Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Przegryw 2019

Po co kobieta pewnemu siebie i atrakcyjnemu facetowi?

Polecane posty

Gość Przegryw 2019

Panie tak narzekacie, że mężczyznom zależy tylko na seksie. Ale spójrzcie na to. Wymagacie pewnych siebie i atrakcyjnych mężczyzn. Ale po co takiemu kobieta w celu innym niż seks? Wsparcie nie potrzebuje bo w końcu to prawdziwy samiec alfa. Upierze sobie sam, ugotuje, posprząta. Nie uważacie, że wasze wymagania są sprzeczne? 

 

Wniosek: chcecie kogoś do związku? Musi to być przegryw. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Niech idzie w seks układ kogo to obchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Przegryw 2019 napisał:

Panie tak narzekacie, że mężczyznom zależy tylko na seksie. Ale spójrzcie na to. Wymagacie pewnych siebie i atrakcyjnych mężczyzn. Ale po co takiemu kobieta w celu innym niż seks? Wsparcie nie potrzebuje bo w końcu to prawdziwy samiec alfa. Upierze sobie sam, ugotuje, posprząta. Nie uważacie, że wasze wymagania są sprzeczne? 

 

Wniosek: chcecie kogoś do związku? Musi to być przegryw. 

Czyli nie chce zakładać rodziny? To niech sobie będzie sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dlaczego motywy samców alfa obchodzą przegrywa? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yes

Przegrywy są w sumie lepsze niż napuszone wydmuszki. Tylko nie przegryw frustrat. Tylko słodki przegryw!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna
12 minut temu, Gość Przegryw 2019 napisał:

Panie tak narzekacie, że mężczyznom zależy tylko na seksie. Ale spójrzcie na to. Wymagacie pewnych siebie i atrakcyjnych mężczyzn. Ale po co takiemu kobieta w celu innym niż seks? Wsparcie nie potrzebuje bo w końcu to prawdziwy samiec alfa. Upierze sobie sam, ugotuje, posprząta. Nie uważacie, że wasze wymagania są sprzeczne? 

 

Wniosek: chcecie kogoś do związku? Musi to być przegryw. 

Kazdy potrzebuje wsparcia. Jesli ma sie odpowiedniego partnera, razem mozna wiecej. Nawiasem mowiac, kobiety nie sa do goyowania ani sprzatania.

I tak, jestem zwiazana z samcem alfa. I tak, jestem samica alfa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shadow
15 minut temu, Gość Przegryw 2019 napisał:

Panie tak narzekacie, że mężczyznom zależy tylko na seksie. Ale spójrzcie na to. Wymagacie pewnych siebie i atrakcyjnych mężczyzn. Ale po co takiemu kobieta w celu innym niż seks? Wsparcie nie potrzebuje bo w końcu to prawdziwy samiec alfa. Upierze sobie sam, ugotuje, posprząta. Nie uważacie, że wasze wymagania są sprzeczne? 

 

Wniosek: chcecie kogoś do związku? Musi to być przegryw. 

Skoro nikogo nie potrzebuje, to niech moze wroci na Melmak? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

poczekaj i takiem życie da popalić..poczekaj...jeszcze Bedzie leżał i kwiczał nigdy przenigdy nie widziałam żeby cale życie ktoś stal na piedestale i było mu tylko cacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia
4 minuty temu, Gość Anna napisał:

Kazdy potrzebuje wsparcia. Jesli ma sie odpowiedniego partnera, razem mozna wiecej. Nawiasem mowiac, kobiety nie sa do goyowania ani sprzatania.

I tak, jestem zwiazana z samcem alfa. I tak, jestem samica alfa 🙂

I brawa dla Was 👏 

Ja również jestem w związku z samcem alfa - umie dobrze zarobić, potrafi w domu zrobić, potrafi dobrze zerznac. do tego potrafi być czuły ale i zdecydowany. Po prostu mój ♥ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Shadow napisał:

Skoro nikogo nie potrzebuje, to niech moze wroci na Melmak? 🙂

Może to o tego alfa zawsze im chodzi 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przegryw 2019
10 minut temu, Gość Anna napisał:

Kazdy potrzebuje wsparcia. Jesli ma sie odpowiedniego partnera, razem mozna wiecej. Nawiasem mowiac, kobiety nie sa do goyowania ani sprzatania.

I tak, jestem zwiazana z samcem alfa. I tak, jestem samica alfa 🙂

Więc nie jest to prawdziwy samiec alfa. Jak nie są, to po co się oburzacie, że facet widzi w was jedynie obiekty seksualne? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kołcz Dragon

A co na to twuj terapełta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przegryw 2019

Facet ma byś silny psychicznie. Na to mu wsparcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna
10 minut temu, Gość Przegryw 2019 napisał:

Więc nie jest to prawdziwy samiec alfa. Jak nie są, to po co się oburzacie, że facet widzi w was jedynie obiekty seksualne? 

 

Wg mnie jest, gdyz jest bardzo zdecydowany, pewien siebie i dazy do sukcesu. Jesli prawdziwy samiec alfa to taki, ktory koniecznie w pakiecie jest zdradliwym chooyem, w takim razie wole takiego, jakiego mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

Ja tez jestem silna psychicznie. A wsparcie przydaje sie chocby po to, ze druga osoba z racji swojej innosci moze widziec inne rozwiazania, niz my. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak nie wiesz
1 minutę temu, Gość Anna napisał:

Ja tez jestem silna psychicznie. A wsparcie przydaje sie chocby po to, ze druga osoba z racji swojej innosci moze widziec inne rozwiazania, niz my. 

"nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebują kleknac" 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxx

Upierze sobie sam, ugotuje, posprząta.

