Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jessa

Polecane posty

Gość gość

Co sądzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wydaje mi się lekko przemądrzała 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxx
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Wydaje mi się lekko przemądrzała 

mi też 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

nie zrobiła sobie większego biustu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajakaja

Może kwestia stanika? , ja po tabletkach anty podskoczyłam z B na duże D, osobiście ją bardzo lubię, jest sympatyczna, ciekawie opowiada o miejscach które zwiedza, ambitna, ma olej w głowie.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja ją lubię. Ma swoją pasję (podróże), wydaje się być rozsądna i taka normalna 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość QAZ

W ostatnim vlogu mówi, że miała operację przegrody nosowej (plastykę nosa też, ale o tym już jnie wspomniała;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tina

Maff też robiła nos niby ze wzgl na przegrodę, a potem wyszło, że ma nowy nos. Jessa to samo, ale Jessa akurat miała niezbyt ładny nos, to nic w tym złego. Ogólnie to ją lubię i w porównaniu do jej rówieśnic, ma poukładane w glowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

wiecie może co ona skończyła ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halo

Chyba nie kończyła żadnych studiow. Mówiła w którymś z vlogow, ze zamierza teraz kształcić się dalej. Czy Jessa dalej jest ze swoim chłopakiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghu

Fajna dziewczyna, spoko jest, operacja nosa to nic złego, podoba mi sie jej styl, ma pasję, jest otwarta, odważna, fajny przykład dla gimbazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jajaja

Niby w porządku,  ale jest zafiksowana na punkcie metek i logo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21 minut temu, Gość Jajaja napisał:

Niby w porządku,  ale jest zafiksowana na punkcie metek i logo 

Zafiksowana na punkcie marek? Niby czemu? Jakby przejmowała się markami to nie pokazywałaby chińszczyzny z shein.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmm

wchodzi w dupę każdej youtuberce aby się wybić....nawet do patologii żulki kobus pod zdjęciami pisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 godzin temu, Gość mmmm napisał:

wchodzi w dupę każdej youtuberce aby się wybić....nawet do patologii żulki kobus pod zdjęciami pisze...

z andziaks i lm96 jej się nie udało 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina
10 godzin temu, Gość mmmm napisał:

wchodzi w dupę każdej youtuberce aby się wybić....nawet do patologii żulki kobus pod zdjęciami pisze...

Chyba o to chodzi, żeby się wybić. Mając kanał na yt chodzi o zasięgi, jakbyś jeszcze nie zauważyła.

 

17 minut temu, Gość gość napisał:

z andziaks i lm96 jej się nie udało 

To akurat jessa olała towarzystwo, bo niezbyt jej odpowiadało imprezowanie itp. Odcięła się i nawet przerwały wspólny wyjazd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eeeeee

Jessa ma głowę na karku, firma wspolprace, myślę że nie są jej w tym potrzebne podrzędne ytberki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kurcze, ona chyba jednak ten biust zrobiła... na starych filmach nigdy go tak nie eksponowała a teraz same dekolty jak by chciała się nim chwalić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 minut temu, Gość Gość napisał:

Kurcze, ona chyba jednak ten biust zrobiła... na starych filmach nigdy go tak nie eksponowała a teraz same dekolty jak by chciała się nim chwalić... 

Mi się wydaje, że ona zawsze "miała" biust. Widocznie zaczęła pokazywać i bardziej rzuca się w oczy 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość gość napisał:

Mi się wydaje, że ona zawsze "miała" biust. Widocznie zaczęła pokazywać i bardziej rzuca się w oczy 😉

No raczej nie, wystarczy zobaczyć stare filmy gdy jest w bikini. A nawet w zabudowanych bluzkach nic jej nie falowało pod szyją.. przy spadku wagi 8-9 kg jest niemożliwe by biust jej został...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13 minut temu, Gość Gość napisał:

No raczej nie, wystarczy zobaczyć stare filmy gdy jest w bikini. A nawet w zabudowanych bluzkach nic jej nie falowało pod szyją.. przy spadku wagi 8-9 kg jest niemożliwe by biust jej został... 

Ja porównałam zdjęcia i operacji nie widzę. Ale każdy ma prawo do własnego zdania 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja też zauważyłam, żema inny biust! Pewnie zrobiła wraz z nosem 😉 2 w 1. Do nosa się przyznała, co jest na plus, więc do biustu też by mogła. Co do wielkości na youtubie mimo wszystko wolę ją o 100x niż tą little monster - dziwny twór dla nastolatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jakiś troll-hejter się rozszalał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
17 minut temu, Gość gość napisał:

Jakiś troll-hejter się rozszalał...

To jeszcze nic, zaraz przybiegnie Jessa kłócić się z tym trollem jak w poprzednim skasowanym wątku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honka

Jeju ta trollka z jakąś manią doktoratów i polowaniem na przyszłych architektów. Ciekawe z kim sama wylądowała i jakie ma wykształcenie skoro tak uparcie uczepiła sie Jessy. Nie zauważyłam, żeby większość 20 latek miała aż takie kariery naukowo towarzyskie. Strasznie wredna zazdrośnica, która zobaczyła zrobione cycki u Jessy i oszalała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alineczka

ona schudła? no way@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qook

Ona chyba rozstała się z facetem, bo nic o nim nie mówi. I ten wyjazd do PL na 3 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Szczerze, nikt z moich znajomych nie wyjechał na zagraniczne stypendium, nie bawił się zagranica z przyszłymi lekarzami, architektami i adwokatami, karierę robimy powoli, ale nadal wyjeżdżamy na wakacje na kempingi, pod namioty, czasami pozwalamy sobie na wyjazd last minute. Wiec nie wydziwiaj, ze każdy w wieku Jessy ma takie ambicje jak ty uważasz, bo twój scenariusz to nie życie jej rówieśników tylko postaci z seriali i może 1% normalnego społeczeństwa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magia

hahahaaa w którym wyimaginowanym świece żyje ten troll 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Muszę się zgodzić, że biust zrobiła. Przy starcie wagi, tłuszcz nie idzie w cycki XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×