Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Go艣膰 kobieta32lataip贸艂

Co dalej z t膮 znajomo艣ci膮?

Polecane posty

Go艣膰 Gosc

A pozniej tacy po przejsciach z mlodymi kobietami ktore ich oszukaly i upokorzyly szukaja schronienia u starej 馃槃 i mysla ze stara jest glupia i bedzie za nimi latac a oni beda rozdawac karty bo 艂aske zrobia starej ze w ogole sie z nia zadadza 馃槃 a ja olewam takich gosci bo skoro sa tacy cwani to ja tez szukam kogos lepszego niz ktos mlody po przejsciach i ktory nie wie o co mu chodzi i stara tez olewa takiego goscia.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Gosc

W ogole to stwierdzilam ze wieksze szanse by kogos poznac maja osoby z dziecmi ze ktos na nich spojrzy jak na powaznych ludzi bo single niezalezni sa postrzegani jako towar wadliwy , zwlaszcza kobiety. Oni chyba mysla ze jak taka ladna 40, zadbana, ma jakies pieniadze i jest niezalezna i nic od nikogo nie chce to jest towarem wadliwym i przypisuja same najgorsze wady, atakuja, chca wykorzystac, zniszczyc, chyba tylko dlatego uwazaja za cos gorszego ze nie ma faceta tzn ze nikt nie chcial i ze jest do niczego. 馃槃 takie plytkie rozumowanie i biora sie za mlodsze bo uwazaja ze mloda bedzie siedzuec ze starym a potem jak sa wymieniani na lepszy model to.i tak wierza ze zdobeda mloda a stara chca tylko traktowac jako przejsciowke bo nie jest mloda:D naprawde potrzebny starej ktos taki? 馃槃 serio? Niby do czego? Gdyby choc mogli zmienic sie o 24 w zawias to nadawaliby sie przynajmniej do drzwi i by mi nie skrzypialy a tak to skrzypia. Ale i tak by ich nie umieli naprawic bo po co dla starej sie starac jak mozna za mloda ganiac po portalach 馃槃

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 gosciowka

zalisz sie, ze zmarnowalas tyle czadu z nim piszac o dalej chcesz go marnowac???

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kobietalat32ip贸艂

co艣 w tym jest co piszesz Go艣膰 Gosc.

On sprawi艂 wrazenie faceta powaznie pochodzacego do tematu zwiazkow itp. Ale okazuje sie ze nie wie czego chce jednak, przynajmniej ode mnie.

Wiec napisalam mu wczoraj co nieco w grzeczny kulturalny sposob.

Zobaczymy...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Gosc
5 minut temu, Go艣膰 gosciowka napisa艂:

zalisz sie, ze zmarnowalas tyle czadu z nim piszac o dalej chcesz go marnowac???

Jej chyba o to chodzi ze juz myslala ze uda sie znalezc milosc a tu sie okazalo sciema i ze facet zapewne w ogole nie szuka na stale albo nie umie powiedziec wprost ze nie jest zainteresowany?聽

Kiedys do mnie napisal 40, pierwsze o co spytal to byl wiek. Zebada nie? I nie widzial w tym nic niestosownego. Niewiele mowil gadka sie nie kleila, nudny byl. I nagle opowiedzial ze byl z mlodsza. Zaproponowal spotkanie i powiedzialam mu ze mysli jak elektryk. A on sie wielce oburzyl. A ja mu na to ze kobiet sie o wiek nie pyta i ze to jest skandaliczne jak ktos szuka mlodszej a z braku laku spotkalby sie ze starsza. A on powiedzial ze jestem taka i owaka potwierdzajac tylko kim jes5 i czego szuka a twierdzil ze szuka zwiazku naprawde? Serio?聽

Oni po prostu mysla ze sa tacy sprytni a panienki takie glupie i kazdemu sue marzy dyrektorka i modelka z mieszkaniem 20 letnia ktora bedzie ulegla i czasem odlozy mozg na polke i uda ze nie widzi jak on patrzy na 18 馃槃 cale zycie marzylam o takich dojrzalych mezczyznach i bardzo mi sa potrzebni 馃槃

