Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sek

czemu ja musze miec pod górke ...

Polecane posty

Gość sek

Jestem po rozstaniu nieudanny związku z dziewczyną, czuje sie zdołowany i zalamany, dlaczego tak trudno znaleźć odpowiednią drugą połówke? Dlaczego ja tak musze mieć pod górke? 😞 Czy ktoś z was też nie dawno jest po rozstaniu z chłopakiem/dziewczyną ? Czy są jeszcze jakieś normalne kobiety singielki w wieku 27-32lat ?  Czy ja jeszcze mam szanse być szczęśliwym i ze znajde tą odpowiednią dziewczyne ;(  ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masz

Szansę jak  przestaniesz tu bywać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

 Myślałem ze dziewczyna w ciąży i  masz pod górkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sek

A to gdzie musze bywac ? jak nie tutaj ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bywać

Tam  gdzie  możesz  poznać  nową  pannę na kafeterii  nie  szukaj  nie znajdziesz to NIE  biuro  matrymonialne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sek

A to gdzie teraz można poznać nową panne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bywa

Na linii  PKS Kostomłoty  Szaflary  chłopie  słabe  to  prawo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sek

A czy był ktoś z was też kiedyś w takiej sytuacji że nie mógł właściwej partnerki partnera znaleźć aż wkońcu się udało ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sek

A czemu juz nie szukasz ?  Współczuje Tobie, nie chciałbym być w takiej sytuacji ;( 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuna😆
32 minuty temu, Gość sek napisał:

Jestem po rozstaniu nieudanny związku z dziewczyną, czuje sie zdołowany i zalamany, dlaczego tak trudno znaleźć odpowiednią drugą połówke? Dlaczego ja tak musze mieć pod górke? 😞 Czy ktoś z was też nie dawno jest po rozstaniu z chłopakiem/dziewczyną ? Czy są jeszcze jakieś normalne kobiety singielki w wieku 27-32lat ?  Czy ja jeszcze mam szanse być szczęśliwym i ze znajde tą odpowiednią dziewczyne ;(  ?

Dawaj powód rozstania.Co się nawyrabiało?Jak dalej kochasz byłą to narazie spokój ze związkami.Przemyśl uspokój się złap oddech i chwile poczekaj.Jak Ci przejdzie to po prostu wyjdz z domu.Kobiet jest pełno dookoła.Znajdziesz jeszcze odpowiednią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria

Chłopie jak chcesz, poznać dziewczynę siedząc na dupie w domu na portalu dla bab ?  jeśli to nie jest kiepskie prowo to weź wyjdź nie wiem na imprezę poszukaj na jakiś portalach randkowych. Weź mi powiedz jak poznałes poprzednią dziewczynę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sek

Właśnie nie , nie chce mieć z była kontaktu w ogóle, poprostu ostatnio nie zachowywała się wporządko wobec mnie , gdy ja coś chciałem od niej nie miała czasu, i miała dołki złe humory ktoregoś dnia mowi ze chce już ze mną przyjaźni, a wszystko było dobrze fajnie układało się mieliśmy wspólne plany a tu wszystko się spieprzyło ;( Powiedziała też mi że nie chce teraz być z nikim związana , a mnie kłamała gdy poszłem wyjaśnić sprawe do niej a tu mówi mi że jest u niej kolega z którym się spotyka pewnie mało go zna a już u niej zostaje na noc ;(  może zmienia facetów jak rękawiczki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sek

Do gość Kuna obyś miał racje, a tak mówisz ze są kobiety singielki w wieku 27-32 lat? Gdzie mozna je znaleźć gdzie ich jest tak pełno ? Może coś doradzisz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sek

poznałem na lento ,  jakos portalom randkowym nie bardzo wierze mało co działa to, lepiej chyba na impreze pójść do klubu tylko do takiego gdzie chodzą singielki bo są kluby takie gdzie trudno wyrwać laske 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sek

Do Gosc Kuna poprostu po tym jak się dowiedziałem jaka ona jest sam z nia kontakt zerwałem i przestałem się do niej odzywac i uważam że tak lepiej abym jej nie widywał po tym co mi zrobiła jak się zachowywała wobec mnie itp 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuna😆
12 minut temu, Gość sek napisał:

