Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Pytanie o pracę

Polecane posty

Gość Gość

Mam pytanie dotyczące pracy. Otóż od 3 miesięcy  pracuję  w pewnej firmie na umowę  zlecenie w trybie 3 zmianowym ( 6-14 , 14-22, 22-6). I mam pytanie odnośnie odpoczynku po jednej zmianie , a rozpoczęciem następnej. Mój przykładowy grafik na tydzien wygląda  tak: poniedzialek na rano, wtorek na popołudnie ,sroda na rano , czwartek na rano , piatek na nockę i sobota tez na nockę. Co tydzien zdarza mi się chodzic tak , ze dzien wczesniej pracuję na popoludnie -na następny dzien na rano ,albo konczę nocną zmianę o 6 , a mam byc w tym samym dniu w pracy na 14. Czy czas odpoczynku po pracy nie powinien byc dluzszy , bo wydaje mi się , ze tak i dlatego niedlugo zwolnie się z tej pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan

To jest zlecenie, więc sama ustalasz sobie grafik, byle by wykonać umówione zlecenie i na koniec miesiąca mieć wykonane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Gość

Tak i teraz szukam umowy o pracę, ale naprawdę jest możliwe , żeby po skończeniu jednej , a drugiej zmiany było tylko 8 godzin przerwy ? - pomijając już to , że umowy zlecenie (tzw. śmieciowe) są w Polsce dość powszechne i trzeba mieć czas na takie ,, luksusowe " czynności jak sen , jedzenie , przyjazd z pracy i dojazd do pracy , odpoczynek itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Gość

A co do ustalania czasu pracy to tak ustalam , że w praktyce decyduje pracodawca i moje podawanie czasu pracy w tygodniu nie ma właściwie żadnego wpływu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×