Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ojkaaa

Joga/fitness TWARZY

Polecane posty

Gość Ojkaaa

Czy któraś z was jest stosuje, działa?

Ja niedawno skończyłam 33lata, wyglądam wciąż młodo ale nagle pojawiły się u mnie doliny łez i bruzdy nosowo wargowe, które chcę zniwelować i podnieść trochę policzki. Naczytałam się o cudownych metodach cwiczeń Fumiko Takatsu czy Patrycji Kondrackiej i bardzo się nakręciłam. Od tygodnia intensywnie ćwiczę, bruzdy jak były są ale.. mam lepszą cerę, świetlistą i gładszą. Mam nadzieję, że po miesiącu będzie o niebo lepiej.

Dziewczyny dajcie znać, jeśli same ćwiczycie i jakie są efekty u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie joga jest niebezpieczna   zabija duchowosc 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.05.2019 o 11:22, Gość Ojkaaa napisał:

Czy któraś z was jest stosuje, działa?

Ja niedawno skończyłam 33lata, wyglądam wciąż młodo ale nagle pojawiły się u mnie doliny łez i bruzdy nosowo wargowe, które chcę zniwelować i podnieść trochę policzki. Naczytałam się o cudownych metodach cwiczeń Fumiko Takatsu czy Patrycji Kondrackiej i bardzo się nakręciłam. Od tygodnia intensywnie ćwiczę, bruzdy jak były są ale.. mam lepszą cerę, świetlistą i gładszą. Mam nadzieję, że po miesiącu będzie o niebo lepiej.

Dziewczyny dajcie znać, jeśli same ćwiczycie i jakie są efekty u was?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam  od  paru  lat również ćwiczę jogę. Daje mi ona dużą gibkosc poczucie równowagi. W sensie psychiki daję poczucie wyciszenia  i spokoju niemające sie z niczym porównać pozdrawiam Anna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×