Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co zrobić aby mąż nie odszedł do niej czy miałyście jakieś sposoby aby jednak ognisko rodzinne zachować

Polecane posty

Gość gość

Mój mąż ciągle się waha więc oczywiście w ruch poszły dzieci tzn. malowały rodzinne laurki i mu niby same z siebie dawały, ja codziennie gotuje jego przysmaki, ale na serio bojąc się że to może nie wystarczyć, myślę o udawanej ciąży.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Trzymanie na siłę nic nie da, jak będzie chciał, to zostanie bez jakiś podchodów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie masz godności kobieto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Mój mąż ciągle się waha więc oczywiście w ruch poszły dzieci tzn. malowały rodzinne laurki i mu niby same z siebie dawały, ja codziennie gotuje jego przysmaki, ale na serio bojąc się że to może nie wystarczyć, myślę o udawanej ciąży.

 

Nie wierze ze to nie prowo. Ty mu gotuj przysmaki, kochanka niech daje mu dupy a pan sie bawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie prowo... Tez bylam taką ...ka... Walczylam, utrzymalam zwiazek jeszcze przez trzy lata. W koncu sama odeszlam. Dotarło, ze jestem z kims kto wcale mnie nie kocha. Nie ma sensu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie prowo... Tez bylam taką ...ka... Walczylam, utrzymalam zwiazek jeszcze przez trzy lata. W koncu sama odeszlam. Dotarło, ze jestem z kims kto wcale mnie nie kocha. Nie ma sensu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Porozmawiaj z nim otwarcie. Musisz wiedzieć na czym stoisz. Nie ma co trzymać na siłę. Jeśli nie chce to niech spieprza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Gość gość napisał:

Mój mąż ciągle się waha więc oczywiście w ruch poszły dzieci tzn. malowały rodzinne laurki i mu niby same z siebie dawały, ja codziennie gotuje jego przysmaki, ale na serio bojąc się że to może nie wystarczyć, myślę o udawanej ciąży.

 

Chodź po domu w koronkowej bieliźnie i na szpilkach, zafunduj mu masaż erotyczny, kupuj drogie gadżety i codziennie przynoś mu czteropak ulubionego piwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Az mi sie wierzyc nie chce w to jakie ludzie daja rady. Czteropak piwa? Obiadki? Kuszaca bielizna? Moze jeszcze kapcie mu w zebach przynos. Ja spakowalabym gnoja i wygonila do kochanki skoro sam nie moze sie zdecydowac to ja zdecydowalabym za niego. Jeszcze nie prac jego rzeczy tylko same obsrane majty wrzucic mu do walizki. Skoro kochanka daje mu dupy to niech i jego brudy pierze. A Ty robisz z siebie naiwna ...ke myslac ze nadskakiwanie cos da. Wyrzucisz go z domu moze wtedy zalapie co stracil

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Gdybym była facetem i miała dwie baby, które koło mnie skaczą jak popie/rdolone, to na tym niezdecydowaniu jechałabym tak długo jak się da. Bo po co mam rezygnować z wygody, zaj/ebistych obiadków u jednej i drugiej, dwóch różnych dup, grzecznych dzieci i innych "profitów"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×