Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niefortunne

Szukanie kogoś po 30stce to naprawde droga pod góre

Polecane posty

Gość sama4000
Przed chwilą, lonelyman napisał:

Hehe. Na pewno nie. To Ci się udało ☺.

A to się uspokoiłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milko
Dnia 29.05.2019 o 14:58, Gość sama4000 napisał:

Natchniona ostatnimi tygodniami, muszę napisać, ze:z wiązki są przereklamowane, a większość facetów to banda krętaczy, oszustów i cwaniaków, co wychodzi po czasie z tych spokojnych, ułożnoych i niby porządnych.

Żadnych facetów od tąd. :(

Na koniec, moze i istnieją jacyś "normalni"ale sa już dawno zonaci albo pochowali się po swoich pieczarach.

Żadnych związków i facetów :( :( :(

I nagle okazało się, że bycie samą to świetna rzecz.

 

 

na chwile wszystko jest fajne, a potem masz pustke i nic cie już nie cieszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonitwa iluzji
Dnia 29.05.2019 o 15:44, Gość Samaaaaa napisał:

Popieram.

Tez tak stwierdzilam od niedawna.

Ale co z seksem? Mimo wszystko brakuje mi.go, mam dosc wysokie libido, sama masturbacja mi nie wystarcza. Nie chce rezygnowac z seksu bo lubie seks...ale....no nie umiem isc do lozka z byle kim zeby tylko sie zaspokoic...i tu jest pies pogrzebany...ciezka sprawa...potrzebuje do tego czulosci u namietnosci...

seks z namiętnym facetem to przeobrazi się w związek, bo wy kobiety nie potraficie odłączyć uczuć od zwykłego ruhania i potem chcecie zaręczyny i oświadczyny, śluby, dzieci, domy z płotkiem, pieska, kotka, wakacje pod palmami, plaże i drinki, beztroskie życie i pełną obsługe a jeleń ma orać od rana do nocy, a gdy go nie ma bo ora na wasze zachcianki to znajdujecie sobie kochanka badboya który gra na gitarze i modeluje majtki na reklamach w autobusach i na autostadzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słuchamy opowieści
Dnia 29.05.2019 o 16:02, Gość Sama 4000 napisał:

Trudno, seksu też nie będzie. Do tego musiałabym mieć stałego partnera,  którego na dodatek darzylabym uczuciem.  Tak na sucho i na zimno nie umiem. 

Żadnych chłopów.  Never. 😞

 

ok, opowiadaj co się stało i w jaki sposób ten łotr cie zranił, słuchamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pospolity
Dnia 29.05.2019 o 16:33, Gość Samaaaaa napisał:

Ja tez nie umiem tak bez uczucia i na zimno ale tak bez juz do konca zycia... 😭😭😭

możecie obie z tą wyżej zostać lesbijkami i adoptować dziewczynke, wtedy chłopów never i będziecie szczęśliwe razem, myśle dobry pomysł, więc do dzieła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koralowy sen
Dnia 30.05.2019 o 15:22, Gość sama4000 napisał:

A nawet jakiś czas temu wpadł, żebyś wiedział. Tylko, jak się okazuje, wpadnięcie było jednostronne. Happyendu nie było. A w życiu już się nie zauroczę, never. A reszta to krętaczne, bajeranci albo sierotki. (wyjątki opisałam wcześniej)

 

ty w każdym znajdziesz jakąś wade, sama jesteś pewnie chodzący ideał, to jest właśnie ten problem z wami babami w obecnych czasach, niemożliwe was uszczęśliwić bo poprzeczke ciągle podnosicie, nie tylko sobie ale i innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten tamten
10 godzin temu, lonelyman napisał:

O to tak samo jak ja ☺

ziomek, też miałeś 1 faceta jak ona?, kurde, nie podejrzewałbym cie o to, ale jaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×