Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sick92

BOTOHAIR zabieg do włosów

Polecane posty

Gość Sick92

Czytałam o tym w gazecie. Podobno dobrze nawilża, odżywia włosy itd. A wlasnie takiego czegos bym ptorzebowala na wiosne... ale wole popytac wsrod was, moze ktoras juz na tym byla, jak ocenia, jak trwalosc takiego zabiegu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirciaaaaa

Mysle, ze takie zabiegi to dobry pomysl, zwlaszcza na sezon wakacyjny, kiedy wlosy sa zmeczone po zimie, przesuszone, a potem przychodzi wiosna lato i slonce tez potrafi dac im w kosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kardolak

Botohair to chyba daje rezultaty na jakies dwa miesiace. Mysle,ze efekt adekwatny do ceny zabiegu. Dziala podobnoe jak keratynowe prostowanie, tylko mniej intensywnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żosia

bylam, polecam. ja na karnawal poszlam na ten zabieg, bo mialam duzo imprezek w kalendarzu, troche farbowania, czste prsotowanie albo lokowanie wlosow na wypady w miasto, wiec wiedzialam, ze wlosy wymecze. a dzieki temu zabiegowi wlosy jakos przezyly ten czas, wygladaly ladnie, gladkie w dotyku,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sick92

Dzieki za pomoc, ja wlasnie przed wakacjami chcialabym na cos takiego isc, bo moje wlosy na slonce reagują roznie, czasem robia sie suche :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bella01

Ja się zastanawiam nad keratynowym prostowaniem, ale teraz tak czytam o tym botohair- czy to jest coś podobnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karogak

oj nie :) botohair to raczej taka doraźna pomoc dla włosów, tzn.nawet efkety utrzymuja sie krocej niz w pzypadku keratyny. A keratyna to juz dla wlosow troche zniszczonych, bez blasku no i trzyma sie nawet do pol roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honcia

ja mialam keratynowe prostowanie i jestem zadowolona. ten btohair chyba by mi nie pomogl, bo wlosy mialam dosc zniszczone i ciezkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Czy każdy zakład fryzjerski to robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×