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Gosc

gdyby rzeczywiscie szukal na stale i bym byla dla niego wazna to by zasmial sie z tego tekstu ze mysli jak elektryk i nie wzial do siebie i odpowiedzial: moze nie bylo to eleganckie ze spytalem Cie o wiek, przepraszam. Wygladasz bardzo mlodo. Rzeczywiscie podobaja mi sie mlode kobiety. Jesli Cie urazilem to przepraszam. Dla mnie jestes bardzo atrakcyjna. Ale on chcial z braky laku i dlatego gul mu skoczyl bo mu prawde powiedzialam i prawda w oczy kole.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Gosc
9 minut temu, Go艣膰 kobietalat32ip贸艂 napisa艂:

co艣 w tym jest co piszesz Go艣膰 Gosc.

On sprawi艂 wrazenie faceta powaznie pochodzacego do tematu zwiazkow itp. Ale okazuje sie ze nie wie czego chce jednak, przynajmniej ode mnie.

Wiec napisalam mu wczoraj co nieco w grzeczny kulturalny sposob.

Zobaczymy...

Ja bym to olala poniewaz nie zmienisz kogos. I jezeli nie ma reakcji to trzeba to olac. Niech tez poczuje sie olany ze nawet stara go nie chce 馃槃

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Gosc

Gdyby kazda go olala w ten sposob angielskie pozegnanie i nie wyjasniala to moze by sie oleju do glowy nalalo ze to nie jest fajne. A jak ktos mu cukruje i okazuje zainteresowanie to on wtedy czuje ze jest gosc dlatego na Twoim miejscu bym wolala z 10 innymi pogadac tak po prostu o niczym bo zwiekszasz szanse ze moze kogos wygrzebiesz niz wdawac sie w gierki z kims kto nie jest wart tego.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Gosc

Myslal facet ze w balona stara zrobi a tu sie okazalo ze nawet taka stara i beznadziejna go olala 馃槃

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kobieta32lataipol

no i zrobilam tak 偶e przedstawilam mu moje oczekiwania. czyli 偶e oczekuje realnej znajomo艣ci a nie tylko pisania. Wiecie co on zrobi艂? umowil si臋 ze mn膮 wczoraj. zabra艂 mnie do restauracji na lody. niby by艂o mi艂o.. Ale dzi艣 mnie zszokowal swoj膮 obojetnoscia. Nie odzywal si臋 ca艂y dzie艅 i ca艂y wiecz贸r przesiedzial na portalu. ja si臋 odezwalam to mi zdawkowo co艣 odpisa艂 偶e nie ma czasu i dalej聽 tam siedzia艂. Zrozumialam ze to ju偶 jest bez sensu i mieli艣cie racj臋. czytam wasze wypowiedzi sprzed 2 tygodni i faktycznie co艣 musia艂o niezaiskrzyc z jego strony.. Wczoraj mieli艣my mi艂e spotkanie.. ale wida膰 on szuka dalej. A jak mi wcze艣niej zaprzeczal ze on ju偶 nie szuka nikogo na tym portalu tylko telefon tak pokazuje jakby by艂 zalogowany.. haha..

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Gjkh

Ojej ka偶dy facet z portalu tak m贸wi.Mam w tym do艣wiadczenie.Jeszcze d艂uga droga przed tob膮 autorko.A pisa膰 z tob膮 to pisze prawdopodobnie z nud贸w

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰
6 godzin temu, Go艣膰 kobieta32lataipol napisa艂:

no i zrobilam tak 偶e przedstawilam mu moje oczekiwania. czyli 偶e oczekuje realnej znajomo艣ci a nie tylko pisania. Wiecie co on zrobi艂? umowil si臋 ze mn膮 wczoraj. zabra艂 mnie do restauracji na lody. niby by艂o mi艂o.. Ale dzi艣 mnie zszokowal swoj膮 obojetnoscia. Nie odzywal si臋 ca艂y dzie艅 i ca艂y wiecz贸r przesiedzial na portalu. ja si臋 odezwalam to mi zdawkowo co艣 odpisa艂 偶e nie ma czasu i dalej聽 tam siedzia艂. Zrozumialam ze to ju偶 jest bez sensu i mieli艣cie racj臋. czytam wasze wypowiedzi sprzed 2 tygodni i faktycznie co艣 musia艂o niezaiskrzyc z jego strony.. Wczoraj mieli艣my mi艂e spotkanie.. ale wida膰 on szuka dalej. A jak mi wcze艣niej zaprzeczal ze on ju偶 nie szuka nikogo na tym portalu tylko telefon tak pokazuje jakby by艂 zalogowany.. haha..

