Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Panda_W

Mijanie się, samotność w związku.

Polecane posty

Gość Panda_W

Jestem w związku prawie 5 lat.chociaż.. czy to można nazwać związkiem?  Sama mam wątpliwości. Jesteśmy dwojgiem młodych ludzi, którzy mają wymagająca prace, jednak ja potrafię ustawić wszystko tak by spędzać z nim czas. On raczej nie chce, przynajmniej ja mam takie odczucie. Staram się,  robię prawie wszystko sama. Piore,  sprzatam,  prasuje,  gotuje, jak trzeba to i naprawię jak coś się popsuje. Staram się wszystko robić przed jego powrotem tak aby chociaż ta godzinę spędzić razem, jednak on wraca codziennie zmeczony, padający z nóg i woli relaks przed telewizorem czy xboxem. Ostatni sex.. 3 miesiące temu. I już zaczynam wątpić w swoją atrakcyjność. Mam dość zadowalają siebie samej, w samotności. I już chyba dość czekania na to ze coś może się zmienić. Mieszkamy w domu z moją mamą ale mamy swoje miejsce w tym domu. On dobrze się z nią dogaduje. Sama nie wiem czy faktycznie jest źle czy ja sobie wymyślam.. czuje się strasznie  samotna. Nie jest tak ze on nic nie robi, bo widzę ze ma jakieś chęci,  wykazuje zainteresowanie jednak ciągle słyszę ze nie ma czasu, albo praca.. jest długi weekend a ja siedzę sama w domu bo on wyjechał do swojego rodzinnego miasta odwiedzić mamę i spędzić trochę czasu ze znajomymi. Ma do tego prawo-oczywiście.. jednak miło by było jeśli sam z siebie by mi zaproponował żebyśmy razem spędzili ten długi weekend. Chociaż jeden dzień..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Porozmawiaj z nim o swoich uczuciach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×