Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hmm

Śniła mi się moja koleżanka i obudziłem się z polucją na pół majtek

Polecane posty

Gość hmm

Prawdę mówiąc po tym śnie zaczęła mi się nawet podobać. Jak sądzicie zagadać do niej w realu? Mam 23 lata ona 22, chyba jest wolna. Co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tydurniu

najpierw wylecz stulejke bo będzie kwas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Śpij w pieluchomajtkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

I co jej powiesz? Jestem Gerwazy i mam nocne zmazy ? Haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm

Pytam poważnie, a zmazy nocne są czymś normalnym u zdrowego mężczyzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
1 minutę temu, Gość gość napisał:

I co jej powiesz? Jestem Gerwazy i mam nocne zmazy ? Haha

😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, HerbacianaRóża napisał:

Wyślij jej kwiaty z bilecikiem "śniła mi się Pani tej nocy w taki sposób, że poczułem się zobowiązany " ^^

Hahahaha, takich romantycznych pułkowników już niestety nie ma;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Precz z masturbacją !!!

I to właśnie dowód, że lepiej mieć zmazy nocne niż się masturbować jak jakiś przygłup.

Być może to jest właśnie miłość twojego życia, spróbuj wejść z nią w bliższe relacje, nie masz nic do stracenia a możesz wiele zyskać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, kotwin napisał:

Hahahaha, takich romantycznych pułkowników już niestety nie ma;)

A wielka szkoda, to było świetnie rozegrane 😉 właśnie nie pamiętała czy był pułkownikiem czy generałem i żeby się nie ośmieszać zostawiłam to tak 🖤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, HerbacianaRóża napisał:

A wielka szkoda, to było świetnie rozegrane 😉 właśnie nie pamiętała czy był pułkownikiem czy podpułkownikiem i żeby się nie ośmieszać zostawiłam to tak 🖤

Cytat pochodzi z czasów kiedy był pułkownikiem, później nawet został generałem;) Zawsze mogłaś napisać, że był oficerem, wtedy na pewno byś trafiła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, kotwin napisał:

Cytat pochodzi z czasów kiedy był pułkownikiem, później nawet został generałem;) Zawsze mogłaś napisać, że był oficerem, wtedy na pewno byś trafiła;)

Racja! Ja głupiutka, zamiast chwilę przeznaczyć na upewnienie się wolałam zostawić niedokończone. Mój błąd, dziękuję 😁

Swoją drogą, Wieniawa- Długoszewski był niezwykle barwną i ciekawą postacią. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, HerbacianaRóża napisał:

Racja! Ja głupiutka, zamiast chwilę przeznaczyć na upewnienie się wolałam zostawić niedokończone. Mój błąd, dziękuję 😁

Swoją drogą, Wieniawa- Długoszewski był niezwykle barwną i ciekawą postacią. 

To prawda, ale przyznaję, że też miałem problemy z pisownią jego nazwiska;) Bo nazywał się DługOszowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, kotwin napisał:

To prawda, ale przyznaję, że też miałem problemy z pisownią jego nazwiska;) Bo nazywał się DługOszowski

Ej, to już wina autokorekty. Piekielne narzędzie. Ale teraz przez nią wyszłam na zupełnie pogubioną w wiedzy historycznej... 😢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podoba przyszłość jest ciekawsza od przeszłości, więc nie zamartwiaj się tak historią!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, kotwin napisał:

Podoba przyszłość jest ciekawsza od przeszłości, więc nie zamartwiaj się tak historią!;)

Racja, trzeba się zająć budowaniem lepszej przyszłości 😉 A zamartwiam się, ponieważ zawsze był to obiekt mojej niezwykłej fascynacji. Zwłaszcza bitwy, strategie wojenne... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ta najnowsza historia, w sensie XX-wieczna czy wcześniejsza też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, kotwin napisał:

Ale ta najnowsza historia, w sensie XX-wieczna czy wcześniejsza też?

Wcześniejsza też. W czasach podstawówki najbardziej lubiłam starożytność, w gimnazjum i liceum wszystko do I wojny, a teraz skrupulatnie skupiam się na bitwach I i II wojny światowej. 

A mitologie, kultury i postacie zawsze umilaly mi czas na chemii, której kiedyś nienawidziłam 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, HerbacianaRóża napisał:

Wcześniejsza też. W czasach podstawówki najbardziej lubiłam starożytność, w gimnazjum i liceum wszystko do I wojny, a teraz skrupulatnie skupiam się na bitwach I i II wojny światowej. 

A mitologie, kultury i postacie zawsze umilaly mi czas na chemii, której kiedyś nienawidziłam 😁

To dużo do poczytania przed Tobą;) Może Twoje strategiczne plany przyczynią się w przyszłości do odzyskania Lwowa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, kotwin napisał:

To dużo do poczytania przed Tobą;) Może Twoje strategiczne plany przyczynią się w przyszłości do odzyskania Lwowa;)

A żebyś wiedział, że w młodości (nie jestem stara, ale już mnie dopadł syndrom babcinienia)  miałam ambitne plany kariery wojskowej/ politycznej... Ale sytuacja kobiet w polskim wojsku jest nieciekawa, wciąż panuje przekonanie, że to męski zawód, a co do polityki, boję się, że stanę się hańbą rodziny. Więc się mijam z powołaniem i nic z tym nie robię... 15- letnia ja by mnie teraźniejszej nie lubiła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, HerbacianaRóża napisał:

A żebyś wiedział, że w młodości (nie jestem stara, ale już mnie dopadł syndrom babcinienia)  miałam ambitne plany kariery wojskowej/ politycznej... Ale sytuacja kobiet w polskim wojsku jest nieciekawa, wciąż panuje przekonanie, że to męski zawód, a co do polityki, boję się, że stanę się hańbą rodziny. Więc się mijam z powołaniem i nic z tym nie robię... 15- letnia ja by mnie teraźniejszej nie lubiła. 

