Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Meringua

Dobry stomatolog Warszawa

Polecane posty

Gość Meringua

Hej, szukam miejsca w Warszawie gdzie znajdę dobrego, FACHOWEGO stomatologa. Takiego, króry wyjaśni, będzie cierpliwy, podpowie itd  Jest na wilanowie w CinisMed pani Emilia Majewska, którą dużo osób poleca i niby ma same dobre opinie i ten cinis med też ale ja nie mam zaufania do dentystów nigdy i trochę nie jestem pewna..a zęby musze zrobić bo jak jeszcze poczekam to mi wypadną chyba. Przez ten strach dwa lata nie byłam u dentysty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werka

Ja polecam Eurodental. Pracują tam naprawdę dobrzy specjaliści. Zapewniają kompleksową opiekę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turik

Długo szukałam odpowiedniego dentysty. W końcu trafiłam do Centrum Demed, z polecenia i nie żałuję. Na prawdę jest to miejsce godne polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

Polecam serdecznie Varsovia Dental. Ja się bardzo bałam dentysty i chodziłam właściwie w ostateczności, jak już naprawdę nic nie pomagało. Przez to doprowadziłam niestety do tego, że kilka zębów ledwo udało się uratować, a część trzeba było po prostu usunąć. Żałuję, ale strach przed dentystami był tak duży, że nie wyobrażałam sobie wtedy inaczej. Trafiłam na szczęście na to miejsce i bardzo się cieszę, bo panie doktor i uratowały to, co dało się uratować i przeprowadziły leczenie implantologiczne i dodatkowo tak potrafią się zaopiekować pacjentem, że ten strach zostaje zredukowany. Oczywiście wciąż mam jakieś obawy idąc do dentysty, ale wiem, że tam będzie wszystko okej i dobrze się mną zajmą. Nauczona też doświadczeniem nie odkładam wizyt do stanu krytycznego. Tak więc jeśli szukasz miejsca i fachowego i takiego, gdzie nie będziesz się bała przychodzić, to bardzo polecam Varsovia Dental. Gabinet jest w centrum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joachim

Enel-Med posiada najlepszych stomatologów w mieście! Złego słowa powiedzieć nie mogę. Posiadają swoje oddziały w całym mieście. Wystarczy zadzwonić na infolinię i umówić się do oddziału który jest najbliżej miejsca zamieszkania! Polecam gorąco! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi

Ja polecam gabinety Lux Med. Mają dobrych specjalistów, sporo gabinetów i ciekawą ofertę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedawno odkryłam klinike na powązkowskiej 44, traktowanie jak VIP, cos niezwykłego. Polecam Uszyńscy Dental Clinic. Bardzo zadbali o cały proces leczenia jak i wszystko co pozniej.

Edytowano przez Millenna84

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam stomatologów z Lux Med. Mają tam świetnych specjalistów z dużym doświadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystam z opieki stomatologiczne w ramach pakietu Komfort. Świetna sprawa bo mam zapewnioną kompleksową opiekę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od 2 lat chodzę do Elektoralna Dental Clinic. Polecam w szczególności osobom, które miały średnie doświadczenia z dentystami, bo ta klinika odczarowuje wszystko :) Szczególnie polecam i pozdrawiam p. Dżuliettę, miód nie kobieta a dodatkowo wspaniały doświadczony specjalista <3 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, katarzyna.medrak napisał:

Ja od 2 lat chodzę do Elektoralna Dental Clinic. Polecam w szczególności osobom, które miały średnie doświadczenia z dentystami, bo ta klinika odczarowuje wszystko :) Szczególnie polecam i pozdrawiam p. Dżuliettę, miód nie kobieta a dodatkowo wspaniały doświadczony specjalista <3 

Tuż obok można wspomnieć Villa Nova detal clinic. Z tego co kojarzę to jeden właściciel. Zdecydowanie najlepsze miejsce do leczenia zębów. Kogo mogę polecić: dr Emmę Kiworkową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej rozumiem wątpliwości co do wyboru kliniki... Często sugerowałem się pozytywnymi opiniami na temat danego miejsca i szybko okazywało się, że wcale nie jest tak kolorowo jak to opisywano, jednak po długim szukaniu trafiłem do Elektoralnej Dental Clinic i tam już zostałem. Jedyna klinika gdzie każdy zabieg jakiego się podejmowałem został mi wytłumaczony od A do Z i wiedziałem czego się spodziewać, a szczególnie polecam panią Dżuliettę Kiworkową, bardzo profesjonalna stomatolog i niesamowicie miła 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.04.2021 o 11:38, rosse_roza napisał:

Tuż obok można wspomnieć Villa Nova detal clinic. Z tego co kojarzę to jeden właściciel. Zdecydowanie najlepsze miejsce do leczenia zębów. Kogo mogę polecić: dr Emmę Kiworkową.

z tego co wiem to Ville Nova prowadzi pani Emma Kiworkowa z Elektoralna Julietta Kiworkowa. Ta pierwsza to córka, ale doświadczanie myślę że nie nie mniejsze z tego co czytałam w internecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam stomatologów z Lux Med. Chodzę do nich od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolona. Świetnispecjaliści z dużym doświadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o stomatologa to mogę polecić klinikę Dental Fraternity. Mają pełen zakres usług stomatologicznych. Profesjonalna i pomocna obsługa na recepcji. Leczą skutecznie i bezboleśnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam dr Marię Białczak przyjmuje w klinice na ul Zapłocie. Bardzo miła pani stomatolog ze świetnym podejście do pacjenta. Skutecznie i bezboleśnie wyleczyła mi zęby. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×