Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Qww

Czy ktoś zamawiał buty ze sklepu "aldashoes.pl"?

Polecane posty

Gość Bluza Champion

Zamówiłem bluzę marki Champion i czekam już ok. miesiaca, czy to wogole przyjdzie? :'/

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIMO STRACHU, BUTY DOTARŁY

Nie jestem bootem. Syn zamówił buty z tej strony i dopiero wyczytałem ze jest to strona ryzykowna. Napisałem do nich emaila i odezwali się w ciągu kilku dni ze zgodnie regulaminem maja 5 dni roboczych od wpłaty na realizacje zamowienia i 30 dni na dostawę. Po przeczytaniu wielu postów ze to fake’owa strona stwierdziłem ze 220 pln spuściłem do zlewu.

 

KU MOJEMU ZASKOCZENIU BUTY PRZYSZŁY DZIŚ CZYLI PO 11 DNIACH OD ZAPŁATY!!!!

Fake nie fake, podróba nie podróba, ale syn buty ma 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarosław

Dlaczego myślicie że kupicie buty które normalnie kosztują po 500 czy 600zł za 200 na tej stronce? Buty typu airmax 90 czy airmax 97 kosztują tyle i nawet na mega obniżkach nie da się ich kupić za 200zł. Jeśli ktoś chce mieć obuwie podrabiane a co za tym idzie zrobione z tańszych materiałów nie testowane na nogach sportowców itp. tak jak robi to firma nike czy adidas inwestując w laboratorium miliony, to kupujcie na stronach gdzie po wejściu w link "kontakt" nie ma nawet podanej siedziby firmy tylko adres email. Buty akurat są ważną częścią garderoby bo od tego jak są wykonane zależy to czy nasze stopy będą zdrowe. Nie warto na nich oszczędzać. Wystarczy poczekać na promocje i wyprzedaże na stronach nike, adidas itd i da się kupić wspomniane najlepsze modele butów przecenione z 600 do 300zł a niższe modele nawet za poniżej 200zł czy za 140. Wiem bo sam tak robię. Przynajmniej wiem że mam produkt dobrej jakości i oryginalny. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia

Zamówiłam buty 3 w połowie czerwca, a po 2 tygodniach buty były już u mnie. Po czytaniu komentarzy tu już się bałam że straciłam pieniądze ale jednak butki doszły i jestem z nich bardzo zadowolona, wizualnie wyglądają super naprawdę dobrze wykonane i są bardzo wygodne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Typiara

Ja zamówiłam przyszły po ok 2 tygodniach. Miałam możliwość śledzenia paczki i wszystko przebiegało wtedy szybko. Co do butów kolor trochę się różni od tego że zdjęcia ale nie jest tragicznie. Co mnie strasznie zaskoczyło to to że buty nie przyszły zapakowane w pudełko tylko w foloqej torbie co jak dla mnie starszy minus. Buty nie mają żadnych wad i jak dla mnie ich stan wizualny i metka wskazują na to że są oryginalne🤷‍♀️ nie wiem może się mylę ale 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksandra

Dzień dobry zamówiłam buty adidas deerupty i mimochodem ze czekałam 2 i pół tygodnia jestem z nich bardzo zadowolona sprawdzałam z przyjaciółka ich oryginalność ponieważ ma takie same okazało się ze oryginały 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki_ktos

Witam wszystkich , to i ja pozwolę sobie dodać komentarz. Buty przyszły po trzech tygodniach. Myślałem ze uda mi się kupić więcej i może jeszcze coś zarobić , gdyż bardzo korzystna cena jest na stronie. Jednakże zamówiłem dwie pary butów, które są bez pudełek. A co to jakości , to mysle ze i tak przepłaciłem o polowe 😂 widziałem tutaj wcześniej komentarze ze buty są starannie wykonane, nie raz ze oryginalne itp, dla sprostowania tylko dodam ze starannie to one są , ale tylko skopiowane i tylko tyle pozytywu co mogę powiedzieć. Jakoś jest na prawdę kiepska, no  i ten zapach gumy... Do tego rozmiary,  są chyba jak na chińskie nóżki, może nawet oni maja inne centymetry, bo tym się kierowałem dokonując zakupu. W supermarketach tez są nie raz sklepy chińskie, możecie mi wierzyć ze tam jakoś jest dużo lepsza niż zamówione przezemnie buty. Ale wzór jest na prawdę dobrze odwzorowany z daleka nikt się nie kapnie ze to chinczyki 🤣 ogólnie to nie polecam, bo stawiam ze nawet miesiąca nie przetrwają. Pozdrawiam 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buty air force 1 mid Red

Zamówiłem buty i chciałbym wiedzieć czy buty z tej strony są oryginalne bo jeśli nie to po dostanie tych butów raczej je odeśle

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moja znajoma odesłała buty bo fatalne były, rozmiar też nie był dobry.. lepiej zamawiać z bardziej znanych sklepów online

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masz cierpliwość? Bierz!

Zamówiłem nike air vapormax 2.08.2019 status przesyłki zmienił się na wysłane około 5.08.2019 buty przyszły dziś tj. 21.08.2019 cena może i szokuje bo tak niska ale jest to oryginał nike na 100%. W regulaminie jest napisane że od momentu wysyłki mają 30 dni ale ROBOCZYCH na dostarczenie towaru więc trochę cierpliwości ludzie. Fakt certyfikat jest po handlu (Hong kong) i po Belgijski drugi to raz dwa że są to buty nowe ale z delikatną wada fabryczna. U mnie mała rysa na podeszwie prawego buta stąd taka cena. Jeśli to wam nie przeszkadza to można zamawiać śmiało 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Złodziejka

Ta ... to złodziejka, piszę do rury że już czekam na przesyłkę dwa miesiąc to szmaciok mi wysyła maile automatyczne że pieniądze nie zaksięgowane żeby wysłać numer przesyłki, wszystko żeby ale ... pieniądz ani butów... Szmaciok Aldashop ....... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qsawer

Stanowczo odradzam, oszuści!!! Kupiłem u nich buty a po 1, miesiąca się porozklejaly. W odpowiedzi na reklamację otrzymałem info. ze nie została uwzględniona z przyczyny złego użytkowania. Ludzi syn chodził 1 miesiąc w butach na które czekał 2 miesiące. Odradzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×