Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Roxana Węgiel

Polecane posty

Gość gość

Co sądzicie o jej piosence "lay low" i kontrowersji, że śpiewa ją mając 14 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ktoś ukradł tej dziewczynie dzieciństwo. Współczuję. Mam nadzieję, że rodzice kolejnej zwyciężczyni wykażą się większym rozsądkiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie cierpię jej. Brzydko śpiewa i nieprzyjemna w odbiorze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja Roksanie Węgiel życze jak najlepiej i wierze że przyjdzie jej triumf za niedługo. Pozdrawiam . Roksana nie poddawaj sie będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ma tragiczne nazwisko. Wiem, tego sobie nie wybrała, ale nazwisko można zmienić i jak już rodzice pozwolili jej na karierę, mogli to nazwisko zmienić.

Jest produktem specjalistów od mediów, mała stara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nieważne jakie ma nazwisko ważne że ma talent który rozwija i zbiera żniwo zwycięstwa. Zwycięstwa które zostało zdobyte ciężką pracą. Będzie dobrze ja życze Roxanie wielu sukcesów. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Prawda jest taka, że ja (jak i większość moich koleżanek) w jej wieku, miałyśmy już chłopaków. Od trzymania za ręce i skradania pocalunkow - to jasne. Czesc z nas, stworzyla z tego dluzsze zwiazki, ja z moim pierwszym chlopakiem, rozstalam sie tuz po mojej 18-stce. Bzdurą jest, ze 14-latki nie mysla o seksie, MYŚLĄ! Jednak poukladana malolata, mysli o tym, jak to bedzie w przyszlosci, marzy, planuje. Nie widze nic zlego, w tej piosence, to rodzice, sa od tego, żeby poukładać dzieciom w głowach, a nie żadna piosenka czy telewizja. Jak rodzic, nie umie z dzieckiem rozmawiać o seksie i jego konsekwencjach, to zwala winę A to na piosenkę, A to na film, a to na szkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×