Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hmm.

Poprosic go o reke?

Polecane posty

Gość Hmm.

Jestem z kims w zwiazku od 4lat. Ja mam 31lat, on 33. Mialam wczesniej jednego partnera przez kilka lat, on kilka partnerek. Mieszkamy razem, pracujemy. Czesto powtarza, ze jestem ta jedyna, dogadujemy sie super, w zyciu, w lozku, bratnie dusze. Oboje raczej nie chcemy dzieci, ani bialych ...en, wesel. Zaczelam jednak odczuwac by byc kims wiecej oficjalnie, chociaz narzeczona. Nie licze na wielkie zareczyny, ale zwykly tani pierscionek dany na spacerze gdzies posrod drzew by mnie uszczesliwil jeszcze bardziej. Sam kiedys nawet wspominal o czyms podobnym, ale...cisza. oczywiscie, ze moglabym porozmaeiac, ale chcialabym by to on tego chcial, a nie by zrobil to dla mnie. Nie wiem na co czeka, az ja sie mu oswiadcze?hah nie musimy potem brac slubu,, po prostuczuje, ze chcialabym byc kims wiecej niz wiecznie dziewczyna dla kogos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....

Kogo to obchodzi... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sama prawda

Nie dociera do ciebie że on wcale nie chce się z Tobą żenić???

Skoro już były rozmowy na ten temat i nic więcej nie zrobił to świadczy to dobitnie ze nie ma to ochoty, ale z wygody i obawy o utratę dokładania przez ciebie do rachunków nie powie ci tego prosto w twarz.

Liczy, że jeszcze pozna "tę jedyną" i chce być na tę okoliczność wolny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Poproś dla hecy i kotwicy w plecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×