Do Gosc Kuna poprostu po tym jak się dowiedziałem jaka ona jest sam z nia kontakt zerwałem i przestałem się do niej odzywac i uważam że tak lepiej abym jej nie widywał po tym co mi zrobiła jak się zachowywała wobec mnie itp 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuna😆

Masz chłopie racje.Olej ją rannym moczem.Wiesz ja ogólnie nie szukam laski na związek ale powiem Ci ze mam parę fajnych dziewczyn w pracy w clubie czasem też są fajne laski idź z kumplami na miasto jakiś lokalik fajny tam też można coś wypatrzec jakiś weekend przy pogodzie ciśnij z swoją ekipą nad wode kobiet jest pełno dookoła naprawdę tylko je kochać❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sek

Tylko gdzie nad wode uderzać? A ty ile masz lat no i skąd jesteś jeśli moge wiedzieć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuna😆
1 godzinę temu, Gość sek napisał:

Tylko gdzie nad wode uderzać? A ty ile masz lat no i skąd jesteś jeśli moge wiedzieć ?

Jestem z Nysy 27 lat no ja akurat mam dobrze wkoło jeziorka.A Ty skąd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

a jakie dziewczyny lubisz, normalna tzn jaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuna😆
13 minut temu, Gość gosc napisał:

a jakie dziewczyny lubisz, normalna tzn jaka?

Bez różnicy i blondynki i brunetki.Wzrost 157-180 sam mam 188.Waga nie będę klamał że bez różnicy bo wolę szczupłą niż panią o bujniejszych kształtach.Musi mieć to coś🤔Inteligentna wesoła lekko tajemnicza z którą bym się nie nudził miał mnóstwo wspólnych tematów taka Pani z charakterkiem.Niestety jeszcze się taka nie znalazła ale mam jeszcze chwilkę na to żeby akurat na taką trafić.Ogólnie mam za sobą 2 poważne związki jeden 1.5r. drugi 2 lata ale to nie było to😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Po co wam laski na stałe jak wy oglądacie się za innymi i często o nich fantazjujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuna😆
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Po co wam laski na stałe jak wy oglądacie się za innymi i często o nich fantazjujecie?

Nie oceniaj wszystkich jednakowo.Facet musi się wyszumieć ma instynkt łowcy więc szuka to tu to tam ale potem przychodzi moment że czas na dupe usiąść skończyć beztroskie życie i znaleźć na stałe partnerkę.Jeśli jest idealna to będzie tylko fantazje miał o niej.W dzień w nocy we śnie a zreszta to akurat jest moje zdanie za innych się nie wypowiadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 godzin temu, Gość Kuna😆 napisał:

Nie oceniaj wszystkich jednakowo.Facet musi się wyszumieć ma instynkt łowcy więc szuka to tu to tam ale potem przychodzi moment że czas na dupe usiąść skończyć beztroskie życie i znaleźć na stałe partnerkę.Jeśli jest idealna to będzie tylko fantazje miał o niej.W dzień w nocy we śnie a zreszta to akurat jest moje zdanie za innych się nie wypowiadam

Kobieta też musi się wyszumić i młoda dziewczyna posmakować życia trochę.Taaa przychodzi czas i szukacie grzecznej laski Sztuka w tym by znaleźć coś między niegrzeczna a ułożona 👌

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esox
12 godzin temu, Gość Kuna😆 napisał:

Nie oceniaj wszystkich jednakowo.Facet musi się wyszumieć ma instynkt łowcy więc szuka to tu to tam ale potem przychodzi moment że czas na dupe usiąść skończyć beztroskie życie i znaleźć na stałe partnerkę.Jeśli jest idealna to będzie tylko fantazje miał o niej.W dzień w nocy we śnie a zreszta to akurat jest moje zdanie za innych się nie wypowiadam

No i właśnie w tym problem. Gdy taki facet w końcu zamierza usiąść na dupie i się ustatkować- znaleźć stałą partnerkę, ma on ogromne problemy ze znalezieniem swojej drugiej połówki gdyż te najfajniejsze dziewczyny od dawna są już zajęte. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sek

ja jestem z małopolski wieliczka koło Krakowa do Gość Kuna masz tyle lat co ja 27 , moze nie wszystkie najfajniejsze są zajete 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×