Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zyśku

Dlaczego ludzie kłamią

Polecane posty

Gość zyśku

Dlaczego ludzie kłamią?Ile to w życiu się człowiek tego nasłucha.Po co po co to robić.Kłamstwo niszczy wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Klamstwo jest konieczne. Gdybym byl szczery, rodzina mogla by mnie odtracic, z pracy by mnie wyjebali, zostalbym ostygmatyzowany tu gdzie mieszkam i ostatecznie ...nal bym samoboj jakby ktos inny tego nie zrobil za mnie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyśku
22 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Klamstwo jest konieczne. Gdybym byl szczery, rodzina mogla by mnie odtracic, z pracy by mnie wyjebali, zostalbym ostygmatyzowany tu gdzie mieszkam i ostatecznie ...nal bym samoboj jakby ktos inny tego nie zrobil za mnie xD

Kłamstwo jest konieczne.A konsekwencje kłamstwa?Uczucia innych osób to się nie liczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Bo są słabi.Ze strachu kłamią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to co jest
1 godzinę temu, Gość zyśku napisał:

Dlaczego ludzie kłamią?Ile to w życiu się człowiek tego nasłucha.Po co po co to robić.Kłamstwo niszczy wszystko

kłamią bo im wstyd lub chcą nieuczciwy zysk, czyli ogólnie bezmorał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zulu

na kłamstwie stoi cały świat, gdyby twój stary matki nie zbajerował na tyle aby zakisić ogóra i się spu/ścić to by ciebie głuptasku tutaj nawet nie było, cały świat to kłamstwo, zaczynając od naszej ludzkiej historii, skąd pochodzimy itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
55 minut temu, Gość zyśku napisał:

Kłamstwo jest konieczne.A konsekwencje kłamstwa?Uczucia innych osób to się nie liczy?

Uczucia innych sie licza dlatego musialo byc uzyte klamstwo. Konskwencje klamstwa... Czuje sie zle i strach ze kiedys wszystko sie wyda... Ale nic nie poradze ze ludzie sa jacy sa i znajac prawde niepozwoliliby mi normalnie egzystowac. Wola zyc w klamstwie 😉 Ja sie dostosowuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roztargniona

Kłamią bo....nie chcą ranić, chcą oszczędzić innym cierpienia, bo chcą ranić , bo tak czasem lepiej, bo tak im wygodnie,  bo tak łatwiej, bo tak lubią,  bo tak ich nauczono, bo chcą imponować, bo się boją bo.....jest mnóstwo powodów, dlaczego ludzie kłamią, można wymieniać w nieskończoność a każdy kłamie z innego powodu .....życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

GDYBY KŁAMSTWO NAGLE ZNIKŁO - TO LUDZKOŚĆ BY WYMARŁA. Bo on by jej nie powiedział że jest piękna, ona by mu nie powiedziała że go kocha... i całe rozmnażanie szlag by trafił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mistrz

Wymarcie ludzkosci to bylby wielki plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Gość zyśku napisał:

Dlaczego ludzie kłamią? [...] Kłamstwo niszczy wszystko

Niekoniecznie niszczy, zależy od tego kto, w jaki sposób oraz w jakich okolicznościach je wykorzystuje. Kłamstwo ma różne przyczyny, usprawiedliwienia i wyjaśnienia, ale jako takie jest zwyczajnym naturalnym mechanizmem obronnym, przystosowawczym. Także warto się przyjrzeć samemu sobie i wyciągnąć wnioski, pomocne w świadomym rozwoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

"Wymarcie ludzkosci to bylby wielki plus"

Więc zaczynamy mówić prawdę, całą prawdę i tylko prawdę.

Już słyszę ten dialog:

- on - ale ty masz krzywe nogi i perkaty nos

- ona - a ty masz sporo mniejszego niż mój były. Ale masz lepszy samochód i więcej zarabiasz - i tylko to mnie przy tobie trzyma.

- ona - oh, jaki piękny wieczór. Idziemy do łóżka?

- on - nie! Bo masz taką rozklapioche, że czuje jakbym do wiadra wkładał.

I wpadki nie będzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 minut temu, Gość Gość napisał:

"Wymarcie ludzkosci to bylby wielki plus"

Więc zaczynamy mówić prawdę, całą prawdę i tylko prawdę.

Już słyszę ten dialog:

- on - ale ty masz krzywe nogi i perkaty nos

- ona - a ty masz sporo mniejszego niż mój były. Ale masz lepszy samochód i więcej zarabiasz - i tylko to mnie przy tobie trzyma.

- ona - oh, jaki piękny wieczór. Idziemy do łóżka?

- on - nie! Bo masz taką rozklapioche, że czuje jakbym do wiadra wkładał.

I wpadki nie będzie....

Trzymanie się prawdy nie jest równoznaczne z wypowiadaniem jej na głos, czy wypowiadaniem w sposób niedelikatny, chamski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Prawda jest tylko jedna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Prawda jest subiektywna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fgtyhffjhh

Kłamstwa mogą zniszczyć i zdrowie drugiemu człowiekowi i najpiękniejsze uczucie i relacje...są kłamstwa nieszkodliwe i takie które prowadzą do ogromnego zła i cierpienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×