Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

alek57_13

Dziewczyna nie chce zrobic loda

Polecane posty

Jak w temacie. Uprawiamy sex często, gdy zrobię jej minetę to też bym chciał,  żeby ona mi zrobiła loda. Ale nie chcę. A raz powiedziała, że buzia jest do picia i jedzenia, a nie do robienia loda. Jak mam ją przekonać by chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, alek57_13 napisał:

Jak w temacie. Uprawiamy sex często, gdy zrobię jej minetę to też bym chciał,  żeby ona mi zrobiła loda. Ale nie chcę. A raz powiedziała, że buzia jest do picia i jedzenia, a nie do robienia loda. Jak mam ją przekonać by chciała.

i ma racje ...do takich rzeczy się nie zmusza....nigdy tego nie robiłam i robić nie będę...nawet w malzenstwie tego nie robiłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, danuta grytschuk napisał:

i ma racje ...do takich rzeczy się nie zmusza....nigdy tego nie robiłam i robić nie będę...nawet w malzenstwie tego nie robiłam...

To jak ona mi mówi, że mam jej zrobić minetkę to mam powiedzieć jej to samo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, alek57_13 napisał:

To jak ona mi mówi, że mam jej zrobić minetkę to mam powiedzieć jej to samo ?

możesz....buzia jest do przyjmowana Pana Jezusa nie do tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kko

Ja .... 

Jezusa i Jezusa. Wsadźcie Jezusa ludziom do sypialni, jak to w wiekach średnich było. 

Do autora: 

Zapytaj się dziewczyny, dlaczego nie chce tego robić. Może ma jakieś złe wspomnienia z przeszłości, albo uważa, że to poniżające względem mężczyzny?Albo się boi, że nie Ci się nie spodoba lub każesz jej połknąć nasienie, którego na przykład nigdy nie próbowała i pojawia się strach i niepewność. 

Po prostu porozmawiaj, ale stwórz taką atmosferę, żeby ona nie czuła presji z Twojej strony, bo wtedy to w ogóle będzie lipa. 

Ja to uwielbiam, może ona też spróbuje, powodzenia :). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosi

Hmm... na pewno nie zmuszać jej do tego. Tak jak wcześniej ktoś powiedział: rozmowa i tylko rozmowa tu pomoże. Zapytaj dlaczego nie chce, jakie ma obawy. Powiedz to co napisałeś, że przecież jej jest przyjemnie kiedy Ty ją pieścisz, więc chciałbyś by ona też spróbowała. Zaznacz, że jak jej się nie spodoba i nie będzie więcej chciała to koniec tematu, ale żeby spróbowała. A nuż jej się spodoba jednak 🙂

Ja bardzo lubię to robić mojemu narzeczonemu, mnie to bardzo podnieca, do tego stopnia, że zaraz muszę ściągać bieliznę... 🙂

Powodzenia! 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Wsadź jej na siłę i po kłopocie przystaw pięść do brody 🤣 żarcik . Pogadaj z nią zarządzaj odpowiedzi ale na spokojnie powiedz że ciebie to kręci i marzy ci się to . Jeśli nie to od monety z dala nie jesteś facetem od usługiwania . Znam takie albo sex korzyść dla dwoje albo mineta . Bo przecież z walenia konia to ona nic nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żulinda z niej

ale ona miała rację.Buzia służy do picia a niby co innego ona miałaby robić z zawartością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asd

Nie wiem w czym problem ale niektore dziewczyny maja z tym problem. Problem ten moze wynikac tez  z twojego nastawienia. Ja kiedys tez myslalem ze robienie loda to cos specjalnego ze dziewczyna sie obrazi jak bede chcial i jaki efekt.

Obciagania brak a ja tylko o tym nawet sex nie jest fajny bo sie mysli tylko o lodzie. 

