Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

W oczekiwaniu na porod

Polecane posty

Gość Gosc

Jestem załamana, jestem w 3 ciazy i faktycznie za każdym razem jest inaczej, moje 2 porody szybkie i jedno znaczne, choć jeden wywoływany po terminie drugi naturalny w terminie. Teraz jestem w 38+3 tyg. W środę byłam u lekarza i powiedziałam mi że mam 1,5 rozwarcia i stare łożysko, muszę urodzić do środy , jak teraz nie urodze we wtorek na wywołanie mam się zgłosić, więc oczywiście w domu sprzątanie itp żeby jednak samo się zaczęło, seks (tylko raz mi się udało, kurczę muszę się zmotywowac, jak mam siły to dzieci w domu a jak już śpią to ja też padam ze zmęczenia i zasypiam) skurcze przepowiadajace mam cały czas, wczoraj zjadlam ananasa bo gdzieś tam mi się o uszy obilo że pomaga , no i w nocy przeżyłam chwilę grozy, obudził mnie silny ból zoladka,  tak właśnie zaczął sie poprzedni poród, że bolał mnie żołądek dlatego nie wiedziałam że to już, wtedy dopadła mnie "sraczka" no i zaraz skurcze i po 2 godz dziecko było na świecie, ale w nocy bolał mnie ten żołądek  oczywiście co chwilę biegałam do toalety, coraz to silniejsza biegunka mnie męczyła, ból lapal mnie co 20 min na 20 min i tak z 7 razy, byłam taka zmęczona i marzyłam by zasnąć,  przypomniał mi się poród koleżanki która męczyła się 18 godz, kazali jej chodzić i skakać na piłce  ona usypiala na siedząco, ja razem z nią, to był koszmar, pomyślałam sobie że nie chcę tak dlatego postaram się zasnąć ale jesli znowu obudzi mnie ból no to będzie trzeba jechać, ale zasnelam  i teraz jestem obolala  ale nic się nie dzieje, masakra, nie chce mieć wywolywanego bo wiem jak to boli a teraz to jeszcze się boję że cesarka się to skończy, myślicie że taka biegunka i skrety kiszek  mogły spowodować choć trochę zwiększenie się rozwarcia? Czy to raczej nie ma na to wpływu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

biegunka jest na oczyszzcanie organizmu przed porodem,wiec coraz blizej.O ananasie pierwsze slysze,ale mi pomoglo ostre sprzatanie w domu, troche pracy fizycznej i wieczorem było po wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×