Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Moda na plażę

Polecane posty

Gość Gość

Witam . Dziewczyny co w tym sezonie polecacie na plaże. 

 Stare kostiumy wylądowały w śmietniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Modne bikini, jak kupiłam sobie 2 pary calzedonia,. Fajne bo nie za mocno wycięte 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Podam ci co ja mam na liście:

Freya Eco Beach - super kolory, i fajne majtki konrastową czernią w wersji "classic".
Freya Sundance  z górą w wersji high neck - ciekawy krój, kolor wiśniowy też nietypowy.

Pour Moi Starboard  biało-granatowo-czerwony - odświeżony "marynarz", nie da się przejść niezauważoną na plaży

Comexim Porto - elektryczny niebieski, cudny kolor

Comexim Veracruz - elektryczna czerwień (tego raczej nie kupię, bo raczej źle bym się w takim kolorze czuła, choć podoba mi się obłędnie).

Fantasie Monte Cristi - wracamy do intensywnych wzorków

Fantasie Rio Bueno - czerwień, ale spokojniejsza niż Veracruz, bardzie w moim typie

Na pewno wybiorę jeden we wzory, a drugi gładki. Znając życie jak już wejdę na stronę sklepu, to jeszcze coś innego niż te już upatrzone mi się spodoba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16 godzin temu, Gość gość napisał:

Podam ci co ja mam na liście:

Freya Eco Beach - super kolory, i fajne majtki konrastową czernią w wersji "classic".
Freya Sundance  z górą w wersji high neck - ciekawy krój, kolor wiśniowy też nietypowy.

Pour Moi Starboard  biało-granatowo-czerwony - odświeżony "marynarz", nie da się przejść niezauważoną na plaży

Comexim Porto - elektryczny niebieski, cudny kolor

Comexim Veracruz - elektryczna czerwień (tego raczej nie kupię, bo raczej źle bym się w takim kolorze czuła, choć podoba mi się obłędnie).

Fantasie Monte Cristi - wracamy do intensywnych wzorków

Fantasie Rio Bueno - czerwień, ale spokojniejsza niż Veracruz, bardzie w moim typie

Na pewno wybiorę jeden we wzory, a drugi gładki. Znając życie jak już wejdę na stronę sklepu, to jeszcze coś innego niż te już upatrzone mi się spodoba :D

Wszystko jakieś babciowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
25 minut temu, Gość gość napisał:

Wszystko jakieś babciowe

A to już kwestia gustu. Ja wybieram kostiumy, które mają porządną rozmiarówkę, które ze mnie nie spłyną w oceanie czy nie odsłonią wszystkiego podczas gry w siatkówkę plażową czy zabawy z dzieckiem na plaży. Jak ktoś chce się ubrać w trzy sznurki i świecić wszystkim to może, zakazu  nie ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nikt tu nie pisze o pokazywaniu tyłka, po prostu sa wieśniackie. No chyba ze jestes zakompleksioną 40+ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 3.05.2019 o 19:25, Gość gość napisał:

Podam ci co ja mam na liście:

Freya Eco Beach - super kolory, i fajne majtki konrastową czernią w wersji "classic".
Freya Sundance  z górą w wersji high neck - ciekawy krój, kolor wiśniowy też nietypowy.

Pour Moi Starboard  biało-granatowo-czerwony - odświeżony "marynarz", nie da się przejść niezauważoną na plaży

Comexim Porto - elektryczny niebieski, cudny kolor

Comexim Veracruz - elektryczna czerwień (tego raczej nie kupię, bo raczej źle bym się w takim kolorze czuła, choć podoba mi się obłędnie).

Fantasie Monte Cristi - wracamy do intensywnych wzorków

Fantasie Rio Bueno - czerwień, ale spokojniejsza niż Veracruz, bardzie w moim typie

Na pewno wybiorę jeden we wzory, a drugi gładki. Znając życie jak już wejdę na stronę sklepu, to jeszcze coś innego niż te już upatrzone mi się spodoba :D

ten pour moi jest super! miałam kiedyś podobne bikini, które uwielbiałam (faktycznie przyciąga uwagę ;)) i potem długo nie mogłam znaleźć nic w takim stylu... to teraz znalazłam, dzięki i może do zobaczenia na plaży! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 minut temu, Gość gość napisał:

ten pour moi jest super! miałam kiedyś podobne bikini, które uwielbiałam (faktycznie przyciąga uwagę ;)) i potem długo nie mogłam znaleźć nic w takim stylu... to teraz znalazłam, dzięki i może do zobaczenia na plaży! ;)

aha, do pani wyżej,  bo choć to nie do mnie pani pisała to chamstwa nie lubię: wieśniackie to są pani poglądy skoro nie potrafi pani zrozumieć, że są różne gusty, i na szczęście każdy może nosić co mu się podoba (ja mam 27 lat, nie mam kompleksów - ba, przeciwnie - i większość z tych kostiumów nosiłabym z przyjemnością)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Skąpe stringi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 5.05.2019 o 21:40, Gość gość napisał:

aha, do pani wyżej,  bo choć to nie do mnie pani pisała to chamstwa nie lubię: wieśniackie to są pani poglądy skoro nie potrafi pani zrozumieć, że są różne gusty, i na szczęście każdy może nosić co mu się podoba (ja mam 27 lat, nie mam kompleksów - ba, przeciwnie - i większość z tych kostiumów nosiłabym z przyjemnością)

To po co pani wciska na siłe że te takie piękne. Mi się nie podobają wyraziłam swoje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja na niedawny urlop kupiłam takie:

a2klingerie.co.uk/image/cache/data/product/627f7619ed1dc9ee05d0c1761520e581-800x800.jpg

i jeszcze szukam czegoś fioletowego (bez wzrów albo w bardzo delikatne wzory).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nic nie pokazuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 godzin temu, Gość gość napisał:

Nic nie pokazuje

Trzeba skopiować link do paska przeglądarki, moderacja aktywnych linków często tu nie puszcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiakofa
Dnia 3.05.2019 o 18:59, Gość Gość napisał:

Modne bikini, jak kupiłam sobie 2 pary calzedonia,. Fajne bo nie za mocno wycięte 

Też mam 3 pary i polecam. Nie bledną od słońca i słonej wody. Góra ładnie się nosi stringi nie są mocno wycięte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×