Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szekspir

Rywalizacja kobiet

Polecane posty

Gość Szekspir

Zazdrość? 

Miłe są, jedna drugiej wsadziła do pupy grabie. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zalezy trochę od wychowania i trochę o samooceny. 

Podobnie jak mężczyźni śmieją się z kolegów którzy w jakiś sposób stanowią zagrożenie dla ich ego, kobiety rywalizują z koleżankami. Do tego dochodzi jeszcze aspekt wychowania gdzie wszystko co "kobiece" jest przedstawiane jako w jakiś sposób gorsze, ale kobieta "niekobieca" też jest be. Dużo sprzecznych sygnałów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

..nie rywalizuje z nikim o nikogo..jeśli facet woli inną proszę bardzo,niech idzie..to jego wybór..ja poniżać się nie będę..i pokazywac jaka jestem fajna itp..skoro sam tego nie widzi to cóż,nie będę mu nadskakiwać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szekspir

Najostrzejsze są te najładniejsze. Pazury mają jak lwice napadają. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heh
4 minuty temu, Jajko Pisanka napisał:

To zalezy trochę od wychowania i trochę o samooceny. 

Podobnie jak mężczyźni śmieją się z kolegów którzy w jakiś sposób stanowią zagrożenie dla ich ego, kobiety rywalizują z koleżankami. Do tego dochodzi jeszcze aspekt wychowania gdzie wszystko co "kobiece" jest przedstawiane jako w jakiś sposób gorsze, ale kobieta "niekobieca" też jest be. Dużo sprzecznych sygnałów. 

Bardzo mądrze napisane, żebyś Ty tylko widziała jak się zaczęłi zachowywać kolesie z mojej grupy kiedy wyczuli we mnie zagrożenie o rywalizację dziewczyn 😄 próby osmieszania żeby tylko obniżyć wartość mojej osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To znaczy że jedna z nich ma wielką dupe skoro jej grabie weszły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Heh napisał:

Bardzo mądrze napisane, żebyś Ty tylko widziała jak się zaczęłi zachowywać kolesie z mojej grupy kiedy wyczuli we mnie zagrożenie o rywalizację dziewczyn 😄 próby osmieszania żeby tylko obniżyć wartość mojej osoby

Dobrze, że dużo osób z tego wyrasta kiedy z czasem nabierają pewności siebie. Inni...no cóż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szekspir
4 minuty temu, Jajko Pisanka napisał:

To zalezy trochę od wychowania i trochę o samooceny. 

Podobnie jak mężczyźni śmieją się z kolegów którzy w jakiś sposób stanowią zagrożenie dla ich ego, kobiety rywalizują z koleżankami. Do tego dochodzi jeszcze aspekt wychowania gdzie wszystko co "kobiece" jest przedstawiane jako w jakiś sposób gorsze, ale kobieta "niekobieca" też jest be. Dużo sprzecznych sygnałów. 

Wszystko co kobiece,  słownictwo też?.  Chłopy najgorsze żule tak nie mòwią 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka
1 minutę temu, Gość Szekspir napisał:

Najostrzejsze są te najładniejsze. Pazury mają jak lwice napadają. 

 

Pewnie dlatego ze są przyzwyczajone do ciągłej atencji a jak pojawi się równie ładna lub ladniejsza rywalka i to ona zaczyna skupiać uwagę facetów, to ta pierwsza jest wsciekla bo juz nie jest w centrum uwagi. To żałosne, taka zazdrość i zawiść, przecież zawsze może trafić się ktoś ladniejszy, jak i brzydszy...a te niektóre, nawet przecietne, uważają się chyba za miss świata bo np. Paru desperatow za nimi lata- desperatow ktrorzy wzieliby każda która się nimi zainteresuje bo wiedzą ze nie moga przebierać w innych opcjach. Prawdziwy taniec godowy widać ba FB, co rusz wstawiane seksowne zdjęcia z dziubkiem, dekotlem, wypietym tylkiem. Te zdjęcia aż krzyczą ,,wez mnie, zobacz jaka jestem zajeb...a !" i od razu widać ze kobieta szuka faceta i pragnie atencji.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc
10 minut temu, Gość Szekspir napisał:

Najostrzejsze są te najładniejsze. Pazury mają jak lwice napadają. 

