Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aparatka

wyjaśnienie sytuacji

Polecane posty

Gość aparatka

Witam wszystkich. Przychodzę z takim pytaniem. Jestem osobą, która dosyc nie dawno rozpoczęła współżycie ze swoim partnerem (21lat) i przez rozpoczęciem starałam się dokładnie zglebić te wszystkie tematy. Jednak w tej chwili czuje się zdenerwowana i zagubiona. Otóż boje się czy mogłam zajść w ciążę, na dniach powinnam dostać okres stąd co raz większy stres i ciągłe myślenie o tym Sprawa wygląda następująco. Współżyłam z moim chłopakiem w ósmym dniu cyklu, 22, 23 dniu cyklu. Cykle miewam zazwyczaj w wahaniu co 240-8 dni Stosunek odbywał się w prezerwatywie, która nie pękła czy nie było oznak uszkodzenia. Partner wychodził tuż przed wytryskiem lub zdarzyło się, że nawet go nie było. Czy w tych sytuacjach mam realnie obawiać się ciąży?

Tak wiem, że 100% bezpieczeństwa daje tylko wstrzemięźliwość. Od poniedziałku bolą mnie piersi, są czułe na dotyk. Stresuje się tym wszystkim i bardzo o tym myślę. Zależy mi na jakiś odpowiedziach. 
Plus pytanie, czy taki lek jak furagina moze jakoś wpływać na cykl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jeżeli nie chcesz mieć takich zagwostek w przyszłości to polecam jednak inna metodę antykoncepcji - np tabletki hormonalne ( jeżeli możesz oczywiście) bo za każdym razem po współżyciu zastanawiać się , liczyć i martwić że może być ciąża to zwariować można :) i tak- możesz „obawiać się” ciąży chociaż w tym przypadku chyba mało prawdopodobne jednak 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abc

Nie jestes w ciąży a furagina nie powinna miec wplywu na cykl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aparatka

Po prostu się stresuję i cały czas o tym myślę, jak realnie mogło coś pójść nie tak w tej sytuacji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aparatka

Ktoś coś jeszcze na ten temat? Proszę, bardzo się stresuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Jeżeli nie chcesz mieć takich zagwostek w przyszłości to polecam jednak inna metodę antykoncepcji - np tabletki hormonalne ( jeżeli możesz oczywiście) bo za każdym razem po współżyciu zastanawiać się , liczyć i martwić że może być ciąża to zwariować można 🙂 i tak- możesz „obawiać się” ciąży chociaż w tym przypadku chyba mało prawdopodobne jednak 

Po tabletkach to dopiero będzie miała rozkmine. Gumkę można zawsze skontrolować po stosunku, tabletki nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aparatka

Dzisiaj jest mój 24 dzień cyklu. Po prostu martwię się tym wszystkim i mnie to przerosło trochę. Boje się jak duża szansa jest, ze jednak mogę być w ciąży. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezu

ja pier*dole właśnie dlatego powinna być obowiązkowa edukacja sek sualna w Polsce!

21 jeden lat i zadajesz pytania czy furagina ma wpływ na twój cykl?! jakim cudem wpadłaś w ogóle na ten pomysł

dokad ten świat zmierza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
16 minut temu, Gość aparatka napisał:

Dzisiaj jest mój 24 dzień cyklu. Po prostu martwię się tym wszystkim i mnie to przerosło trochę. Boje się jak duża szansa jest, ze jednak mogę być w ciąży. 

tak jesteś w ciąży-doszło do cudownego poczęcia mimo niepękniętej prezerwatywy

 

a furagina tylko spotęgowała ten cud i będą bliźniaki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie jestes w ciazy. Spokojnie. A piersi cie bolą przed miesiączka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aparatka

Postaram się spokojnie poczekać na okres. Ten stres sprawił, że chyba odpuszczę współżycie na jakiś czas. 

Boje się, że coś mogło pójść nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość

...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aparatka

Robienie testu w tej sytuacji ma sens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie. Za wczesnie. Nawet jesli bys byla w ciazy to i tak by nic nie pokazal. Ale wątpię szczerze zebys w niej byla. Nakrecilas sie i tyle. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aparatka

Nie wiem co mam robić. Stresuje się i analizuje te sytuacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aparatka

Zastanawiam się jak dużo szansa i wgl. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Gość

No jaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aparatka

Bardzo się boje, już nie wiek co myśleć. Zastanawiam się nad testem.i boje się, że ten okres nie przyjdzie. Boks mnie piersi, to już 25 dzień cyklu dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aparatka

Może mi ktoś odpowiedzieć? Proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×