Wojsko ma w sobie coś pociągającego, zgadzam się. Ale polityka mnie odrzuca - życie w wiecznym kłamstwie, manipulacjach, bitwy o stanowiska dla rodzin, niesamodzielność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, kotwin napisał:

Wojsko ma w sobie coś pociągającego, zgadzam się. Ale polityka mnie odrzuca - życie w wiecznym kłamstwie, manipulacjach, bitwy o stanowiska dla rodzin, niesamodzielność...

Mnie nie odrzuca, i szczerze mam nadzieję, że kiedyś przestanie się kojarzyć z "uprawnionym" bezprawiem i nepotyzmem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, HerbacianaRóża napisał:

Mnie nie odrzuca, i szczerze mam nadzieję, że kiedyś przestanie się kojarzyć z "uprawnionym" bezprawiem i nepotyzmem. 

Podziwiam Twoją wiarę, zgaduję, że nie masz jeszcze 30;) Myślę, że ona się nie kojarzy, tylko po prostu taka jest. Ale oczywiście chciałbym, żebyś miała rację co do jej wizji w przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, kotwin napisał:

Podziwiam Twoją wiarę, zgaduję, że nie masz jeszcze 30;) Myślę, że ona się nie kojarzy, tylko po prostu taka jest. Ale oczywiście chciałbym, żebyś miała rację co do jej wizji w przyszłości.

Racja, do 30 jeszcze trochę mi brakuje. Myślisz, że później doświadczenie życiowe zgasi mój entuzjazm? 

A ja podziwiam twój miły sposób prowadzenia rozmowy. Ma Pan żonę? Jeżeli tak to bardzo jej zazdroszczę 😉

Swoją drogą, bardzo zabawne jest to, że z tematu sennych fantazji, przeszliśmy do historii, planów na przyszłość i polityki 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, HerbacianaRóża napisał:

Racja, do 30 jeszcze trochę mi brakuje. Myślisz, że później doświadczenie życiowe zgasi mój entuzjazm? 

A ja podziwiam twój miły sposób prowadzenia rozmowy. Ma Pan żonę? Jeżeli tak to bardzo jej zazdroszczę 😉

Swoją drogą, bardzo zabawne jest to, że z tematu sennych fantazji, przeszliśmy do historii, planów na przyszłość i polityki 😁

Mam nadzieję, że nie zgasi, ale ja miałem podobnie idealistyczne spojrzenie na politykę i mi przeszło...

Dziękuję za komplement Waćpani, proszę mi wierzyć, że żonie nie ma czego zazdrościć, ona c\pewnie chętnie by się z Panią zamieniła;)

Senne fantazje są różne, niektórzy śnią erotycznie o kobietach, a inni o inwazji na tereny niepokornych sąsiadów;) Ale jak chcesz, to możemy przejść na te erotyczne sny - ten temat też mnie ciekawi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, kotwin napisał:

Mam nadzieję, że nie zgasi, ale ja miałem podobnie idealistyczne spojrzenie na politykę i mi przeszło...

Dziękuję za komplement Waćpani, proszę mi wierzyć, że żonie nie ma czego zazdrościć, ona c\pewnie chętnie by się z Panią zamieniła;)

Senne fantazje są różne, niektórzy śnią erotycznie o kobietach, a inni o inwazji na tereny niepokornych sąsiadów;) Ale jak chcesz, to możemy przejść na te erotyczne sny - ten temat też mnie ciekawi;)

Też mam nadzieję... Inaczej będę się tym zadręczać do końca życia... 

Oj, uważam, że o rozmówcy można się wiele dowiedzieć czytając jego wcześniejsze odpowiedzi. Myślę, że jest Waćpan bardzo szarmancki i uroczy. Winszuję żonie gustu, albo szczęścia 😉💙

Możemy, bardzo chętnie. Swoją drogą, niepokojące, że przejrzał Pan o czym czasem śnię... Gdybym jednak nagle przestała odpisywać, to obiecuję zrobić to jutro bo komórka ma 20% a pod kołdrą tak ciepło i nie chce się wychodzić po ładowarkę ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, HerbacianaRóża napisał:

Też mam nadzieję... Inaczej będę się tym zadręczać do końca życia... 

Oj, uważam, że o rozmówcy można się wiele dowiedzieć czytając jego wcześniejsze odpowiedzi. Myślę, że jest Waćpan bardzo szarmancki i uroczy. Winszuję żonie gustu, albo szczęścia 😉💙

Możemy, bardzo chętnie. Swoją drogą, niepokojące, że przejrzał Pan o czym czasem śnię... Gdybym jednak nagle przestała odpisywać, to obiecuję zrobić to jutro bo komórka ma 20% a pod kołdrą tak ciepło i nie chce się wychodzić po ładowarkę ^^

Odpisałem Ci w wiadomości, bo tu z jakiegoś dziwnego powodu komentarz mi nie przeszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×