Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tylko

O co chodzi z Megan M ze niby lamie zasady monarchii a przeciez...

Polecane posty

Gość Tylko

... tak chyba nie do konca jest.

Pisza, ze nie pokazala dziecka od razu po narodzinach tak jak Kate i Diana a obe to troche co innego. Ich dzieci sa w linii prostej do dziedziczenia. Kojarzycie zeby rodzenstwo Karola pokazywalo dzieci tuz po porodzie?

A jak megan nie pokazala to od razu wylamuje sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gghhuyh

Ale masz problem kobieto. Wez sie do doboty nierobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xoxo

Aż z ciekawości sprawdziłam i np. dziecie księcia Andrzeja byly pokazywane po porodzie. Może nie zaraz po, bo to by było dziwne. Ale mają zdjęcia podczas opószczania szpitala. A z ciążą Meghan to wgl jakieś dziwne rzecz się działy. W angielskich internetach nawet sie ludzie zastanawiali, czy ona na prawdę jest w tej ciaży czy ma surogatkę.

A do osoby powyżej. Jest sobotnie popołudie, w sumie wieczór, więc każdy niech spędza go jak chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Xoxo napisał:

Aż z ciekawości sprawdziłam i np. dziecie księcia Andrzeja byly pokazywane po porodzie. Może nie zaraz po, bo to by było dziwne. Ale mają zdjęcia podczas opószczania szpitala. A z ciążą Meghan to wgl jakieś dziwne rzecz się działy. W angielskich internetach nawet sie ludzie zastanawiali, czy ona na prawdę jest w tej ciaży czy ma surogatkę.

A do osoby powyżej. Jest sobotnie popołudie, w sumie wieczór, więc każdy niech spędza go jak chce.

Wiesz ludzie w swoich internetowych wywodach są równie wiarygodni jak i brukowce. Ludzkie języki potrafią nieźle namieszać. Faktycznie wielka mi tragedia i łamanie protokołu, bo nie wyszła dzień po tylko aż DWA dni po, a przecież ona mogła się zwyczajnie źle czuć lub mieć cesarkę i być po niej unieruchomiona. No ludzie czy to jest jakaś krowa na wystawie? Dla mnie to jest w ogóle popiertolony zwyczaj. Janrozumoe rojalsi sralsi ale księżna czy królowa to taka sama kobieta w połogu jak każda inna i czasami pewnych rzeczy związanych z fizjologią nie przeskoczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wiesz ludzkie języki potrafią nieźle namieszać, a plotki bywają tragiczne nieraz. Faktycznie wielka mi tragedia i łamanie protokołu, bo nie wyszła dzień po tylko aż DWA dni po, a przecież ona mogła się zwyczajnie źle czuć lub mieć cesarkę i być po niej unieruchomiona. No ludzie czy to jest jakaś krowa na wystawie? Dla mnie to jest w ogóle popiertolony zwyczaj. Ja rozumiem rojalsi  ale księzna to taka sama kobieta w połogu jak każda inna i czasami pewnych rzeczy związanych z fizjologią nie przeskoczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×