Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Pytanie do młodych kobiet

Polecane posty

Gość Gość

Dlaczego kobiety 22-26 lat nie sa kulturalne i dobrze wychowane? Bardzo się narzucają i nie wiedzą co wypada a co nie.  Zacząłem się spotykać z taka dziewczyna i ona

- dzwoni po kilkanaście razy dziennie nawet jak nic ciekawego nie ma do powiedzenia.

- planuje każdy weekend spędzać że mną.

- po miesiącu już jakieś wyznania

- wprasza się do domu nawet niezapraszana i zaczyna się czuć jak u siebie. 

- bombarduje mnie różnymi dziwnymi informacjami typu "byłam w sklepie i kupiłam coś tam," ," napisałam maila do kolezanki", "posprzatalam".

 Co to ... wogole jest.? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mistrz

Zwariowała po prostu, zostaw ją. Szkoda czasu w ogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, jeszcze jestem "młoda kobietą".

 

Tak serio - to nie jest brak wychowania tylko brak komunikacji, jej się wydaje, że to związek bardziej zażyły niż w rzeczywistości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsd

może pociupciasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsd
Przed chwilą, Jajko Pisanka napisał:

Fajnie, jeszcze jestem "młoda kobietą".

 

Tak serio - to nie jest brak wychowania tylko brak komunikacji, jej się wydaje, że to związek bardziej zażyły niż w rzeczywistości

jesteś do wzięcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rusz pustakiem

jaka sobie wybrales tak masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

glupi mlody ogoras jestes

tepy jestes, lecisz na sikse a potem spamujesz jak inne pravilne pustaki to forum - dla kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsd
7 minut temu, Jajko Pisanka napisał:

nie

czemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A jak wg Ciebie powinno to wygladac? Bo moim zdaniem to czepiasz sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Powinno to wyglądać tak, że dzwoni raz dziennie i nie wtedy kiedy jestem w pracy. Niech tam wyśle jednego SMS w ciągu dnia i wystarczy. Jak chce się spotkać to umawiamy się w konkretny dzień na konkretną godzinę. 

Jak nie ma nic do powiedzenia to niech pomilczy. Cisza też jest spoko. 

Jak do mnie przychodzi to niech zachowuje się jak gość u obcej osoby a nie jak u siebie. 

I niech wyjdzie z trybu studenckiego:) czasem chce iść już o 22 spać a nie codziennie do 2 czy 3 nad ranem. 

Wolalbym wyjsc z nią 1 czy 2 razy w tygodniu na fajna randkę niż żeby mi codziennie stała pod drzwiami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elka

Za duża różnica wieku zapewne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Łatwej znaleźć inna niż liczyć że ktoś się zmieni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K4k
45 minut temu, Gość Gość napisał:

Dlaczego kobiety 22-26 lat nie sa kulturalne i dobrze wychowane? Bardzo się narzucają i nie wiedzą co wypada a co nie.  Zacząłem się spotykać z taka dziewczyna i ona

- dzwoni po kilkanaście razy dziennie nawet jak nic ciekawego nie ma do powiedzenia.

- planuje każdy weekend spędzać że mną.

- po miesiącu już jakieś wyznania

- wprasza się do domu nawet niezapraszana i zaczyna się czuć jak u siebie. 

- bombarduje mnie różnymi dziwnymi informacjami typu "byłam w sklepie i kupiłam coś tam," ," napisałam maila do kolezanki", "posprzatalam".

 Co to ... wogole jest.? 

Gdzie sprząta, bo nie widać efektów? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clairrrr

Mówię jako 25 letnia dziewczyna będąca zaręczona z o 10 lat starszym facetem - dla Ciebie to luźna relacja dla niej związek, porozmawiaj z nią szczerze że to za szybko. Bo to co mówisz patrząc z boku to wyolbrzymiasz problem i czepiasz się. Zauroczona dziewczyna chce jak najwięcej kontaktu i bliskości i bądź też wyrozumiały i postaw się na jej miejscu. Ale jak mówię - przede wszystkim z nią porozmawiaj by wiedziała na czym stoi i w czym problem bo nie ma nic gorszego od domysłów które zaraz zacznie snuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Jestem kobietą i też miałam doczynienia z facetem o takim zachowaniu jak owa dziewczyna. Wiek tu nie ma chyba większego znaczenia bo to ja byłam młodsza, dużo młodsza i oczekiwałam od dojrzałego faceta kultury i dobrego wychowania. Niestety dzień się zaczynał od telefonu, ględzeniu o bzdurach, nawet jak wiedział że idę do dentysty potrafił dzwonić do bólu. Ja nie wytrzymałam, długo musiałam wywijac się z tego związku bo mnie dreczył i nie potrafił zrozumieć że mnie zameczył a tym samym zniszczył wszystko. Wolę facetów dyskretnych, tajemniczych, kulturalnych i takiego teraz mam męża, każdy ma swoją przestrzeń bez siedzenia sobie na karku i zameczania się. Więc myślę że ta dziewczyna już taka jest i się nie zmieni lepiej daj sobie spokój szkoda twojego czasu. Pozdrawiam 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klin
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Dlaczego kobiety 22-26 lat nie sa kulturalne i dobrze wychowane? Bardzo się narzucają i nie wiedzą co wypada a co nie.  Zacząłem się spotykać z taka dziewczyna i ona

- dzwoni po kilkanaście razy dziennie nawet jak nic ciekawego nie ma do powiedzenia.

- planuje każdy weekend spędzać że mną.

- po miesiącu już jakieś wyznania

- wprasza się do domu nawet niezapraszana i zaczyna się czuć jak u siebie. 

- bombarduje mnie różnymi dziwnymi informacjami typu "byłam w sklepie i kupiłam coś tam," ," napisałam maila do kolezanki", "posprzatalam".

 Co to ... wogole jest.? 

pokolenie Pokemon, czyli zamiast w srajbuka wpisywać że dopiero się wysrała pisze to tobie, chyba dobrze...... a roohałeś ją już czy dalej tylko fantazja pobudza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Sex już był.  Ale chodzi mi o to że spotykałem się z 30 + i one były inne, a ja je traktowaniem podobnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ani

Może spróbuj z facetem bo jak widzę kobiety dla Ciebie to coś jakby UFO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×