Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Gość

Sztuczne piersi

Polecane posty

Gość Gość

Mężczyźni, czy podobają Wam się powiększone piersi? Czy bardziej od tego wolicie już płaskie kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adams

Bardziej liczy się charakter i podejście w łóżku. Kłoda z dużymi piersami jest mniej interesująca, niż taka z małymi/średnimi/duzymi, ale aktywna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bolec112

Kobiety robią sobie sztuczne cycki, a potem chwalą się tym na prawo i lewo. Najlepsze jest to, że wtedy bez krępacji pozwalają się wymacać. Nawet zachęcają: „zobacz, dotknij, jakie twarde i jędrne”. Miałem tak z sąsiadką i z koleżanką z pracy. Niestety zgadzają się tylko na jedno macanko :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Płocha Gocha
2 godziny temu, Gość Adams napisał:

Bardziej liczy się charakter i podejście w łóżku. Kłoda z dużymi piersami jest mniej interesująca, niż taka z małymi/średnimi/duzymi, ale aktywna.

Moja koleżanka dopóki nie powiększyła piersi, była jak szara myszka. Po operacji nabrała wiary w siebie, przebiera w facetach i jak sama powtarza „nie żałuje tego kroku”.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościówka

Dopóki miałam moje naturalne cycki, to nie widziałam zainteresowania facetów, ale gdy powiększyłam do rozmiaru D, to czuję, jak pożerają mnie wzrokiem i w myślach rozrywają mój stanik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiększanie piersi to raczej  problem kobiet , które nie lubia swojego ciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię tylko naturalne piersi. Mogą być mniejsze np. B lub bardziej płaskie np. kieszenie, ale tylko naturalne nie silikony. Sztuczne to można np. prezerwatywę napełnić wodą i jest sztuczny cycek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×