Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Przegryw 2019

Po co kobieta pewnemu siebie i atrakcyjnemu facetowi?

Polecane posty

Gość Gość

No od obcego się nie należy ale w związku to chyba normalne więc skąd twój ból dupy? Nie chcesz baby to jej nie miej ale nie jecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdziwiona

Albo ten koleś ma schizofrenię i nie rozumie życia... Albo to zwykły troll. Innej opcji nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przegryw 2019
1 minutę temu, Gość Zdziwiona napisał:

Albo ten koleś ma schizofrenię i nie rozumie życia... Albo to zwykły troll. Innej opcji nie ma

Hhahah. No tak, bo jak znajdzie się facet, który nie ma zamiaru traktować kobiety jak ułomne i też chce mieć korzyść z relacji,  to zaczyna się wmawianie chorób psychiczncych. Przez kobiety oczywiście. 🙂

 

3 minuty temu, Gość Gość napisał:

No od obcego się nie należy ale w związku to chyba normalne więc skąd twój ból dupy? Nie chcesz baby to jej nie miej ale nie jecz.

Większość kobiet ma tylko żądania. 🙂 A jak facet ma oczekiwania to się bulwersujecie. Zas rane księżniczki! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Przegryw 2019 napisał:

Hhahah. No tak, bo jak znajdzie się facet, który nie ma zamiaru traktować kobiety jak ułomne i też chce mieć korzyść z relacji,  to zaczyna się wmawianie chorób psychiczncych. Przez kobiety oczywiście. 🙂

 

Większość kobiet ma tylko żądania. 🙂 A jak facet ma oczekiwania to się bulwersujecie. Zas rane księżniczki! 

Tylko ty się bulwersujesz. Pamiętaj o słowach terapeuty! Masz za duże wymagania Alvaro. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdziwiona
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Tylko ty się bulwersujesz. Pamiętaj o słowach terapeuty! Masz za duże wymagania Alvaro. 

Jednocześnie nie ma nic do zaoferowania. Ale jaja 😂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przegryw 2019
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Tylko ty się bulwersujesz. Pamiętaj o słowach terapeuty! Masz za duże wymagania Alvaro. 

Gdzie niby się bulwersuje? Tak, m.in. normalna laska żeby w czubie nie miała:;) To są ogromne wymagania! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przegryw 2019
Przed chwilą, Gość Zdziwiona napisał:

Jednocześnie nie ma nic do zaoferowania. Ale jaja 😂 

A ty co masz oprócz seksu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdziwiona
Przed chwilą, Gość Przegryw 2019 napisał:

A ty co masz oprócz seksu? 

Tobie? Nic 😂 

Ja jestem z mezczyzna, który o mnie dba. Dojrzały i odpowiedzialny a nie jakas mameja. 

Wolę 10 lat starszego mężczyznę, który mq poukładane w glowie niz jakiegos zdziwaczalego psychopate. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
7 minut temu, Gość Przegryw 2019 napisał:

Hhahah. No tak, bo jak znajdzie się facet, który nie ma zamiaru traktować kobiety jak ułomne i też chce mieć korzyść z relacji,  to zaczyna się wmawianie chorób psychiczncych. Przez kobiety oczywiście. 🙂

 

Większość kobiet ma tylko żądania. 🙂 A jak facet ma oczekiwania to się bulwersujecie. Zas rane księżniczki! 

ale jestes tepy

nie pomyslaes przez chwile po co kobiecie taki przegryw i duren jak ty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Augusto
3 minuty temu, Gość Zdziwiona napisał:

Jednocześnie nie ma nic do zaoferowania. Ale jaja 😂 

Ale bym cię wyroohal w olejkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość Przegryw 2019 napisał:

A ty co masz oprócz seksu? 

a ty leszczu co masz do zaoferowania poza swoim pustakiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ja mam żądania i moj mezczyzna musi je spelniać, jak ich nie spelnia to jest zwykly cieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Gość gosc napisał:

