Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maryska

Poszłam do łóżka z facetem po 2 dniach znajomości, po tygodniu zaproponował zamieszkanie razem.

Polecane posty

Gość Gość

Balabym się ze to jakiś psychopata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiu

Ja poznalam faceta na czacie. Zaciągnęłam do łozka po kilku godzinach, zamieszkaliśmy razem jakies 3-4tyg pozniej (mieszkal ode mnie 270km) Mamy troje dzieci, najstarsze urodziło się dwa lata po pierwszym spotkaniu, najmłodsze kilka tygodni temu. W czerwcu stuknie okrągła rocznica jak jestesmy razem -15 lat. A mi się tylko bzykać chciało 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryska

Zrezygnowałam z pracy w klubie i zamieszkalam z nim. I nie żałuję. Znalazłam pracę u niego w mieście w urzędzie. Pensja nieduża, obowiązków sporo, ale do pracy chodzę spacerkiem albo on mnie wozi. Pracuje w podobnych godzinach co on, więc cały wolny czas spędzamy razem i jestem naprawdę szczęśliwa. Sądzę że to jest ten facet. Za 2-3 lata pomyśle o dziecku, ślub cywilny bierzemy w sierpniu 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdów

Gratulacje 😗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryska
7 minut temu, Gość Gdów napisał:

Gratulacje 😗

Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bxbdbdb
3 godziny temu, Gość Maryska napisał:

Zrezygnowałam z pracy w klubie i zamieszkalam z nim. I nie żałuję. Znalazłam pracę u niego w mieście w urzędzie. Pensja nieduża, obowiązków sporo, ale do pracy chodzę spacerkiem albo on mnie wozi. Pracuje w podobnych godzinach co on, więc cały wolny czas spędzamy razem i jestem naprawdę szczęśliwa. Sądzę że to jest ten facet. Za 2-3 lata pomyśle o dziecku, ślub cywilny bierzemy w sierpniu 😊

A po co tak szybko ten ślub ? Może gościu ma jakieś długi i chce żebyś za niego spłacała ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Gratulacje. Chociaż jedna szczęśliwa historia na kafeterii 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona89

Z moim mężem poznałam się 10 lat temu jakoś po tygodniu został u mnie na noc i już nie wyszedł 😛 jesteśmy 2 lata po ślubie mamy dwójkę dzieci 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags

Fajnie, ze i takie historie sie zdarzaja. Duzo szczescia zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×