Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amBrożyk

sekretarki, urzędniczki, ekonomistki, kobiety pracujące w korpo

Polecane posty

pachnące w krótkich ...enkach i butach na obcasach z tytułem magistra , pracujące w biurowcach i wieżowcach na różnych piętrach , każdego dnia w tygodniu rano przed godz. 8 

zaczynają pracę ale zanim zaczną pracę to w kuchniach ustawiają się kolejki po kawę , są dwa czajniki w kuchni i jeden ekspres do kawy i 20 kobiet , od godz. 8 rano w kuchni zaczyna się awantura 

i bitwa o wodę z czajnika aby zalać kawę , w końcu czajniki bez wody nie chcą grzać , blondynki nie nalały wody do czajników i grzałki padły w obydwu czajnikach a pić się chce po weekendzie ,

dzwonią po dyżurnego technika aby przybył ratować sytuację , w każdym budynku i obiekcie są dyżurni technicy , którzy po godz. 8 rano otrzymują 20 zgłoszeń o padniętych czajnikach i ekspresach do kawy ,

generalnie to kobiety pracujące w biurowcach i wieżowcach chyba robią to celowo aby 'zaprosić' do siebie specjalistę aby naprawił czajnik z zalaną podstawką, w którym nie ma wody ,

aby wymienił deskę klozetową , która pękła na pół w damskiej toalecie (jaką ciężką trzeba mieć duupę aby deskę klozetową złamać na pół ?) , aby wymienił przepalone żarówki, ponieważ słabe jest oświetlenie komputera i kobieta nie widzi swojej torebki ,

technik hydraulik dopiero wyczyścił zlewozmywak z resztek jedzenia a kobieta na jego oczach wrzuciła kaszę do zlewozmywaka ,

w damskich łazienkach jest ciekawie, są ustawione pojemniki na papier i podpaski a kobiety wszystko pakują do sracza,  co chwilę sracze trzeba przepychać ,

jeden z kolegów opowiadał, że wymieniał uszczelki w baterii zlewozmywaka i wszyscy widzieli różne narzędzia i klucze a kobiety nie darowały i powstawiały do zlewozmywaka kubki i talerze brudne ,

komentarz kobiet w windzie :  - pan nie może jechać tą windą , ta winda jest dla Nas urzędników,  dla obsługi technicznej jest winda towarowa i dlaczego pan śmierdzi !

woda się leje ze zmywarki , technik obsługi stwierdza , nie wstawiajcie brudnych naczyń do zmywarki, która myje i już jest awantura i teksty - nie będziesz mnie 'baranie' uczył ! - czy wiesz kim jestem ?

jestem osobistą sekretarką Pana Prezesa 'cymbale' !

często mam wrażenie, że kobiety : sekretarki, urzędniczki, ekonomistki, kobiety pracujące w korpo zwyczajnie się odgrywają na pracownikach obsługi technicznej za swoje niepowodzenia życiowe ,

aby facetom dowalić zdrowo, 

jak to wyjaśnić, że wysrała się w kiblu i nie spuściła wody i wzywa techników obsługi z pretensjami, że kibel zapchany ?

na zewnątrz mają zapach słodko-gorzki a w głowach 'siano' !

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ucieczka z Alcatraz

biurwy d..e plaszczace bezproduktywnie. Ucieklam z tego typu stanowisk, bo wiekszosc ofert byla tego typu, ze plakac sie chcialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

do czego się może nadawać kobieta z tytułem magistra, która dzwoni do technika obsługi budynku z prośbą aby przybył natychmiast na wezwanie i spuścił jej góówno w sraczu ?

takie są dzisiaj kobiety z tytułem magistra !

chyba, że kobieta z tytułem magistra chce poderwać technika obiektowego na randkę pokazując swoje odchody w kiblu , to może być,

Magda, zaczynam kumać !

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawca ale bez wąsów

kobietom pracującym za biurkiem podobno zaparza sie wadżajna po 8godzinach siedzenia bez ruchu i bez przewiewu i później ich partnerzy narzekają.Dochodzi do rozwodów nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pracuję w korpo, jedyne co się zgadza to częstotliwość zapchanych toalet. Nie wiem co ludzie tam wrzucają, ale to jakaś plaga. 

 

No i my mamy automat który daje kawę w papierowych kubeczkach, nie ma żadnych czajników/zmywarek itd. Przy takiej ilości ludzi syf byłby niemiłosierny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracującawkorpo

walą papier toaletowy w zastraszających ilościach właśnie dlatego żeby nie zagniatać rodzyn dlatego pucują anusa do białości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luna

Co za głupoty, chyba jakiś gostek pracuje w korpo z kobietami i nie znosi swoich koleżanek, znam ja takich wrednych okularników, którzy tylko myślą jak do czegoś się przyczepić i szukają zwady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś  kto

To pisał  raczej  ani w urzędzie  ani w korpo nie pracował  jakieś  dziwne  myślenie  jedyne  co było  sensowne  to że praca  powoduje  plaskodupie  ból  kręgosłupa  często  bardzo  słabo  opłacana 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×