amerykańskich filmach i serialach, a nie w prawdziwym życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Tak to jest jak się zgadzasz na związek z panienką z klubu lub z tindera. Jak jesteś przystojny z twarzy ale jesteś słaby w łóżku lub nie masz dużego sprzętu to będziesz zwyzywany przez te ,,księżniczki" co tylko umieją się wypinać tyłkiem do każdego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiko

pusta lalka, wymień ją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria24

Powinna już sobie oszczędzić ten komentarz, a ty powinieneś jej strzelić w jej głupi pysk. I rada na przyszłość nie wchodź w bliższe relacje z byle kim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Gość Smutny napisał:

Jakbyście zareagowali na taki tekst od dziewczyny? Dodam, że sama mnie zaprosiła, chciała zaaranżować nasz pierwszy raz w związku, a gdy już się rozebraliśmy to ona mnie zwyzywała. Mam 12 cm we wzwodzie, ale uważam że takie słowa powinna zachować dla siebie.

Po wszystkim ubrałem się i wróciłem do domu. Czy mam zadzwonić i ją przeprosić za nie wiadomo co? Czy zakończyć relację po tym wszystkim. 

Myślałem że takie teksty z ust kobiety mogą paść w durnych amerykańskich filmach i serialach, a nie w prawdziwym życiu.

Poszukaj sobie babki z wąską cipką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krug

chinke lub latynoske szukaj, albo niską drobną co ma małą i ciasną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Smutny napisał:

Jakbyście zareagowali na taki tekst od dziewczyny? Dodam, że sama mnie zaprosiła, chciała zaaranżować nasz pierwszy raz w związku, a gdy już się rozebraliśmy to ona mnie zwyzywała. Mam 12 cm we wzwodzie, ale uważam że takie słowa powinna zachować dla siebie.

Po wszystkim ubrałem się i wróciłem do domu. Czy mam zadzwonić i ją przeprosić za nie wiadomo co? Czy zakończyć relację po tym wszystkim. 

Myślałem że takie teksty z ust kobiety mogą paść w durnych amerykańskich filmach i serialach, a nie w prawdziwym życiu.

Takie słowa nie padną z ust świadomej kobiety. Oczywiście, nie masz za co przepraszać. Jeżeli jej zależy to, ona powinna przemyśleć i przeprosić. Zakończ tą relację,  już Cię emocjonalnie zdołowała, a będzie tylko gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mua

Żałosne babsko! Nie wyobrażam sobie tak poniżyć faceta. Głowa do góry! I nie przepraszaj jej, bo nie masz za co!! To ona Ciebie powinna przepraszać!! Odpuść sobie tę znajomość. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×