 

Mhhm..lwice..dawno jednej Lwicy nie czytałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szekspir
4 minuty temu, Gość Malutka napisał:

Pewnie dlatego ze są przyzwyczajone do ciągłej atencji a jak pojawi się równie ładna lub ladniejsza rywalka i to ona zaczyna skupiać uwagę facetów, to ta pierwsza jest wsciekla bo juz nie jest w centrum uwagi. To żałosne, taka zazdrość i zawiść, przecież zawsze może trafić się ktoś ladniejszy, jak i brzydszy...a te niektóre, nawet przecietne, uważają się chyba za miss świata bo np. Paru desperatow za nimi lata- desperatow ktrorzy wzieliby każda która się nimi zainteresuje bo wiedzą ze nie moga przebierać w innych opcjach. Prawdziwy taniec godowy widać ba FB, co rusz wstawiane seksowne zdjęcia z dziubkiem, dekotlem, wypietym tylkiem. Te zdjęcia aż krzyczą ,,wez mnie, zobacz jaka jestem zajeb...a !" i od razu widać ze kobieta szuka faceta i pragnie atencji.  

Mają facetòw, miesiąc kopa bay bay. 

Mają kogoś to samo jest?  nie pasuje im ten facet? 

Walczą  wiedzą czego chcą ?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bye bye się pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie jestem z gatunku kobiet, co o kogoś, o coś rywalizują...nie szukam poklasku w oczach innych..nie łechtam w ten sposób swojego ego,bo mam normalne...Mężczyzna ,która uważa,że mam o niego rywalizować z innymi pokazuje,że sam szuka widowni dla swojego nabrzmiałego ego..Ja znam swoją wartość i nie muszę jej udowadniać wypinając swoje wdzięki na tle innych,ubliżając innym czy kopiąc pod innymi dołki..bo niestety tak czasem wygląda rywalizacja u kobiet..są zawistne,zazdrosne o ubrania, wygląd,o wszystko..Nad wyglądem można popracować..styl zmienić,choć ja mam własny i nie dopasowuje się do reszty z instagrama itp...tylko charakter zawsze zostaje...a zawiść,zazdrość to straszna cecha Panie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Nie jestem z gatunku kobiet, co o kogoś, o coś rywalizują...nie szukam poklasku w oczach innych..nie łechtam w ten sposób swojego ego,bo mam normalne...Mężczyzna ,która uważa,że mam o niego rywalizować z innymi pokazuje,że sam szuka widowni dla swojego nabrzmiałego ego..Ja znam swoją wartość i nie muszę jej udowadniać wypinając swoje wdzięki na tle innych,ubliżając innym czy kopiąc pod innymi dołki..bo niestety tak czasem wygląda rywalizacja u kobiet..są zawistne,zazdrosne o ubrania, wygląd,o wszystko..Nad wyglądem można popracować..styl zmienić,choć ja mam własny i nie dopasowuje się do reszty z instagrama itp...tylko charakter zawsze zostaje...a zawiść,zazdrość to straszna cecha Panie.

Jesteś pewna, że się nie porównujesz? Nie podkreślasz jak jesteś inna od reszty z instagrama? 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szekspir
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Bye bye się pisze.

Meritum  temat ciekawy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Temat nudny. Nie wiem gdzie wy żyjecie że kobiety rywalizują o nową torebkę czy inne gòwno zwane mężczyzną. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Jajko Pisanka napisał:

Jesteś pewna, że się nie porównujesz? Nie podkreślasz jak jesteś inna od reszty z instagrama? 😛

Nie mam insta..nie mam nawet fb..wiec nie mam nic do porównania...Jestem sobą i tylko to podkreślam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szekspir
6 minut temu, Gość gość napisał:

Nie jestem z gatunku kobiet, co o kogoś, o coś rywalizują...nie szukam poklasku w oczach innych..nie łechtam w ten sposób swojego ego,bo mam normalne...Mężczyzna ,która uważa,że mam o niego rywalizować z innymi pokazuje,że sam szuka widowni dla swojego nabrzmiałego ego..Ja znam swoją wartość i nie muszę jej udowadniać wypinając swoje wdzięki na tle innych,ubliżając innym czy kopiąc pod innymi dołki..bo niestety tak czasem wygląda rywalizacja u kobiet..są zawistne,zazdrosne o ubrania, wygląd,o wszystko..Nad wyglądem można popracować..styl zmienić,choć ja mam własny i nie dopasowuje się do reszty z instagrama itp...tylko charakter zawsze zostaje...a zawiść,zazdrość to straszna cecha Panie.