I bardzo dobrze, żadna nie chce być kucharką, praczką i sprzątaczką. Jest jeszcze coś takiego jak miłość, rodzina. Uczucia wyższe - dla niektórych obce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przegryw 2019
2 minuty temu, Gość Anna napisał:

Wg mnie jest, gdyz jest bardzo zdecydowany, pewien siebie i dazy do sukcesu. Jesli prawdziwy samiec alfa to taki, ktory koniecznie w pakiecie jest zdradliwym chooyem, w takim razie wole takiego, jakiego mam.

Pewnie skocznie w bok. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przegryw 2019
Przed chwilą, Gość xxxxxxxxxxxx napisał:

Upierze sobie sam, ugotuje, posprząta.

I bardzo dobrze, żadna nie chce być kucharką, praczką i sprzątaczką. Jest jeszcze coś takiego jak miłość, rodzina. Uczucia wyższe - dla niektórych obce. 

Prawdziwy samiec alfa jest samowystarczalny. Nie potrzebuje miłości, bo sam się miłuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Przegryw 2019 napisał:

Prawdziwy samiec alfa jest samowystarczalny. Nie potrzebuje miłości, bo sam się miłuje. 

To ci powiedział kołcz Dragon na sesji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zpaznokcilakier

Na Melmak jest daleko ,to nie som tanie rzeczy 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ave ja 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Jesli próbujesz wmówić kobietom, ze powinny przestać wiązać sie z zaradnymi, wesołymi, inteligentnymi mężczyznami a zaczęły sie wiązać z jakimis nieradzacymi sobie z zyciem lamusami to sorry... Wrzuć na luz. Może potrzebujesz terapii? Jak sie nie zmienisz to kobiety nie znajdziesz. 

Zadna mądra kobieta nie da zniszczyć sobie życia jakiemuś nieudacznikowi. Zastanów sie nad sobą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przegryw 2019
1 godzinę temu, Gość Ona napisał:

Jesli próbujesz wmówić kobietom, ze powinny przestać wiązać sie z zaradnymi, wesołymi, inteligentnymi mężczyznami a zaczęły sie wiązać z jakimis nieradzacymi sobie z zyciem lamusami to sorry... Wrzuć na luz. Może potrzebujesz terapii? Jak sie nie zmienisz to kobiety nie znajdziesz. 

Zadna mądra kobieta nie da zniszczyć sobie życia jakiemuś nieudacznikowi. Zastanów sie nad sobą. 

Czy kobiety to jakieś głupie istoty, że same nie potrafią o siebie zadbać? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniol
7 minut temu, Gość Przegryw 2019 napisał:

Czy kobiety to jakieś głupie istoty, że same nie potrafią o siebie zadbać? 

Właśnie dbają - z tego powodu nie wiążą sie z przegrywami. Przegryw nie potrafi zadbać nawet o samego siebie. Każdy ZDROWY NORMALNY człowiek chce zwiedzać swiat, chce miec pieniazki, wyglądać dobrze jak na samego siebie, miec przy sobie zaufana, kochana osobe. Przegrywy patrzą tylko jak konu życie zatruć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Dlatego nie Będziesz mial kobiety jak sie nie zmienisz. Potrafimy dbać o siebie i chcemy, żeby mężczyzna również o nas dbal i nas rozpieszczal. To normalne. Co ci sie nie podoba? Zresztą, to twój problem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przegryw 2019
3 minuty temu, Gość Ona napisał:

Dlatego nie Będziesz mial kobiety jak sie nie zmienisz. Potrafimy dbać o siebie i chcemy, żeby mężczyzna również o nas dbal i nas rozpieszczal. To normalne. Co ci sie nie podoba? Zresztą, to twój problem. 

Rozpieszczał xD Albo prowokujesz, albo jestes roszczeniowym ku rwiszczem. Ciekawe, ktory facet by na to poszedl.

P.S. Ty co masz do zaoferowania? Poza piz da. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Przegryw 2019 napisał:

Rozpieszczał xD Albo prowokujesz, albo jestes roszczeniowym ku rwiszczem. Ciekawe, ktory facet by na to poszedl.

P.S. Ty co masz do zaoferowania? Poza piz da. 

Weź człowieku skończ bo póki co ty się musisz posilkowac terapia a nie kobiety. Skąd w ogóle przekonanie że kobieta ma ci cokolwiek zaoferować? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Weź człowieku skończ bo póki co ty się musisz posilkowac terapia a nie kobiety. Skąd w ogóle przekonanie że kobieta ma ci cokolwiek zaoferować? 

Pewnie taki przykład w domu mial... 

Tak, mężczyzna ma dbać o kobietę i NORMALNI ludzie nie mają z tym żadnego problemu. Zresztą sam widzisz - jakoś zadna nie jest chętna Ci służyć. Przypadek? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przegryw 2019
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Weź człowieku skończ bo póki co ty się musisz posilkowac terapia a nie kobiety. Skąd w ogóle przekonanie że kobieta ma ci cokolwiek zaoferować? 

A skąd takie przekonanie, że kobiecie się cokolwiek należy? Czemu mężczyzna ma poświecać czas, środki?

1 minutę temu, Gość Ona napisał:

Pewnie taki przykład w domu mial... 

Tak, mężczyzna ma dbać o kobietę i NORMALNI ludzie nie mają z tym żadnego problemu. Zresztą sam widzisz - jakoś zadna nie jest chętna Ci służyć. Przypadek? 

A kobieta ma nie dbać o mężczyznę? Czy macie do zaoferowania tylko litanię życzeń do mężczyzn i seks od ruskiego dzwona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×