Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wkurzona ona

Maz nie chce zgłosić brody na komunię córki.

Polecane posty

Gość Wkurzona ona

Awantura dziś była na całego. Czy waszym zdaniem to z mojej strony głupota? Maz twierdzi że robię problem z niczego bo problem to jest jak ktoś jest umierający a nie jak ma brodę. Zasadniczo się z nim zgadzam ale wie że mi zależało żeby ja zgolil. On był dziś u fryzjera i ja podcial. A prosiłam żeby całkiem się jej pozbył. Jutro pewnie już nie znajdzie wolnego terminu u fryzjera i zrobi mi na złość 😟

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wkurzona ona

W temacie miało być zgolic. Sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Problem z dupy. Jak facet ci powie ze masz sie ogolic na lyso to sie ogolisz? Moze jemu bardziej podobalabys sie bez wlosow na glowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wkurzona ona

Jak się poznaliśmy to się golil. 4 lata temu sobie tą brodę wymyślił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gnida

To sie z nim rozwiedz ku@$a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Wkurzona ona napisał:

Jak się poznaliśmy to się golil. 4 lata temu sobie tą brodę wymyślił.

Niech ma. pisałaś, że podciął, więc dba o brodę i jest to część fryzury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wkurzona ona

Ale mu nie jest w niej dobrze. Nie zawsze też o nią dba. Ma wstrętne kręcone klaki. No po prostu okropnie wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Współczuję mężowi, naprawdę. Rozumiem gdyby o nią nie dbał i wyglądał jak włóczęga, ale tak? No bez jaj, to dorosły facet i może sam decydować o tym jak chce wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość Wkurzona ona napisał:

Ale mu nie jest w niej dobrze. Nie zawsze też o nią dba. Ma wstrętne kręcone klaki. No po prostu okropnie wyglada

no ale teraz zadbał o jej pielęgnację żeby dobrze wyglądać na komunii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wkurzona ona

Ale nie będzie dobrze wyglądał. Ona nawet przybiera nie wygląda dobrze bo jest ruda i krecona. Wygląda w niej właśnie jak włóczęga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ezoteriusz

facet bez brody to jak krowa bez ogona jak facet bez majtek xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja jestem facetem ale zgodzę się z autorką. Brody są obrzydliwe :/ Jest w nich więcej zarazków niż w psiej sierści, czytałem niedawno taki artykuł. Nie mówiąc już o tym że nieestetycznie wygląda, a ruda to już w ogóle :/ Najgłupszy z możliwych argumentów że broda dodaje męskości :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kra kra

chcialbym miec w zyciu takie problemy jak ta grazyna z januszem co nie chce zgolic wasow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Ja jestem facetem ale zgodzę się z autorką. Brody są obrzydliwe :/ Jest w nich więcej zarazków niż w psiej sierści, czytałem niedawno taki artykuł. Nie mówiąc już o tym że nieestetycznie wygląda, a ruda to już w ogóle :/ Najgłupszy z możliwych argumentów że broda dodaje męskości :) 

To doczytaj dokładnie, bo to wcale ani takie oczywiste, ani proste:

crazynauka.pl/czy-brodaci-mezczyzni-naprawde-sa-brudniejsi-od-psow/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

haha, ma racje,to jego broda i sie nie wtrącaj. Czy maz Ci wybiera fryzure?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
10 godzin temu, Gość Wkurzona ona napisał:

Ale nie będzie dobrze wyglądał. Ona nawet przybiera nie wygląda dobrze bo jest ruda i krecona. Wygląda w niej właśnie jak włóczęga.

ale jesli piszesz,ze podciął to nie jest zle. moj maz  tez ma brode, ktora uwielbiam, zawsze ja podcina lekko, a raz na jakis czas idzie do fryzjera i tam mu ją profilują, przycinają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jestem zwolenniczką gładkich , wygolonych męskich twarzy. Brody to dla mnie islamska moda, z innej cywilizacji. Polak , zadbany i elegancki się goli. Nie choduje zarazków w brodzie, nie gromadzi w niej resztek jedzenia, picia, potu, śliny. Nie kryje swojej twarzy za zarostem, bo jest uczciwy i nie ma nic do ukrycia. Broda poza tym postarza, i to o dobre parę lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie kryje swojej twarzy za zarostem, bo jest uczciwy i nie ma nic do ukrycia. 