Chodzi o samca 😂  jak określić walka między kobietami? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie rywalizują przegrywki.

Ja wygrałam i mam bardzo wartościowego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Temat nudny. Nie wiem gdzie wy żyjecie że kobiety rywalizują o nową torebkę czy inne gòwno zwane mężczyzną. 

One żyją w wirtualnym świecie..przeskakują w necie z fb na instagrama i inne badziewne strony i patrzą co która ma, kogo ma i jak się wypromować,by wygladać lepiej...To,co widzę w mojej pracy to czasem woła o pomstę do nieba..zaraz nowe fotki w łazience i na fb z dziubkiem, bez...żenada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Nie mam insta..nie mam nawet fb..wiec nie mam nic do porównania...Jestem sobą i tylko to podkreślam...

może za bardzo doszukuję się szpili dla "reszty z intagrama"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość Szekspir napisał:

Chodzi o samca 😂  jak określić walka między kobietami? 

Ta walka według mnie to głupo...ta...cheć posiadania peni..sa między nogami..Ja czuje się wartościowa z facetem czy bez i nie muszę swojej wartości zwiększać posiadaniem faceta, bo to człowiek a nie przedmiot, którym mam sie chwalić przed rodziną, znajomi itp..Facet, który kazałby mi stać w kolejce i walczyć o niego z innymi jest u mnie skreślony...nie jestem arabską klaczą..choć troszkę taki typ urody..hehe..że mam startować w wyścigu o jego względy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Jajko Pisanka napisał:

może za bardzo doszukuję się szpili dla "reszty z intagrama"

A co sama wrzucasz swoją "twórczość" z klozetu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

A co sama wrzucasz swoją "twórczość" z klozetu? 

Pewnie! Mam dużo fajnych zdjęć 🙂 

A tak serio, to chodziło mi bardziej o podejście "jestem inna niż reszta". To część problemu z rywalizacją kobiet - wiele próbuje podkreślać swoją wyjątkowość jednocześnie w jakiś sposób umniejszając "reszcie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szekspir
7 minut temu, Gość gość napisał:

One żyją w wirtualnym świecie..przeskakują w necie z fb na instagrama i inne badziewne strony i patrzą co która ma, kogo ma i jak się wypromować,by wygladać lepiej...To,co widzę w mojej pracy to czasem woła o pomstę do nieba..zaraz nowe fotki w łazience i na fb z dziubkiem, bez...żenada...

Nie wirtualnie, nie na kafe, nie bajki, realnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Szekspir napisał:

Nie wirtualnie, nie na kafe, nie bajki, realnie. 

ja nie rywalizuje...nawet w odpowiedziach na kafe..wyrażam tylko swoje zdanie...i każdy ma do tego prawo..Własnie mam obraz przed oczyma realnie..Stoją dwie kobiety..studentki..idzie mężczyzna student,którego widac obie znają..hehe..próba zwrócenia uwagi,odgarnianie włosów..jedna poprawia ramiączko od stanika..druga zalotnie się uśmiecha i głaszcze się po udzie..która wygra i z nim dłużej pogada..???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Zmykam.Miłego dnia wszystkim.Rywalizujcie między sobą..ale z głową..mnie to nie kręci..Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Nie rywalizują przegrywki.

Ja wygrałam i mam bardzo wartościowego faceta.

W jakim sensie wygralas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

W jakim sensie wygralas?

Pewno biła się w kisielu z każda która śmiała spojrzeć na misia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 10.05.2019 o 13:37, Gość Gość napisał:

Pewno biła się w kisielu z każda która śmiała spojrzeć na misia.

😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×