Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Waga dziecka w 32 tc

Polecane posty

Gość Gość

Witam z dzisiejszego badania wynikło że moje dziecko waży 1800g wydaje mi się to zbyt mało. W domu odkryłam dodatkowo że przy wymiarach wymiar brzuszka jest mniejszy od niecałe 2 tygodnie chodzi o to że główka i nóżki są na 32 tc a brzuszek na 30tc. Lekarka uznała że waga idealna a o tym zbyt małym brzuszku nic nie wspomniała tylko mi zachciało się samej w domu interpretować usg.  Martwię się że moje dziecko jest źle odżywiane dlatego brzuszek mniejszy a waga tylko 1800g. Pamietacie moze ile wasze dzieci ważyły w okolicy 32 tc? I czy któraś z Was miała taki przypadek że wymiar brzuszka był mniejszy od reszty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie przejmuj sie tym. Jak na 32tydzien 1800 g to moim zdaniem waga idealna. Różnica w pomiarach do 2 tyg tez jest normalna. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Akurat miałam teczkę na wierzchu więc sprawdziłam. Ok 31 tyg ważył 1750. A rozbieżności między obwodami też miałam ale skoro lekarka mówiła, że ok to ok. I było ok. Przestań schizować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Może

Tak na tym etapie ciąży to już każdy maluch może ważyć dużo mniej lub więcej. Sprawdziłam i w 32 tc to od 1527 g do 2373g, a średnia waga to 1950 g:)

Moja ważyła w 32 tc 1750 g i spokojnie urodzila się z wagą 3200 g w 39 tc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyśka

Pamiętaj też ze usg może sie mylić tez. Lekko , ale może.  Poprostu może maluszek nie bedzie duzy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój w 33 tc ważył 2460 chyba będzie duży  😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mój syn w 34tc miał 1800.W dzień porodu waga wskazała 3800 a urodził się z waga 3040.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×