Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agda

Chciałam tylko podziękować

Polecane posty

Gość Agda

Osobom, które mimo charakteru tego forum starają się zrozumieć innych, pomoc, wesprzeć dobrym słowem i podnieść na duchu zamiast wylewać wiadro pomyj. Wiem, ze jest was mniejszość ale fajnie ze jesteście. Już sporo mam mi tu pomogło, dlatego chciałam podziękować. Pewnie mało kto kliknie w ten temat bo nie jest to kolejna ekscytująca aferka ale mam nadzieje ze dotrze to do tych wspaniałych ludzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara

Dziękujemy  😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Kurcze, chciałam wejść żeby napisać jakieś trolololo, ale jak to przeczytałam to głupio mi się zrobiło. Będę dzisiaj grzeczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
56 minut temu, Gość Agda napisał:

Osobom, które mimo charakteru tego forum starają się zrozumieć innych, pomoc, wesprzeć dobrym słowem i podnieść na duchu zamiast wylewać wiadro pomyj. Wiem, ze jest was mniejszość ale fajnie ze jesteście. Już sporo mam mi tu pomogło, dlatego chciałam podziękować. Pewnie mało kto kliknie w ten temat bo nie jest to kolejna ekscytująca aferka ale mam nadzieje ze dotrze to do tych wspaniałych ludzi. 

Jesteś super! Miło, że są takie osoby jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Autorka jest fajna, idę o zakład, że mieszka albo mieszkała zagranicą. Ma ogładę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
36 minut temu, Gość Gość napisał:

Autorka jest fajna, idę o zakład, że mieszka albo mieszkała zagranicą. Ma ogładę.

Nie to co my, polaki cebulaki 😞 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×