Tylko pokaza艂as jak Ci zale偶y na tej znajomo艣ci, zamiast uj膮膰 si臋 wkoncu honorem i ola膰 go. Ale Ty widac jeste艣 desperatka nie znaj膮ca s艂owa honor i nie znasz kompletnie psychologii p艂ci. Wkoncu go sobie odpu艣cisz definitywnie czy dalej b臋dziesz mu robic wyk艂ady, dopytywal si臋,, w zartach" o spotkanie i oczekiwa膰 czego艣? Ty serio masz 32 lata? Bo wida膰 nie masz w og贸le wiedzy o facetach jakbys nie mia艂a wcze艣niej 偶adnych do艣wiadcze艅.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Kobieta32lataipol

beznadziejni s膮 faceci. Po co si臋 umawia艂, skoro to nie to dla niego, po choler臋 m贸wi艂 i sugerowa艂 kolejne spotkania.聽 Bo tak powiedzia艂 przedwczoraj na spotkaniu. Do mnie jasno dotar艂o po tym co wczoraj pokaza艂 - 偶e mog臋 by膰 co najwy偶ej opcj膮 zapasow膮. I te jego k艂amstwa 偶e nie ma go na portalu...

Nie mam zamiaru robi膰 mu wyrzutow, bo to nie ma sensu, ja widz臋 偶e on jest nieszczery i ju偶 nie zaufam mu. Mam nadziej臋 偶e si臋 szybko nie odezwie...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Kobieta32lataipol

straci艂am tylko 2 miesi膮ce na gadanie z kim艣 kto tylko chyba pisa艂 ze mn膮 dla zabicia czasu - bez sensu.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Ala
48 minut temu, Go艣膰 Kobieta32lataipol napisa艂:

Nie mam zamiaru robi膰 mu wyrzutow, bo to nie ma sensu, ja widz臋 偶e on jest nieszczery i ju偶 nie zaufam mu. Mam nadziej臋 偶e si臋 szybko nie odezwie...

W ostatnim zdaniu jeste艣 nieszczera. Wci膮偶 o nim marzysz i czekasz na wiadomo艣膰 od niego. Jeste艣 desperatk膮. To oczywiste. Gdyby艣 by艂a rozs膮dna ju偶 dawno nie ci膮gn臋艂aby艣 tego tematu.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Kobieta32lataipol

po prostu chcia艂am te偶 sprawdzi膰 jak jest, bo on jednak codziennie ze mn膮 pisa艂. Ale chyba si臋 myli艂am i to wy mieli艣cie racje. Jak kto艣 szuka na powa偶nie to si臋 szybciej umawia a nie po聽 6 tygodniach,聽 i pr贸cz tego jest dalej aktywny regularnie na portalu.

Co mia艂am my艣le膰, chcia艂am te偶 zobaczy膰, da膰 ta jakby szanse sobie w jego oczach jak odbierze mnie na 2 spotkaniu, ale jak wida膰 dobry z niego aktor bo gra艂 艣wietnie 偶e jest milo, stara艂 si臋 mnie zaskoczy膰, upar艂 si臋 偶eby zap艂aci膰 rachunek w restauracji mimo, 偶e chcia艂am zap艂aci膰 za siebie. Jeszcze jego tekst - 偶e nie cz臋sto b臋d臋 ogl膮da膰 taki widok - jego pij膮cego kaw臋. (on kawy nie lubi) a tam w tym lokalu wyj膮tkowo zam贸wi艂...

Zwyczajnie ze mn膮 pogrywa, nie zale偶y mu, to wida膰 i ja juz mu przede wszystkim nie ufam, gdzies zniklo to co艣 z samego pocz膮tku czym mnie do siebie przyciagn膮l - mianowicie聽 byl inny niz wszyscy faceci, nie robil aluzji do seksu, traktowal mnie w zdawalo mi sie wyjatkowy, uwazny sposob. Ale to wszystko byly tylko pozory, przesz艂o mu zainterresowanie, a nie tak powinna rozwija膰 si臋 znajomo艣膰.

