Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ....

Czy kiedyś ktoś wam się bardzo narzucał ze swoimi uczuciami?

Polecane posty

Gość ....

Opowiedzcie czy narzucał się wam kiedyś niechciany adorator/ adoratorka i jak to się skończyło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cdc

slubem, dzięki narzucaniu i daniu kosza była mozliwosc przyjrzenia mu sie na spokojnie dopiero wtedy przyszło uczucie szczescie ze nie poleciał do innej a chetnych nie brakowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Finito
5 minut temu, Gość .... napisał:

Opowiedzcie czy narzucał się wam kiedyś niechciany adorator/ adoratorka i jak to się skończyło?

Tak i w dodatku pomagano jej mimo ze byla i jest mezatka. Nie wiem kto mial w tym interes ale juz po wszystkim. Stracilem dizo, naprawde duzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguusiia

Tak,narzuca mi się bogaty generał który u mnie już nie ma szans po tym jak przez lata doprowadzał mnie do ciężkiej depresji samotnosci i załamania nerwowego poprzez manipulacje kłamstwa osaczanie ,przekazywanie mojej prywatności innym,robienie ze mnie wariatki,narażanie na stres,rządzenie się moim życiem i inne podłe zachowania...obrzydl mi jako mężczyzna bo w ciężkich chwilach zamiast stanąć w mojej obronie znęcał się nade mną ...okazał się mega tchórzliwym niemęskim zakłamanym facetem ..nie wyobrażam sobie życia z Nim mimo zapewne dużych pieniędzy jakie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa

kiedys i dzis.. faceci sa niestrudzeni niektorzy ale  radze sobie z tym.takie kolo zapasowe moze sie kiedys przydac 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mowią, że was kochają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się zdarzyło raczej, że to ja się narzucałem i skończyło się to po prostu zerwaniem bardzo fajnej znajomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa

aktualny narzucacz nie mowi bo dystansuje goscia 😛 ale czesto dzwoni i wpada na kawe. jest kiepski w tym co robi ale poza tym jest bardzo fajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×