Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Barbara

9 miesięczne niemowlę budzi się z płaczem co godzinę

Polecane posty

Gość Barbara

Może któraś z mam miała ten sam problem i pomoże będę wdzięczna jak w tytule mój syn budzi się co godzinę co pół w nocy z wrzaskiem nie pomaga noszenie spanie razem branie na rece glaskanie  czy smoczek za dużo wrażeń raczej też nie ma ,  jedynie pierś mam dosyć karmienia go tak często czasem zje czasem tylko possie już niewiem czy nie zakończyć laktacji bo tak duze dziecko nie powinno pół nocy ssać piersi ,zęby raczej to nie są ibum viburcol nie pomaga mleka modyfikowanego nie chce więc wykluczam głód może ktoś przez to przechodził i coś doradzi będę wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

U nas to były zęby, w dzień ok, a wieczorem zaczynała się jazda, jak się zorientowałam dałam czopka i spał spokojnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Moja się tak budziła do czasu gdy całkiem nie przeszła na mm, wtedy pobudki zmniejszyły się z 15stu na 3-4, i to tez nie było tak że z dnia na dzień przeszła na butelkę tylko stopniowo, z tym że u nas była taka konieczność ( córka jest teraz na neocate dla alergikow) czy dajesz synkowi kaszkę na kolacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbara

Daje kaszkę on jest w zasadzie juz wszystkożerny w takim sensie że wszystko co jest dla jego wieku pochlania i nie ma wysypek czy problemów z brzuchem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbara

U nas po czopku typu viburcol to mi sie wydaje jest jeszcze gorzej więc dalam sobie spokoj z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skok

Może przechodzi skok rozwojowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Moja córka też się tak co godzinę budziła jak miała 10-11m-cy. Ile ja się nagłowiłam o co może jej chodzić. W końcu po wyeliminowaniu wszystkich potencjalnych przyczyn okazało się, że było jej zwyczajnie za ciasno w łóżeczku. Skończyły się częste pobudki odkąd zaczęła spać na wersalce (oczywiście odpowiednio zabezpieczonej z każdej strony poduchami żeby nie spadła).  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Karmienie piersią jest najlepsze dla dziecka, wiadomo, ale z moich obserwacji wynika, że im szybciej dziecko przejdzie na butle tym szybciej załapie dłuższe spanie w nocy i mniej pobudek, oczywiście- są wyjątki, ale jednak dzieci kp po prostu maja wyrobiony nawyk ssania, i nie ważne czy sa w nocy głodne czy niekoniecznie- będą się budzić żeby po prostu possać 🙂 chyba, że wchodzą kwestie zdrowotne lub ząbkowanie itp to już inna bajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga83

Czyli zachowuje sie jak 80 procent dzieci. Mowie to jako matka trojki dzieci. Syn do dwoch lat budzil sie co 40 minut, pozniej do 3 roku co 2 godz.  Teraz moje dziecko prawie dwa lata i dopiero niedawno odstawione od piersi i budzi sie 1, 2 razy. Jeszcze dwa tyg temu na cycusiu budzil sie co dwie godz. Wiekszosc dzieci okolo 10 niesiaca zaczyna spac gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×