Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bartoch

Problem z przyjaciółką

Polecane posty

Tak wiem że to forum dla kobiet ale potrzebuje pomocy i rady właśnie od kobiety na dosyć rozległy temat, z góry przepraszam więc za błędy ponieważ piszę na telefonie.

3 miesiące temu poznałem pewną dziewczynę. Poznaliśmy się przez Internet Dokładniej przez grę komputerową. Jest to pierwsza dziewczyna w której zakochałem się w charakterze, później natomiast zobaczyłem jej zdjęcie i nie mogę przestać o niej myśleć. Wyznalem jej miłość po kilku dniach... napisała że przeszkadza jej odległość, ponieważ mieszkamy od siebie 450 km. Kiedy wyznalem jej uczucie poraz drugi powiedziała ze po prostu jej się nie podobam. Nie poddalem się.

Stwierdziłem że nigdy się nie spotkaliśmy więc wszystko może się zmienić. Po tym jak się spotkaliśmy zrobiłem to poraz 3. Tym razem odpowiedziała że się cieszy ale nic więcej.

Często mówiłem jej że jest ładna, że cudownie wyszła na zdjęciu itp. Ostatnio gdy tak zrobiłem trochę się wkurzyla. Stwierdziła że nie mogę tak mówić. Zdziwiony zapytałem czemu, przecież kilka dni temu cieszyła się z takich wiadomości... odpowiedzi nie uzyskałem.

Wiem ze ma kogoś kto jej się podoba. Mamy grupę na fb z jej koleżankami z klasy. Czasami gdy razem na niej rozmawiamy jej koleżanki pytają się jej o tego chłopaka, jak tam u niego itp. Ale pewnego razu zapytaly się jak tam jego propozycja. Ona się wkurzyla i kazała o tym nie wspominać. O co mogło chodzić? Wydaje mi się ze po prostu kolega złożył jej propozycje zostania przyjaciółmi zamiast bycia razem.

Na następnym spotkaniu chce jej powiedzieć Kocham Cię pierwszy raz na żywo...

Co o tym wszystkim sądzicie?

Dzięki!

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×