Ale się obawiałam. Ciekawe dlaczego większość kobiet kryje swoją twarz za makijażem- czyżby nie były uczciwe i mają coś do ukrycia?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Ale się obawiałam. Ciekawe dlaczego większość kobiet kryje swoją twarz za makijażem- czyżby nie były uczciwe i mają coś do ukrycia?????

ale u kobiet makijaz to wydobywanie naturalnego piekna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość gosc napisał:

ale u kobiet makijaz to wydobywanie naturalnego piekna!

Nie zawsze, bywa że to zamolowywanie twarzy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 godzin temu, Gość Wkurzona ona napisał:

A prosiłam żeby całkiem się jej pozbył. Jutro pewnie już nie znajdzie wolnego terminu u fryzjera i zrobi mi na złość 😟

A to trzeba fryzjera, żeby zgolić brodę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30 minut temu, Gość Gość napisał:

Ale się obawiałam. Ciekawe dlaczego większość kobiet kryje swoją twarz za makijażem- czyżby nie były uczciwe i mają coś do ukrycia?????

Kurcze, dobrze że się nie maluję, mam prawo do darcia ryja o brodę mojego męża. W sumie nic bym nie gadała, niech sobie ma, ale jest zbyt z niej dumny w taki drażniący sposób.

Autorko poszukaj jakiś dobrych stylizacji dla zarostu, na pewno coś się znajdzie dla niego co mu będzie pasować.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
25 minut temu, Gość gość napisał:

Kurcze, dobrze że się nie maluję, mam prawo do darcia ryja o brodę mojego męża. W sumie nic bym nie gadała, niech sobie ma, ale jest zbyt z niej dumny w taki drażniący sposób.

Autorko poszukaj jakiś dobrych stylizacji dla zarostu, na pewno coś się znajdzie dla niego co mu będzie pasować.

 

Nie zrozumiałaś- to była odpowiedź na bezsensowną wypowiedź dotycząca nieuczciwości. 

Zawsze jak coś ci się nie podoba to trzesz ryja - to raczej nie jest dobry sposób. Jak byś zareagowała gdyby mąż darł ryja, że mu się twoja fryzura nie podoba. 

Dziwne - małżonkowie raczej chca sie sobie podobać, więc zapuszczenie brody chociaż się wie że żonie się taki mężczyzna nie podoba jest robieniem na złość. Dlaczego?- może dlatego, że ktoś nie umie tego w subtelny sposób powiedzieć tylko właśnie drze ryja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Problemy pierwszego świata.

Mąż kiedyś nie miał brody, teraz ma, a żona każe mu zgolić, bo jej się nie podoba.

Odwróćmy sytuację.

Żona miała kiedyś jędrny biust, teraz ma obwisły, a on każe jej implanty założyć, bomu się nie podoba.

Ciekawe, czy żonka zadbała o to, aby mąż przed tą komunią do spowiedzi poszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Problemy pierwszego świata.

Mąż kiedyś nie miał brody, teraz ma, a żona każe mu zgolić, bo jej się nie podoba.

Odwróćmy sytuację.

Żona miała kiedyś jędrny biust, teraz ma obwisły, a on każe jej implanty założyć, bomu się nie podoba.

Ciekawe, czy żonka zadbała o to, aby mąż przed tą komunią do spowiedzi poszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Broda to meski makijaz, jak brzydki ryj to dodaje urody, bo zakrywa.Zauwazylam ze brodaci sa obecnie bardzo pewni siebie i czuja aie atrakcyjniejsi, zwlaszcza przy najmodniejszym hicie broda+kok.Czesto bywa, ze jakby takiego przystojniaka co babki sie ogladaja na ulicy ogolic, to wygladalby zalosnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jeśli nie chce to go nie zmuszaj. Jeśli powie ci że na komunię córki masz ściąć włosy do uszu to zrobisz to? Jeśli ją podciął to jakis postęp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×