Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość łomatkooo

Dla mnie te wszystkie Lewe i Chodakowskie to totalne ydyotki zarabiające na innych ydyotkach. Żeby nie było, jestem szczupła, chodzę na siłkę. Do tego nie trzeba filozofii!! Też tak uważacie?

Polecane posty

Gość łomatkooo

zarabiają na zakompleksionych babach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja jestem szczupła i nie chodzę na silke. Wiesz, to jest sposób na biznes. Tak jak wszyscy couchowie,autorzy książek motywacyjnych i inni mówiący innym jak żyć

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A ja lubię przepisy kulinarne lewej. Szukam różnych zdrowych porad z niej też korzystam mimo, że nie kupiłam żadnej jej książki z przepusami czy tam płyty z ćwiczeniami. Korzystam z tego co ogólnie udostępnia. 

Ja uważam jednak że dobry i wartościowy trening wymaga jakiegoś dobrego trenera. Nie każdy ma czas na śledzenie i czytanie fachowej literatury i nie każdy też chce na ślepo i nieefektywnie ćwiczyć skoro może wykonać fajny program ćwiczeniowy. Wtedy warto skorzystac z jakiegoś fajnego, gotowego zestawu. Co z tego, że spędzisz pół dnia na siłowni jak się na tym nie znasz, a w tym czasie mogłabyś wykonać o wiele bardziej wydajne ćwiczenia. Sama wiem jak to u mnie wyglądało zanim zaczęłam czytać na ten temat. Zmarnowałam mnóstwo czasu na bieżni i eliptyku jak się później okazało, bo tam też jest potrzebny odpowiedni program etapowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

To ich praca i tak, one zarabiają na zakompleksionych dziewczynach, które nie potrafią się same zmotywować do pracy nad sobą. Ale w sumie, skoro im pomaga to co w tym złego. Dużo osób tak ma, że samemu nie potrafi się zabrać za siebie i dopiero jak wyda kasę na dietetyka czy innego lekarza czuje, że już musi coś ze sobą zrobić bo zostało zapłacone. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na chwilę
49 minut temu, Gość łomatkooo napisał:

zarabiają na zakompleksionych babach

Siłownia to też biznes więc na Tobie zarabiają. Przebieg nie potrzeba filozofii aby być szczupłą bez siłowni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie, nie uważam, że babka, która zarabia grube miliony na trenujących babkach jest ...ką. Uważam, że ma łeb do interesów. Ciekawe ile Ty zarabiasz, jaki masz biznes.. Nie uważam też, że trenowaniu z mel.B, chodakowską czy korzystanie z jakichkolwiek modnych treningów czyni z kogoś ...ę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja wolę powierzyć moje zdrowie i kondycję specjalistom. Nie wykreowanym za ciężką kasę produktom marketingowym, na dodatek niedouczonym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka

Lewa przynajmniej wie cos o budowie czlowieka, a Chodakowska w poerwszym skalpelu miala tyle bledow, ze dziwie sie, ze ktos to wypuscil na cd. Kolana przy kazdym opadaniu na ziemie szly jej do srodka, nie potrafila utrzymac kregoslupa w jednej lini bez wyginania lub kociego garba...Jej maz tez “wielki” grecki trener.

Z osob, ktore swoimi tekstami mnie motywowaly jest Mel B, nie jest slodkopoerdzaca, a Choda piee/rdoli “usmiechnij sie” w czasie treningu. Mel B “ale mnie wszystko boli”, “kapie ze mnie pot, masakra” “aaaa” “ałł jak boli”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciowa

Cocacola, chispy i inne duperele tez zarabiają sprzedając swoje produkty. Co jest wobec tego złego w tym, ze ktos proponuje innym zdrowy styl.zycia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tretrtyh
1 godzinę temu, Gość Anka napisał:

Lewa przynajmniej wie cos o budowie czlowieka, a Chodakowska w poerwszym skalpelu miala tyle bledow, ze dziwie sie, ze ktos to wypuscil na cd. Kolana przy kazdym opadaniu na ziemie szly jej do srodka, nie potrafila utrzymac kregoslupa w jednej lini bez wyginania lub kociego garba...Jej maz tez “wielki” grecki trener.