Ja mam żądania i moj mezczyzna musi je spelniać, jak ich nie spelnia to jest zwykly cieć

I wafel 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Burak pastewny

Nie lepiej zapytać o to pewnego siebie i atrakcyjnego mężczyznę? Ty nie zrozumiesz tego, bo jesteś cieciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Augusto
19 minut temu, Gość Zdziwiona napisał:

Tobie? Nic 😂 

Skarbie odpisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przegryw 2019
18 minut temu, Gość gosc napisał:

ale jestes tepy

nie pomyslaes przez chwile po co kobiecie taki przegryw i duren jak ty ?

A po co mężczyźnie roszczeniowe zwierzątko? 

 

19 minut temu, Gość Zdziwiona napisał:

Tobie? Nic 😂 

Ja jestem z mezczyzna, który o mnie dba. Dojrzały i odpowiedzialny a nie jakas mameja. 

Wolę 10 lat starszego mężczyznę, który mq poukładane w glowie niz jakiegos zdziwaczalego psychopate. 

A czy ja pytałem co masz do zaoferowania mnie? 😂 Czytaj ze zrozumieniem. 

Jak widać taki wasz babski problem, nie macie nic innego do zaoferowania swoim mężczyznom jak swoje du.py A niektóre cioty na to lecą. Bo ci.pka to dla takiego frajera dobrodziejstwo! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przegryw 2019
18 minut temu, Gość gosc napisał:

Ja mam żądania i moj mezczyzna musi je spelniać, jak ich nie spelnia to jest zwykly cieć

Ale lodzik na 1 randce z połykiem oczywiście? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Burak pastewny
14 minut temu, Gość Przegryw 2019 napisał:

Ale lodzik na 1 randce z połykiem oczywiście? 

Mężczyzna, który jest wart zainteresowania, nie będzie chciał loda na pierwszej randce. Chyba nas tu z kims mylisz 😂 tak to jest w internecie..proletariat z intelektualistami moze obcować... Niedobrze 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przegryw 2019
21 minut temu, Gość Burak pastewny napisał:

Mężczyzna, który jest wart zainteresowania, nie będzie chciał loda na pierwszej randce. Chyba nas tu z kims mylisz 😂 tak to jest w internecie..proletariat z intelektualistami moze obcować... Niedobrze 😞

Kobieta wymaga to i facet wymaga. Czego nie rozumiesz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2019

Mężczyźni są chorzy psychicznie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
11 minut temu, Gość Przegryw 2019 napisał:

Kobieta wymaga to i facet wymaga. Czego nie rozumiesz? 

Ty to sobie możesz wymagać... Nowych tabletek od swojego psychiatry 😂 😂 nie wierzę, ze takie tepaki po świecie chodzą. Choć z drugiej strony żal mi ciebie. Każdy chce kochać i byc kochanym, ale póki nie zaczniesz traktować kobiet tak jak na to zasługują, marne twoje szanse. Kup sobie lepiej sztuczna pochwe i sie na niej wyzywaj. Nie będziesz miał wtedy problemów z wymaganiami 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Gość 2019 napisał:

Mężczyźni są chorzy psychicznie. 

Płace coś za diagnoze czy to tak z dobrego serca?  😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przegryw 2019
35 minut temu, Gość Ona napisał:

Ty to sobie możesz wymagać... Nowych tabletek od swojego psychiatry 😂😂 nie wierzę, ze takie tepaki po świecie chodzą. Choć z drugiej strony żal mi ciebie. Każdy chce kochać i byc kochanym, ale póki nie zaczniesz traktować kobiet tak jak na to zasługują, marne twoje szanse. Kup sobie lepiej sztuczna pochwe i sie na niej wyzywaj. Nie będziesz miał wtedy problemów z wymaganiami 

Tak samo jak i wy 😂 Panie oczywiście nie mają sobie nic do zarzucenia. Standard. 

