Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ggggg

post dr. Dąbrowskiej

Polecane posty

Gość Ggggg

Szybko nasza gwiazda z miejscowosci na G. usunela watek. Wiecie co zaczęłam oglądać jej filimiki własnie jak robila post w roku 2017 i kurcze, momo ze miala nadwage to miala ladną cere, włosy, pięknie się prezentowala...aż dziwne że w takim czasie można się tak zapuścić...podróże powinny kształcić i rozwijać a nie cofać....mam nadzieje z sie opamięta ze względu na córke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anek

Czy to wątek o youtuberce która tworzy ebooki z prędkością światła , nie swoimi przepisami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dorabianie napisów do dźwięków wydawanych przez dziecko, połykanie wege hot-doga na dwa razy, tyłek niemieszczący się w standardowym fotelu biurowym i nieobecny Kudłaty ze Scooby Doo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobre
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Dorabianie napisów do dźwięków wydawanych przez dziecko, połykanie wege hot-doga na dwa razy, tyłek niemieszczący się w standardowym fotelu biurowym i nieobecny Kudłaty ze Scooby Doo?

Naprawdę dobre 😂kudłaty 😂😂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ona też jest kudłata, porownujac ja sprzed sprzedaży domu i podrozy a teraz to sie strasznie zapuściła. Ale skoro jej tak dobrze ...ciężko mi sobie to wyobrazić. Z jednej strony mówi że przestała się przejmować, z drugiej narzeka na hejt a z trzeciej jak ktos jej na insta kulturalnie napisze ze może specjalista bylby potrzebny to blokuje.

Post dobrowskiej z niespelna roku temu tez poszedl juz w zapomnienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

ale wali tu gownem ja ...... a nieeee to tylko użytkowniczki kafeterii wpierdalajace się na cudzy talerz i do cudzego domu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Dorabianie napisów do dźwięków wydawanych przez dziecko, połykanie wege hot-doga na dwa razy, tyłek niemieszczący się w standardowym fotelu biurowym i nieobecny Kudłaty ze Scooby Doo?

Hahaha dokladnie, cala ona i te napisy do baski gaworzacej, dobre! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jest już jeden wątek na kafe na temat tej pani. Macie rację ona jet coraz większą podobnie jak jej córka szersza. Np, ale skoro 3 lata zjada 3 mixhy żurku to trudno się dziwić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Nie wiem o kogo kaman, ale na poście dabrowskiej dostałam stanów depresyjnych. Przekopałam net i znalazłam info, że odstawienie tłuszczów zierzęcych może tak działać na układ nerwowy, jak i niektóre rośliny np. psiankowate.
Słabe... więc uważajcie, post może sporo namieszać w głowie i gdybym sama tego nie przeszła to śmiałabym się do rozpuku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gruba z insta
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

Nie wiem o kogo kaman, ale na poście dabrowskiej dostałam stanów depresyjnych. Przekopałam net i znalazłam info, że odstawienie tłuszczów zierzęcych może tak działać na układ nerwowy, jak i niektóre rośliny np. psiankowate.
Słabe... więc uważajcie, post może sporo namieszać w głowie i gdybym sama tego nie przeszła to śmiałabym się do rozpuku...

Tak może być. Bardzo groźnie, dobrze że przerwałas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Gdzie jest Łuki? Nie wytrzymał mieszkania z samolubną Anka i teściami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uki
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Gdzie jest Łuki? Nie wytrzymał mieszkania z samolubną Anka i teściami?

Porzucił ciężarna i dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Oni ze sobą chodzą chyba id przedszkola, ciężko uwierzyć że tyle lat wytrzymał i teraz jak jest dziecko (i to z problemami) by ją zostawił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×