Z osob, ktore swoimi tekstami mnie motywowaly jest Mel B, nie jest slodkopoerdzaca, a Choda piee/rdoli “usmiechnij sie” w czasie treningu. Mel B “ale mnie wszystko boli”, “kapie ze mnie pot, masakra” “aaaa” “ałł jak boli”

A Mel B prawidlowo wykonywala cwiczenia? Chyba zartujesz! Popatrz na jej cwiczenia posladkow kiedy zamiast trzymac plecy prosto zgina je co spowoduje urazy kregoslupa-  wiem to bo sama to przeszlam, wlasnie przez wykonywanie jej cwiczen i Chodakowskiej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 godzin temu, Gość tretrtyh napisał:

A Mel B prawidlowo wykonywala cwiczenia? Chyba zartujesz! Popatrz na jej cwiczenia posladkow kiedy zamiast trzymac plecy prosto zgina je co spowoduje urazy kregoslupa-  wiem to bo sama to przeszlam, wlasnie przez wykonywanie jej cwiczen i Chodakowskiej. 

Przerażające są takie nawiedzone baby traktujące to tak serio że znacie każdy ruch tych gwiazdek, czy dobrze puściła baąka czy krzywo też wiecie. Czy krzywo trzymała nogę w trzeciej minucie. Dno.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fyfyfyfyf

Lewandowskiej nie znam w ogole, nie wiem co proponuje wiec sie nie wypowiadam. Co do Chodakowskiej, to mialam z nia do czynienia wiec wtrace swoje 3 grosze. Hmmm... kupilam od niej diete na 2mies wiec zarobila na mnie jakies 70zl (bylo to 3 lata temu)- pozniej juz nie byla mi potrzebna bo wyeliminowalam swoje bledy w zywieniu i sama sobie ukladalam jadlospis, cwiczylam jej programy z youtube. Zarobila na mnie 70zl, a ja stracilam 14kg ktore juz nigdy nie wrocily- uwazam ze ta transakcja byla oplacalna dla obu stron 🙂 nie uwazam sie za ...ke z tego powodu i jestem pewna ze ty wydajesz wiecej na silownie 😉  Uwazam, ze kazdy kto znajdzie nisze na rynku, wbije sie w nia i zacznie na tym zarabiac nie jest ...ka tylko bardzo lebska osoba. Jak jeszcze bylam na studiach (2007) mieszkalam na stancji z kolesiem ktory prowadzil szkolenia o tym jak pocalowac pierwszy raz dziewczyne/poderwac dziewczyne itd. Na czysto miesiecznie wychodzilo mu 7-15tys zl (prowadzil weekendowe szkolenia). Ja bym go raczej ...a nie nazwala, a geniuszem, bo rzadko ktory student jest w stanie tyle wyciagnac (a to bylo ponad 10 lat temu). Tak wiec autorko zyj i daj zyc innym 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość december
1 godzinę temu, Gość fyfyfyfyf napisał:

Lewandowskiej nie znam w ogole, nie wiem co proponuje wiec sie nie wypowiadam. Co do Chodakowskiej, to mialam z nia do czynienia wiec wtrace swoje 3 grosze. Hmmm... kupilam od niej diete na 2mies wiec zarobila na mnie jakies 70zl (bylo to 3 lata temu)- pozniej juz nie byla mi potrzebna bo wyeliminowalam swoje bledy w zywieniu i sama sobie ukladalam jadlospis, cwiczylam jej programy z youtube. Zarobila na mnie 70zl, a ja stracilam 14kg ktore juz nigdy nie wrocily- uwazam ze ta transakcja byla oplacalna dla obu stron 🙂 nie uwazam sie za ...ke z tego powodu i jestem pewna ze ty wydajesz wiecej na silownie 😉  Uwazam, ze kazdy kto znajdzie nisze na rynku, wbije sie w nia i zacznie na tym zarabiac nie jest ...ka tylko bardzo lebska osoba. Jak jeszcze bylam na studiach (2007) mieszkalam na stancji z kolesiem ktory prowadzil szkolenia o tym jak pocalowac pierwszy raz dziewczyne/poderwac dziewczyne itd. Na czysto miesiecznie wychodzilo mu 7-15tys zl (prowadzil weekendowe szkolenia). Ja bym go raczej ...a nie nazwala, a geniuszem, bo rzadko ktory student jest w stanie tyle wyciagnac (a to bylo ponad 10 lat temu). Tak wiec autorko zyj i daj zyc innym 🙂 