A mężczyzn traktuje się dobrze? Odpowiem ci: jak dojne krowy i providerów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobranoc 😐
36 minut temu, lonelyman napisał:

Płace coś za diagnoze czy to tak z dobrego serca?  😉

Za darmo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech
6 godzin temu, Gość xxxxxxxxxxxx napisał:

Upierze sobie sam, ugotuje, posprząta.

I bardzo dobrze, żadna nie chce być kucharką, praczką i sprzątaczką. Jest jeszcze coś takiego jak miłość, rodzina. Uczucia wyższe - dla niektórych obce. 

Dla niektórych = dla większości kobiet. Wy nie potraficie kochać, tylko się zauraczacie w przystojniakach, a jak zachorują albo zbrzydną, to wasze "uczucia" się kończą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
4 godziny temu, Gość Aniol napisał:

Właśnie dbają - z tego powodu nie wiążą sie z przegrywami. Przegryw nie potrafi zadbać nawet o samego siebie. Każdy ZDROWY NORMALNY człowiek chce zwiedzać swiat, chce miec pieniazki, wyglądać dobrze jak na samego siebie, miec przy sobie zaufana, kochana osobe. Przegrywy patrzą tylko jak konu życie zatruć. 

Jeśli to jest definicja przegrywa, to ja nie jestem przegrywem, a mimo to żadna mnie nie chce.

Ja właśnie chcę zwiedzać świat, mieć pieniądze, dobrze wyglądać (na ile oczywiście mogę, bo "chadem" nie jestem i nigdy nie będę) i mieć przy sobie ukochaną osobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
4 godziny temu, Gość Ona napisał:

chcemy, żeby mężczyzna również o nas dbal i nas rozpieszczal.

Robię to, a i tak żadna nie jest mną zainteresowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta
7 godzin temu, Gość ... napisał:

Jeśli to jest definicja przegrywa, to ja nie jestem przegrywem, a mimo to żadna mnie nie chce.

Ja właśnie chcę zwiedzać świat, mieć pieniądze, dobrze wyglądać (na ile oczywiście mogę, bo "chadem" nie jestem i nigdy nie będę) i mieć przy sobie ukochaną osobę.

Zwiedzasz? Dobrze wyglądasz? Rozwijasz się? 

Jeśli do tego wszystkiego potrzebujesz kobiety to tak, jesteś przegrywem. 

Nie umiesz zadbać o siebie, nie będziesz umiał zadbać o rodzinę. Proste 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 godzin temu, Gość Przegryw 2019 napisał:

Prawdziwy samiec alfa jest samowystarczalny. Nie potrzebuje miłości, bo sam się miłuje. 

Każdy potrzebuje miłości, czy to kobieta czy mężczyzna tylko faceci potrafią dobrze ukrywać ta potrzebę miłości pod przykrywka cwaniaka który tylko chce zaliczać i może faktycznie przez jakiś czas tak jest ale prędzej czy później zaczyna pragnąc się zakochać i być kochanym. Tak na prawdę potrzeby wszyscy mamy takie same. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Przegryw 2019 napisał:

 Wymagacie pewnych siebie i atrakcyjnych mężczyzn. Ale po co takiemu kobieta w celu innym niż seks? Wsparcie nie potrzebuje bo w końcu to prawdziwy samiec alfa. Upierze sobie sam, ugotuje, posprząta.

Niemniej, równowagi psychicznej sobie sam nie zapewni, jak i nie przyczynią się do tego płytkie relacje, czy korzystanie z usług seksualnych. Większość mężczyzn czuje potrzebę potwierdzania swojej wartości i weryfikowania się działaniem, a o to wciąż w podstawie najłatwiej wobec własnej kobiety, która samą sobą motywuje i pcha do działania. Ostatecznie, to właśnie popęd seksualny i męska ambicja w kontekście płci żeńskiej są katalizatorem rozwoju i postępu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×