Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gośc

Dziecko w brzuchu bardzo leniwe

Polecane posty

Gość Gośc

Jestem w 35 tc. Wszytskie moje znajome opowiadają jak to ich dzieci w brzuchu całymi dniami szalały a moja córka hmmm ona prawie cały dzień śpi. I to nie od jakiegoś czasu bo wiadomo byłoby to niepokojące ale ona tak odkąd czuje ruchy rano troszkę się powierci w ciągu dnia dosłownie da się zliczyć na placach i wieczorem znowu trochę aktywności a tak to cisza.  ostatnio naczytałam się że taka słaba ruchliwość może mieć coś wspólnego z jakimiś wadami 😮 ale z drugiej strony miałam 3 badania prenatalne o na każdym wszystko ok. Czy któraś z was również miała takiego leniwego malucha? Czy po urodzeniu dziecko też było takie spokojne i leniwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja miałam tak przy córce.  Dała mi popalić,  gdy się urodziła.  Do dziś  /dwa lata/ Nie przespala nocy.   

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggg

Moj synek tez malo ruszal sie w brzuchu. Potem tez byl leniwy. Nie chcial lezec na brzuchu. Pozniej przewracal sie no boki, mial wzmozone napiecie miesniowe, byl rehabilitowany. Zaczął chodzic jak mial 1.5 roku. Teraz ma prawie 2 i wszedzie go pelno, ma pelno energii, biega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kono

A ja miałam tak, że córka była strasznie ruchliwa aż do końca, chyba w ogóle w dzień nie spała, a po porodzie to samo... Dwa lata ma i nigdy nie przespala więcej niż 10 h na dobę i na tyłku minuty nie usiedzi. Może twoje będzie spokojne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Też jestem w 35 tc. U mnie wygląda to różnie - są takie dni, że jak szaleje to cały brzuch mi się rusza i wygląda jakby chciał się przez niego przebić. Po takiej forsownej serii jest bardzo spokojny i mam 1-2 dni pod rząd, kiedy powierci się symbolicznie z rana i wieczora.

Za to jest aktywny zawsze w trakcie ćwiczeń oddechowych ze szkoły rodzenia. Może spróbuj swoją córeczkę w ten sposób dotlenić? Zobaczysz jaką na tlenie może dostać fazę 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×