Spieprzyl to widocznie czul ze nie jestem kobiet膮 ktorej poszukuje...

A co byscie mysleli po takim zachowaniu na dzien po drugim spotkaniu, gdyby kto艣 z wami pisa艂 dzie艅 w dzien przez 2 miesiace??

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Pasi-konik

A ja sie zastanawiam co ci sie w nim tak bardzo spodobalo ze postanowilas tak mocno go zdobyc ? Sam fakt ze facet wspomnial ze nie ma kasy juz by mi dal do myslenia i pozegnania go ! Tak wlasnie facet powinien byc zaradny i umiec zdobyc srodki do zycia dla calej rodziny- jak 2 tysiace lat temu facet musial upolowac wola i przyniesc kobiecie, to maja w genach a on ? nie ma kasy ? A kto zarobi na rodzine jak bedzie dziecko- TY ? To jest facet nieudacznik !!! Facet przystojny to jest facet ktory umie zarobic kase i nie ma problemow nigdzie ma mieszkanie,autko, prace itd.co ty kobieto w nim zobaczylas ? Jestem duzo starsza od ciebie ale jak bylam mloda a facet nie mial kasy to od razu odjezdzal na podwojnym gazie wyjazd ! Poniewaz ja sie zawsze szanowalam i mialam kase, w trudnych czasach majac 20-cia kilka prowadzilam wlasna dzialalnosc i oczywiscie faceci krecili sie ciagle przewaznie goli i weseli. Przyszedl czas kiedy znalazlam tego jedynego, za 2 tygodnie znajomosci zaprosil na Majorke,dlatego nie zrozumiem jak kobieta moze chciec splukanca ? A czy chociaz zaprosil na lody ? Obstawiam ze siedzieliscie na lawce. Ciekawe co autorka na to ?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 justyna8333333333$3$

Haha autorko, ja znalaz艂am si臋 w du偶o gorszej sytuacji ni偶 Ty. Jestem od Ciebie niewiele starsza i ze mn膮 umawia艂 si臋 naprawd臋, wydawa艂o si臋, bardzo mn膮 zainteresowany facet. Spotkali艣my si臋 10 razy w ci膮gu 2 miesi臋cy (mieszka 150 km ode mnie). Po czym po ostatnim spotkaniu jakby nagle ograniczy艂 kontakt do minimum. Po tej ca艂ej za偶y艂o艣ci z jego strony, na moje pytanie, czy znalaz艂 sobie inn膮 stwierdzi艂, 偶e boi si臋 zaanga偶owania, bo po ostatnim zwi膮zku bardzo cierpia艂 haha. Poza tym ja mieszkam daleko, a tak w og贸le na moj膮 propozycj臋 ca艂kowitego zerwania kontaktu odpowiedzia艂, 偶e nie chce zrywa膰 kontaktu i nadal si臋 widywa膰 bez zobowi膮za艅 hahah........i my艣lisz autorko, 偶e ja te wynurzenia wzi臋艂am na serio? Absolutnie nie, jestem przekonana, 偶e posuwa艂 na boku inn膮 zanim mnie pozn膮艂, albo w trakcie naszej znajomo艣ci ju偶 si臋 z kim艣 umawia艂. Ja natomiast zosta艂am zepchni臋ta do grona tzw. opcji rezerwowych. Tylko, 偶e ja sobie ju偶 tego nie wyobra偶am. Poza tym w trakcie kiedy z nim si臋 spotyka艂am pisa艂am ju偶 z innym facetem i nied艂ugo szykuj臋 si臋 na spotkanie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ASMS
7 minut temu, Go艣膰 Pasi-konik napisa艂:

Jestem duzo starsza od ciebie ale jak bylam mloda a facet nie mial kasy to od razu odjezdzal na podwojnym gazie wyjazd ! Poniewaz ja sie zawsze szanowalam i mialam kase, w trudnych czasach majac 20-cia kilka prowadzilam wlasna dzialalnosc i oczywiscie faceci krecili sie ciagle przewaznie goli i weseli. Przyszedl czas kiedy znalazlam tego jedynego, za 2 tygodnie znajomosci zaprosil na Majorke,dlatego nie zrozumiem jak kobieta moze chciec splukanca ? A czy chociaz zaprosil na lody ? Obstawiam ze siedzieliscie na lawce. Ciekawe co autorka na to ?