JA znalam kolesia ktory prowadzil zajecia z terapii smiechu ,  dwie stowki za godzine , zbieral grupe 10 osobowa  czyli 2000zeta  umawiali sie w parku ( po co na lokal wydawac) i zaczynali od powtarzania  hi hi hi ha ha ha , pozniej smiali sie tak przez godzinke , smiali sie osobno, smiali sie w parach do siebie , smiali sie stojac w kolku itd itp 

snobki z Warsiawki kupowali te smieszne kursy jak sz😂aleni 

chlopak ktory to wymyslil GENIUSZ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19 godzin temu, Gość gość napisał:

A ja lubię przepisy kulinarne lewej. Szukam różnych zdrowych porad z niej też korzystam mimo, że nie kupiłam żadnej jej książki z przepusami czy tam płyty z ćwiczeniami. Korzystam z tego co ogólnie udostępnia. 

Ja uważam jednak że dobry i wartościowy trening wymaga jakiegoś dobrego trenera. Nie każdy ma czas na śledzenie i czytanie fachowej literatury i nie każdy też chce na ślepo i nieefektywnie ćwiczyć skoro może wykonać fajny program ćwiczeniowy. Wtedy warto skorzystac z jakiegoś fajnego, gotowego zestawu. Co z tego, że spędzisz pół dnia na siłowni jak się na tym nie znasz, a w tym czasie mogłabyś wykonać o wiele bardziej wydajne ćwiczenia. Sama wiem jak to u mnie wyglądało zanim zaczęłam czytać na ten temat. Zmarnowałam mnóstwo czasu na bieżni i eliptyku jak się później okazało, bo tam też jest potrzebny odpowiedni program etapowy.

W szczególności gęsi smalec, który jest białkiem. 😄

Na siłce przeważnie jest trener, który ci pokaże co i jak, tylko trzeba najpierw iść do takiej, gdzie taki ktoś jest. Prawda jest taka, że jak ktoś ma trochę wrodzonego sprytu, to odpowiednią wiedzę do treningów sobie zdobędzie, a dietę sobie też sam ułoży. Inaczej się człowiek żywi, jak jest zdrowy, a inaczej powinien jak ma problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość december napisał:

JA znalam kolesia ktory prowadzil zajecia z terapii smiechu ,  dwie stowki za godzine , zbieral grupe 10 osobowa  czyli 2000zeta  umawiali sie w parku ( po co na lokal wydawac) i zaczynali od powtarzania  hi hi hi ha ha ha , pozniej smiali sie tak przez godzinke , smiali sie osobno, smiali sie w parach do siebie , smiali sie stojac w kolku itd itp 

snobki z Warsiawki kupowali te smieszne kursy jak sz😂aleni 

chlopak ktory to wymyslil GENIUSZ 

Raczej naśladowca 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

Przerażające są takie nawiedzone baby traktujące to tak serio że znacie każdy ruch tych gwiazdek, czy dobrze puściła baąka czy krzywo też wiecie. Czy krzywo trzymała nogę w trzeciej minucie. Dno.. 

Napisała wyraźnie, że po ćwiczeniach Mel B i Chodakowskiej miała problemy z kręgosłupem, więc nic dziwnego, że zna dokładnie ten ruch tych gwiazdek, skoro sobie tym ruchem sama krzywdę zrobiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc mimi

Kiedyś ćwiczyłam z Chodakowska, wolałam ją niż Mel B, która zachowuję się dla mnie jak opętana. Więc wszystko jest kwestią gustu. Wolą Lewą czy Chodakowska niz jakies blogerki modowe, ale to tez kwestia gustu, bo sport mnie interesuje a moda nie. Jedni wydaja na papierosy, inni na diety od Lewandowskiej. Autorko, żyj i pozwól żyć innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bjjj

snobami są akurat przyjezdne słoje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×