Poznalem dziewczyne ktora zrobila mi sama z siebie i odrazu z polykiem. Czesto mi robila. Od tamtej pory robienie loda stalo sie dla mnie czyms normalnym. Kazda dziewczyna z ktora sie spotykalem ssala niektore na pierwszej randce. . Ale to ze dziewczyny robia lody stalo sie normalne dla mnie jak calowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość26538

Zapewne zaraz poleją się na mnie pomyje, ale napiszę. Jak długi masz napletek? Podejrzewam, że długi i ją to brzydzi. co za tym idzie zapach także (choćbyś nie wiem jak dbał o higienę, a masz żołądź pod napletkiem, zawsze trochę czuć). Myślę, że obrzezanie załatwiłoby sprawę. Co innego jak laska Ci liże coś co się ciągle "poci" a co innego gdy liże coś co niczym nie różni się od innych członków na ciele i jest na wierzchu. Myślę, że nie miałaby oporów by Ci lizać np. palec.

 

PS. Skoro tak uważa z tą buzią, zawsze możesz przestać ją lizać i podać ten sam powód. Jednak rozumiem kobiety, że nie chcą czasami lizać facetom z napletkami, bo sam też kiedyś go miałem (nie miałem stulejki i dbałem o higienę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe

obrzezaniec wyżej chce rozsławić cięcie ku.tasa żeby rozpalić ciekawość kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochliwy
Dnia 9.05.2019 o 22:31, danuta grytschuk napisał:

i ma racje ...do takich rzeczy się nie zmusza....nigdy tego nie robiłam i robić nie będę...nawet w malzenstwie tego nie robiłam...

Ty się nie wypowiadaj, ty jesteś ksiądz samica zakonnica :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Kochliwy napisał:

Ty się nie wypowiadaj, ty jesteś ksiądz samica zakonnica :D

postukaj się po głowie...jestem normalna kobieta która się nie szmaci....żałujesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochliwy
4 minuty temu, danuta grytschuk napisał:

postukaj się po głowie...jestem normalna kobieta która się nie szmaci....żałujesz...

Seks z kochaną osobą uważasz za szmacenie się? Jak cię dobrodziej nie przeleci, to bez leków się nie obejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Kochliwy napisał:

Seks z kochaną osobą uważasz za szmacenie się? Jak cię dobrodziej nie przeleci, to bez leków się nie obejdzie.

a rob co chcesz co mnie to obchodzi...twoje zycie twoja sprawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochliwy
1 minutę temu, danuta grytschuk napisał:

a rob co chcesz co mnie to obchodzi...twoje zycie twoja sprawa...

Dawno już nie jesteś bzykana? Co? parę lat? To ty prawie jak dziewica! O matko, oddałbym ci się cały, co do milimetra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Kochliwy napisał:

Dawno już nie jesteś bzykana? Co? parę lat? To ty prawie jak dziewica! O matko, oddałbym ci się cały, co do milimetra!

spadaj ...żyje tak ponieważ tak chce żyć..czyste serce a nie wycieraczka to mnie kreci a nie łajdactwo...fuj....spadaj ...adres zmień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochliwy
Przed chwilą, danuta grytschuk napisał:

spadaj ...żyje tak ponieważ tak chce żyć..czyste serce a nie wycieraczka to mnie kreci a nie łajdactwo...fuj....spadaj ...adres zmień...

 Czyste serce - piczka brudna :DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosi

Ja nie rozumiem po co ktoś, kto uważa, że seks oralny (czy jakikolwiek inny) ze stałym partnerem to szmacenie się, wchodzi w ogóle na forum o takich treściach... W sumie to współczuję facetowi takiej kobiety...  Jeśli to ktoś lubi i kocha swojego partnera/partnerkę to nie ma tu mowy o żadnym szmaceniu się... ogarnijcie się ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnalHunter 34

Zostaw ją! Też kiedyś taką miałem i cały czas jej rogi doprawialem bo chciałem porządnego obciagania. W końcu kopnalem ją w dupsko i pogonilem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

