Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Jak zacząć bliższą znajomość z dziewczyną z którą piszę

Polecane posty

Gość Gość

Cześć jakiś czas temu zaczełem pisać z jedną dziewczyną polubiłem ją choć nigdy się nie spotkaliśmy ale wiem jak wygląda.Fajnie mi się z nią piszę i chciałbym się z nią zaprzyjaźnić a po drugie ma koleżanke która mi się podoba ale jest ona nieśmiała i mi nie odpisuje.Pytałem o tą koleżanke to okazuje się że jesteśmy trochę do siebie podobni z resztą obie są bardzo miłe.Ta z którą piszę jest bardziej śmiała co mam zrobić bo z obiema chciałbym się zaprzyjaźnić a po jakimś czasie chciałbym zrobić coś żeby bardziej zbliżyć do tej która mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luminaire

jaka odległość między wami? czym dalej tym gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość luminaire napisał:

jaka odległość między wami? czym dalej tym gorzej

Spora ale to jest nic niedawno słyszałem historię dziewczyna poznała chłopaka z norwegi on był u niej tu w polsce kilka razy a ona u niego.Dla mnie jest to ważne mimo odległości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Cześć jakiś czas temu zaczełem pisać z jedną dziewczyną polubiłem ją choć nigdy się nie spotkaliśmy ale wiem jak wygląda.Fajnie mi się z nią piszę i chciałbym się z nią zaprzyjaźnić a po drugie ma koleżanke która mi się podoba ale jest ona nieśmiała i mi nie odpisuje.Pytałem o tą koleżanke to okazuje się że jesteśmy trochę do siebie podobni z resztą obie są bardzo miłe.Ta z którą piszę jest bardziej śmiała co mam zrobić bo z obiema chciałbym się zaprzyjaźnić a po jakimś czasie chciałbym zrobić coś żeby bardziej zbliżyć do tej która mi się podoba.

zaproś obydwie na jakaś wycieczkę,moze w góry w grupie bedzie razniej a jak 2 naraz to nie odmowią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość id9eofko

Jesli dziewczyna nie odpisuje to oznacza, ze NIE JEST ZAINTERESOWANA. Przestan sie oszukiwac, ile ty masz lat??15?? jeszcze dopisz,ze przez kolezanke chcesz sie zblizyc do tamtej,udajac uczucia i zainteresowanie to padne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×