Kurcz臋, dosta艂bym od ciebie kosza. Gdy by艂em w wieku 20+ by艂em go艂y i weso艂y. Pozna艂em wtedy 艣liczn膮 dwudziestolatk臋. Moi kumple byli w szoku gdy pozna艂em j膮 z nimi. Opr贸cz urody ona mia艂a tak偶e inne zalety- spokojna, zaradna, umia艂a gotowa膰 i szy膰. Pracowa艂a. Ja by艂em biednym studentem. Zdarza艂o si臋, 偶e p艂aci艂a za drinki gdy byli艣my na dyskotece. Ja nie mia艂em samochodu ani mieszkania. Ona mimo tego mnie kocha艂a. Ja j膮 r贸wnie偶. Dzi臋kuj臋 Bogu, 偶e nasze drogi kiedy艣 si臋 zesz艂y聽 i mogli艣my si臋 pozna膰. Wzi臋li艣my 艣lub i 偶yjemy szcz臋艣liwie. Zarabiamy godne pieni膮dze. Gdybym trafi艂 na ciebie autorko, na pewno dosta艂bym wtedy tylko kopa na rozp臋d.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Pasi-konik

Przeczytalam ze za 2-gim razem byliscie jednak w restauracji ale tylko na kawie ? Z twojego opisu ja widze ze to taki Kalibabka, tez byl bardzo zainteresowany kobieta ktora mial kolo siebie, tyle ze bylo ich sporo, masz szczescie ze cie nie przelecial ! A przyszla mi taka mysl, nie znam sie na tym wiec zapytam,dalo by sie umowic z nim albo chciec umowic z nim poprzez ten portal randkowy pod innym imieniem i zdjeciem albo niech ci kolezanka pomoze da swoja fote i sprobuje umowic sie z nim mowiac to samo co ty ze szuka na powazne kogos i teraz mozna by zapytac sie go czy znalazl kogos i czy w niedawnym czasie umawial sie z jakas dziewczyna na powaznie i kiedy to bylo ? 聽noo moze sie czegos dowiesz takim.sposobem ? A przynajmniej dowiesz czy klamie cie czy nie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Pasi-konik

Gosc ASMS rozsmieszyles mnie do lez i oplulam telefon, ciesze sie ze znalazles swoja milosc kazdemu jest jakis los pisany tyle ze aby byl szczesliwy, mi wrozka we Wroclawiu wywrozyla ze poznam milosc zycia za ... 10 dni ! 聽 No kurffa mowie jej tak szybko ? 聽Bylam pewna ze mnie oszukuje i ......... tak dokladnie bylo ale musialam pokonac 1000 km. aby go spotkac. Tyle ciekawostek. 聽 Teraz musze wyjsc z domu poczytam jak wroce,napisz cos jeszcze smiesznego.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Lorenzo01

Przykro mi, ale autorka jest po prostu g艂upia. Ludzie jej radzili rozs膮dnie, a ta dalej swoje.聽

No to masz za swoje. Jak jeste艣 zdesperowana i naiwna, to nikt ju偶 na to nic nie poradzi.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Kobieta32lataipol

Go艣膰 pasi konik - on tak szybko si臋 nie umawia. Ze mn膮 dopiero po tygodniu pisania na portalu - przeszedl聽 na inny komunikator, a po 3 tyg zaczal sugerowac spotkanie, bez sensu przywiaza艂am sie tylko emocjonalnie...

聽Dzis napisal do mnie, jak gdyby nigdy nic, 偶e wczoraj mial zly dzien itp ...y. wiecie co mu odpisalam?

Ze dzisiaj ja mam zly dzien tak jak on mial wczoraj i zycze mu udanego dnia ale nie mam czasu.

Napisal ze "szkoda" i co艣 tam..

Wiec napisalam 偶e mnie interesuje realna znajomo艣c z nie siedzenie jednej strony na portalu. I mam do艣膰 wodzenia za nos. Napisa艂am 偶e jak on tak robi to ja wycofuje si臋 z tej znajomo艣ci bo takie zachowanie nie budzi mojego zaufania. Ja nie ci膮gn臋 kilku srok za ogon i tego samego oczekuje od drugiej osoby

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Betty Blue
20 minut temu, Go艣膰 Kobieta32lataipol napisa艂:

Napisal ze "szkoda" i co艣 tam..

