Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Stosunek przerywany a ciąża?

Polecane posty

Gość Gość

Jestem rok po porodzie. Miesiaczkowac zaczęłam już w listopadzie. Pierwsze dwa cykle trwały 37 dni. Następne były już kolejno 31,30 i 31 dni. Dziś już 35 dc i okresu jak nie było tak nie ma. Brzuch pobolewa. Piersi też. Wiem że stosunek przerywany to żadna metoda. Ale myślicie że możliwe że to jest ciąża czy poprostu jeszcze jakieś zawirowania hormonalne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jołea

Stosunek przerywany to jest metoda, ja uprawiam taki od 14 lat i nie zaszłam w ciążę. Mamy tylko planowane dzieci z pełnego w stosunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość Jołea napisał:

Stosunek przerywany to jest metoda, ja uprawiam taki od 14 lat i nie zaszłam w ciążę. Mamy tylko planowane dzieci z pełnego w stosunku.

To żadna metoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My też przerywany i tylko planowane dzieci. Wszystko zależy od faceta czy potrafi siebie kontrolować. Zresztą taką metodę wybrał mój mąż więc jemu odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiu

taka tak, metoda godna pochwały 😄 nam się udawało 12 lat uniknąć. To jest metoda dla tych którzy wiecej dzieci nie chca, ale jak się trafi to też fajnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

U nas też mąż tak zdecydował i twierdzi że za każdym razem ma wszytko pod kontrolą. Jednak jakoś tak ostatnio nasluchalam się o tym że w płynie który mężczyzna wydziela przed wtryskiem też są plemniki, a ten płyn wydzidlany jest mimowolnie w chwili dużego podniecenia. Stąd zaczęłam troszkę panikowac. Może faktycznie nie mam się co martwić a okres przyjdzie lada moment. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aza

Zrób test to się dowiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Gość Gosc napisał:

U nas też mąż tak zdecydował i twierdzi że za każdym razem ma wszytko pod kontrolą. Jednak jakoś tak ostatnio nasluchalam się o tym że w płynie który mężczyzna wydziela przed wtryskiem też są plemniki, a ten płyn wydzidlany jest mimowolnie w chwili dużego podniecenia. Stąd zaczęłam troszkę panikowac. Może faktycznie nie mam się co martwić a okres przyjdzie lada moment. 

tak to prawda jak ktoś to wcześniej napisał że jest to metoda dla tych ludzi którzy liczą się z ewentualną ciążą i nie była to dla nich tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na chwilę
24 minuty temu, Gość Gosc napisał:

U nas też mąż tak zdecydował i twierdzi że za każdym razem ma wszytko pod kontrolą. Jednak jakoś tak ostatnio nasluchalam się o tym że w płynie który mężczyzna wydziela przed wtryskiem też są plemniki, a ten płyn wydzidlany jest mimowolnie w chwili dużego podniecenia. Stąd zaczęłam troszkę panikowac. Może faktycznie nie mam się co martwić a okres przyjdzie lada moment. 

A na biologię w szkole podstawowej chodziłaś? Nie, metoda przerywana nie jest żadną metodą antykoncepcji. I tak, powinnaś się martwić, bo jest prawdopodobieństwo, nawet dość wysokie, zajścia w ciążę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka870

Jeśli nie stosujesz żadnej metody to chociaż wyznaczaj sobie dni płodne, wówczas będziesz wiedziała kiedy współżycie bez zabezpieczenia jest "staraniem się o dziecko", ja po porodzie nie wróciłam do antykoncepcji hormonalnej, dziś używam komputera cyklu myway, którym wyznaczam sobie swoje jajeczkowanie i zabezpieczam się prezerwatywą, komputer kupiłam na stroni naturalnaplodnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewiik

W ciąży jestem od 29 tygodni z takiego przerywańca a też od kilku lat tak się kochaliśmy 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena
39 minut temu, Gość Gosc napisał:

U nas też mąż tak zdecydował i twierdzi że za każdym razem ma wszytko pod kontrolą. Jednak jakoś tak ostatnio nasluchalam się o tym że w płynie który mężczyzna wydziela przed wtryskiem też są plemniki, a ten płyn wydzidlany jest mimowolnie w chwili dużego podniecenia. Stąd zaczęłam troszkę panikowac. Może faktycznie nie mam się co martwić a okres przyjdzie lada moment. 

Pierwsza ciąża planowana, druga metoda jak powyżej opisana. 12 lat i byliśmy zadowoleni. Nie planowaliśmy już dziecka. I uwierzcie mi jestem pewna że do zapłodnienia doszło poprzez ten płyn przed wytryskiem, bo na pewno nie poprzez wytrysk (nie będę opisywała tej  pewności) Nawet nie pytajcie jaki był to dla nas szok. Kiedyś ktoś by mnie zapytał to powiedzialabym, że niemożliwe. A jednak. Wiec jestem przykładem że tak może się zdarzyć. Mam też niedoczynność tarczycy i inne rzeczy. W pierwsza ciążę zaszlam po roku intensywnych starań więc nawet mi przez myśl nie przeszło i ta metoda nas nie zawiodła. Wszystko jest możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

ja też 10 lat przerywany i ok, moze jestesmy bezplodni, okaze sie za jakis cxzas, bo planujemy powiekszenie rodzinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol
1 godzinę temu, Gość Jołea napisał:

Stosunek przerywany to jest metoda, ja uprawiam taki od 14 lat i nie zaszłam w ciążę. Mamy tylko planowane dzieci z pełnego w stosunku.

metoda na ciaze to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Gość Ewiik napisał:

W ciąży jestem od 29 tygodni z takiego przerywańca a też od kilku lat tak się kochaliśmy 😉 

Gratulacje 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Test robiłam 30 dc(nie z porannego moczu) i był negatywny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jaka szansa na ciążę przy seksie w prezerwatywie, bez wytrysku w środku? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
53 minuty temu, Gość gość napisał:

Jaka szansa na ciążę przy seksie w prezerwatywie, bez wytrysku w środku? 

No raczej żadna 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela
5 godzin temu, Gość Gość napisał:

Jestem rok po porodzie. Miesiaczkowac zaczęłam już w listopadzie. Pierwsze dwa cykle trwały 37 dni. Następne były już kolejno 31,30 i 31 dni. Dziś już 35 dc i okresu jak nie było tak nie ma. Brzuch pobolewa. Piersi też. Wiem że stosunek przerywany to żadna metoda. Ale myślicie że możliwe że to jest ciąża czy poprostu jeszcze jakieś zawirowania hormonalne 

Zrób test dzisiaj,już powinien wykazać ciążę nawet jakbyś zrobiła wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgorzata

Koniecznie wykonaj test, pomyśl o innej antykoncepcji w przyszłości jeśli nie planujesz ciąży, np kapturek antykoncepcyjny Fem-Cap oraz Contragel green plemnikobójczy? na naturalna-plodnosc.pl są dostępne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
7 minut temu, Gość Małgorzata napisał:

Koniecznie wykonaj test, pomyśl o innej antykoncepcji w przyszłości jeśli nie planujesz ciąży, np kapturek antykoncepcyjny Fem-Cap oraz Contragel green plemnikobójczy? na naturalna-plodnosc.pl są dostępne. 

Przed chwila nazywalas sie Elzbieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa

I co autorko zrobiłaś test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×