Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wojciech z Katowic

Fantazja do realizacji

Polecane posty

Gość Wojciech z Katowic

Cały czas chodzi mi po głowie, chęć zostania seksualnym niewolnikiem, dla kobiety odrobinę starszej ode mnie. Filigranowej, delikatnej takiej do której na pierwszy rzut oka, taka rola wcale nie pasuje. Marzę o tym aby doprowadzała się do rozkoszy moim kosztem. Żeby wydawała mi polecenia i kazała robić sobie dobrze jezyczkiem. Żeby jej przyjemność była po stokroć ważniejsza niż moja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc op

Rowniez cos takiego mi sie podoba :) niestety, ale nie kazda dziewczyna luni bdsm, a tym bardziej byc ta wazniejsza. Wszystko zalezy od jej pociągu, pewnosci siebie, semoocemy i przede wszystkim preferencji seksualnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evela

ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech z Katowic

Też tak myślę 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dominujących kobiet jest bardzo mało. Też takiej szukam 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mężczyzna, który pragnie zaspokojenia kobiety, nie oczekując niczego w zamian. Jesteście gotowi na takie poświęcenie panowie?

Pozwolicie się zakuć, uwiązać pewne zmysły, by odczuwać inaczej? Ogromne zaufanie do tego jest konieczne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Mężczyzna, który pragnie zaspokojenia kobiety, nie oczekując niczego w zamian. Jesteście gotowi na takie poświęcenie panowie?

Pozwolicie się zakuć, uwiązać pewne zmysły, by odczuwać inaczej? Ogromne zaufanie do tego jest konieczne. 

ta wypowiedź od samego początku pozbawiona jest sensu, gdyż wychodzi z kompletnie błędnych założeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech z Katowic

Dla mężczyzny też może to być przyjemność, może tylko odbierana w inny sposób. Dlaczego zawsze mamy być ta stroną dominującą jeżeli można dla odmiany znaleźć się na chwilę w innym położeniu. Myślę że to jednak mogło by być ciekawe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Uległy mężczyzna czerpie przyjemność z rozkoszy kobiety i nie jest to dla niego żadne poświęcenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Szkoda, że tak mało jest odważnych kobiet, lubiących takie zabawy. Ale taki urok naszego społeczeństwa. Sex to dla wielu wciąż temat tabu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evela

po części tak, po części to trudne organizacyjnie, bezpieczeństwo, anonimowość itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech z Katowic

Co do bezpieczeństwa, muszę się z tobą zgodzić. Trzeba w 100% ufać drugiej osobie, a to nie przychodzi tak od razu. Anonimowość tu nie widzę problemu bo przecież nie chodzi o to żeby bawić się w ten sposób publicznie. Organizacyjnie też nie widzę większego problemu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evela

tak, to wszystko prawda, ale nigdy nie ustawiałam się w roli dominującej tak na maksa i trochę trudno mi sobie to wyobrazić, chociaż wyobraźnia podpowiada różne gorące sceny. Myślę, że w jakimś sensie jestem podporządkowana tradycyjnemu schematowi myślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech z Katowic

No właśnie, a teraz wyobraź sobie faceta leżącego na łóżku, nawet nie koniecznie związanego jak to pisał ktoś wyżej, tak zwyczajnie leżącego. Który nie zrobi nic bez twojego wyraźnego sygnału. Ty możesz go wykorzystać tak jak chcesz, np usiąść mu na twarzy i kazać się doprowadzić do rozkoszy, do obłędu. Masz go do swojej dyspozycji i decydujesz kiedy będzie koniec, jeżeli chcesz możesz go dusić albo kazać mu wziąść cię w innej pozycji. W każdym razie wszystko tylko i wyłącznie za twoim wyraźnym życzeniem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech z Katowic

Miało być dosiąść albo wziąść w innej pozycji 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evela

no tak, to można sobie wyobrazić, chociaż nie wiem, czy mam w sobie ten pierwiastek lekko "sadystyczny". może , bo kusić lubię, ale to co napisałeś, to trochę takie mechaniczne, bez emocji, robi człowiek to co mu wyraźnie polecę, chyba nie moja bajka, chyba w drugą stronę bardziej mnie kręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sana

A ja bardzo chetnie 😉 Zapraszam do mnie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech z Katowic

Nawet Mickiewicz popełnił ten błąd więc nie ma spiny 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech z Katowic

Gdzie cie znajdę Sana 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evela

widzisz, nie ma łatwo, wszyscy chętni, chociaż "propozycja" ciekawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawa..., cóż może być piękniejszego od dreszczu emocji kobiety, która ma być zniewolona przez swojego mężczyznę? Zniewolenie psychiczne jest bardziej podniecające od fizycznego....Tak jak gość napisał..., zniewolenie fizyczne jest mechaniczne i chyba nie na ty rzecz polega..., tak samo seks jak i podniecenie związane ze zniewoleniem rodzi się w mózgu... i uległość mężczyzny nie polega na czerpaniu przyjemności z dawania kobiecie satysfakcji... na tym polega jego siła.

W odwrotną stronę jakoś nie mieści misie to w kanonach zniewolenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evela

to nadajesz na podobnych falach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×