U mnie było odwrotnie. To ja nie mogłem przełamać się i nie mogłem dać się wykochać ustami do końca, mimo, że moja kochanka na to nalegała. Lubiłem seks oralny, ale z finałem w ci/pce. Ale pewnego dnia, na jej prośbę, spuściłem się jej w usta. To jest wspaniałe przeżycie! Odblokowałem się. Teraz często się tak kochamy, ale jako drugi lub trzeci spust w czasie spotkania. Przy pierwszym numerku mam zbyt dużo spermy i widzę, że ten nadmiar  trochę jej przeszkadza, ale drugi lub trzeci spust połyka w całości do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie każda kobieta potrafi to zrobić tak żebyś dupą wciągnął prześcieradło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lodziarka

A ja uwielbiam takie kochanie. Czuję, że wtedy nie tylko „daję”, ale i biorę 😁 Ostatnio jechałam z moim partnerem do hotelu za miasto 😜 Powiedziałam mu: „zatrzymaj się na chwilę w lesie”. On myślał, że to postój „na sikanie”, bo „numerek” miał być przecież w hotelu. A ja mu do rozporka, i ..... obciągnęłam do ostatniej kropelki 😜 A w hotelu powtórka, ale już klasycznie, w dwie dolne dziurki 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chętna
9 minut temu, Gość Lodziarka napisał:

A ja uwielbiam takie kochanie. Czuję, że wtedy nie tylko „daję”, ale i biorę 😁 Ostatnio jechałam z moim partnerem do hotelu za miasto 😜 Powiedziałam mu: „zatrzymaj się na chwilę w lesie”. On myślał, że to postój „na sikanie”, bo „numerek” miał być przecież w hotelu. A ja mu do rozporka, i ..... obciągnęłam do ostatniej kropelki 😜 A w hotelu powtórka, ale już klasycznie, w dwie dolne dziurki 😍

Ja też tak robię swojemu na rozgrzewkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
16 godzin temu, danuta grytschuk napisał:

postukaj się po głowie...jestem normalna kobieta która się nie szmaci....żałujesz...

Ty zdecydowanie normalna nie jesteś. Wystarczy poczytac twoje wypierdy na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutny

A moja nie chce brać z cipki do buzi i znów do cipki :( mówi, że mam się zdecydować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Ty zdecydowanie normalna nie jesteś. Wystarczy poczytac twoje wypierdy na forum.

ty za to masz szacunek do ludzi i to bardzo ....widać po wyzwiskach sam o sobie wydajesz świadectwo...jak inna to zaraz nienormalna...nie każdy jest wolny i może swoje życie układać według swoich potrzeb i przekonań.....a nie jak się nie q.....wi no to nie normalna....człowieku ja byłam 32 lata w malzenstwie jestem po całkowitej amnezji ....i ty ,mną pomiatać nie będziesz....WSTYDŹ SIĘ POMIATAĆ STARSZA OSOBA....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
11 godzin temu, danuta grytschuk napisał:

ty za to masz szacunek do ludzi i to bardzo ....widać po wyzwiskach sam o sobie wydajesz świadectwo...jak inna to zaraz nienormalna...nie każdy jest wolny i może swoje życie układać według swoich potrzeb i przekonań.....a nie jak się nie q.....wi no to nie normalna....człowieku ja byłam 32 lata w malzenstwie jestem po całkowitej amnezji ....i ty ,mną pomiatać nie będziesz....WSTYDŹ SIĘ POMIATAĆ STARSZA OSOBA....

Wez sie juz nie pograzaj, bo to zalosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Wez sie juz nie pograzaj, bo to zalosne.

to ty powinieneś się wstydzić brak tolerancji  ...każdy inny jest dla ciebie żałosny...nie jest wolny i może robić co chce..i ty nie masz prawa mu narzucać twojej woli i nie musi się tobie podporządkować..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 11.05.2019 o 19:14, danuta grytschuk napisał:

spadaj ...żyje tak ponieważ tak chce żyć..czyste serce a nie wycieraczka to mnie kreci a nie łajdactwo...fuj....spadaj ...adres zmień...

To po co wchodzisz na ero🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×