Wiec napisalam 偶e mnie interesuje realna znajomo艣c z nie siedzenie jednej strony na portalu. I mam do艣膰 wodzenia za nos. Napisa艂am 偶e jak on tak robi to ja wycofuje si臋 z tej znajomo艣ci bo takie zachowanie nie budzi mojego zaufania. Ja nie ci膮gn臋 kilku srok za ogon i tego samego oczekuje od drugiej osoby

1 godzin臋 temu, Go艣膰 Pasi-konik napisa艂:

Kobieto, opanuj si臋. Po tym gdy on napisa艂聽聽"szkoda" i co艣 tam..- nie powinna艣 ju偶 do niego nic pisa膰. Ty jednak znowu swoje i ten tekst, 偶e nie interesuje ci臋 tylko realna znajomo艣膰. I tak w k贸艂ko Macieju... Ty jeste艣 sko艅czon膮 desperatk膮. Zrozum to i nie o艣mieszaj si臋 pisz膮c do niego kolejne litanie. My艣l臋, 偶e on uwa偶a ciebie za jak膮艣 nawiedzon膮 kobiet臋 bluszcz i dlatego unika zintensyfikowania kontakt贸w z tob膮.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Kobieta32lataipol

gwoli 艣cis艂o艣ci, by艂am spokojna i nie mia艂am uwag do niego - to wszed艂 mi na g艂ow臋. Czasem trzeba stawia膰 sprawy jasno.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Kobieta32lataipol

Ja ju偶 wczoraj to wiedzia艂am (nie spodziewa艂am si臋 takiego zachowania po nim) dzie艅 po spotkaniu...

Ale juz wczoraj po tym co pokaza艂 (olanie mojej osoby a siedzenia na portalu, k艂amstwa 偶e nie ma czasu, a tam jednak siedzi) wiedzia艂am 偶e聽 NIC Z TEGO NIE B臉DZIE.聽 Wesz艂am na ten topik i zacz臋艂am czyta膰 to co pisali艣cie tu mi od 2 tygodni i wszystko to by艂o dla mnie teraz bardzo oczywiste, mieli艣cie racj臋 w 100 procentach od pocz膮tku.

Wcale bym nie zak艂ada艂a tego topiku gdyby nie to 偶e co艣 zacz臋艂o si臋 "psu膰", sta艂o w miejscu, w艂a艣nie...

Ciesz臋 si臋 偶e mam za sob膮 t膮 znajomo艣膰 i o dziwo je艣li on taki jest, to wcale nie 偶a艂uj臋.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Franiu
4 minuty temu, Go艣膰 Kobieta32lataipol napisa艂:

Ja ju偶 wczoraj to wiedzia艂am (nie spodziewa艂am si臋 takiego zachowania po nim) dzie艅 po spotkaniu...

Ale juz wczoraj po tym co pokaza艂 (olanie mojej osoby a siedzenia na portalu, k艂amstwa 偶e nie ma czasu, a tam jednak siedzi) wiedzia艂am 偶e聽 NIC Z TEGO NIE B臉DZIE.聽 Wesz艂am na ten topik i zacz臋艂am czyta膰 to co pisali艣cie tu mi od 2 tygodni i wszystko to by艂o dla mnie teraz bardzo oczywiste, mieli艣cie racj臋 w 100 procentach od pocz膮tku.

Wcale bym nie zak艂ada艂a tego topiku gdyby nie to 偶e co艣 zacz臋艂o si臋 "psu膰", sta艂o w miejscu, w艂a艣nie...

Ciesz臋 si臋 偶e mam za sob膮 t膮 znajomo艣膰 i o dziwo je艣li on taki jest, to wcale nie 偶a艂uj臋.

聽No to czas聽 na gor膮ce lato, szuka膰 nowego bzykacza ;))

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 karramba345

napisalas do niego z wyrzutami, bo masz nadzieje, ze on sie odezie i bedzie przepraszal. Taka prawda. oszukujesz sama siebie.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×