Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fela

To usłyszałam od męża

Polecane posty

Gość Fela

"Nigdy nie zauważyłem żeby jakikolwiek facet się na Ciebie patrzył, jesteś brzydka". Do tego przez cały związek to on ciągle gapił się na inne i to w mojej obecności, niszcząc wszystko co razem zbudowaliśmy. Wynajdywał mi różne mankamenty i potem na każdym kroku komentował moją "nieudaną" część ciała. Patrząc obiektywnie brzydka nie jestem, bo mam dość ładną figurę, twarz, maluję się i dbam o siebie. Jestem jednak strasznie zakompleksiona. Strasznie mi smutno 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak szczerze - czy twój mąż jest atrakcyjny? 

To co robi ma na celu niszczenie twojej samooceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luuu

Macie dzieci? Jakieś zobowiązania? Jeśli nie to kopnij  go w dupe i urwij całkowicie  kontakt.  Złych ludzi trzeba wyrzucać że swojego życia by nas nie niszczyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fela
Przed chwilą, Jajko Pisanka napisał:

Tak szczerze - czy twój mąż jest atrakcyjny? 

To co robi ma na celu niszczenie twojej samooceny

Jest przystojny i ciągle się tym przy mnie obnosi. Do tego uważa, że może mieć każdą i w sumie chyba ma rację, bo flirtował z wieloma i wszystkie chciały z nim być. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Fela napisał:

Jest przystojny i ciągle się tym przy mnie obnosi. Do tego uważa, że może mieć każdą i w sumie chyba ma rację, bo flirtował z wieloma i wszystkie chciały z nim być. 

I pewnie były... tylko sam by nie przeżył gdybyś to ty mu rogi przyprawiła więc musi cię poniżać żebyś przypadkiem nie zauważyła kiedy inny facet się Tobą zainteresuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drzwi otwarte
6 minut temu, Gość Fela napisał:

"Nigdy nie zauważyłem żeby jakikolwiek facet się na Ciebie patrzył, jesteś brzydka". Do tego przez cały związek to on ciągle gapił się na inne i to w mojej obecności, niszcząc wszystko co razem zbudowaliśmy. Wynajdywał mi różne mankamenty i potem na każdym kroku komentował moją "nieudaną" część ciała. Patrząc obiektywnie brzydka nie jestem, bo mam dość ładną figurę, twarz, maluję się i dbam o siebie. Jestem jednak strasznie zakompleksiona. Strasznie mi smutno 😞

trudno coś powiedzieć bez foto...... jak mu nie pasujesz to mu powiedz że drzwi są otwarte i nie ma przymusu się z tobą "męczyć" ani ty z nim, po co marnować i tak niewiele wolnego czasu który się ma aby żyć w nieszczęściu, chyba oczywiste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foto oferta
4 minuty temu, Gość Fela napisał:

Jest przystojny i ciągle się tym przy mnie obnosi. Do tego uważa, że może mieć każdą i w sumie chyba ma rację, bo flirtował z wieloma i wszystkie chciały z nim być. 

tak to jest jak się bierze "przystojnego", potem trzeba liczyć na zdrady i takie traktowanie, no ale baby są głupie i za przystojniaka by się dały pokroić, żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cel sam w sobie

Co za pacan 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fela
2 minuty temu, Gość foto oferta napisał:

tak to jest jak się bierze "przystojnego", potem trzeba liczyć na zdrady i takie traktowanie, no ale baby są głupie i za przystojniaka by się dały pokroić, żałosne

To on mnie wybrał i za mną latał na początku. W dodatku to ja byłam jego pierwszą dziewczyną i zupełnie nie wyglądał na playboya.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość Fela napisał:

To on mnie wybrał i za mną latał na początku. W dodatku to ja byłam jego pierwszą dziewczyną i zupełnie nie wyglądał na playboya.

biedny się nie wyszalał i odbija to na tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Leżaczek napisał:

Powiem Ci to co powiedziała mi moja siostra, brzydcy ludzie też muszą żyć, pracować, wychodzić z domu. Także pokazuj swoją brzydote dalej. 

przecież nie jest brzydka na pewno .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Gość foto oferta napisał:

tak to jest jak się bierze "przystojnego", potem trzeba liczyć na zdrady i takie traktowanie, no ale baby są głupie i za przystojniaka by się dały pokroić, żałosne

A gdzie wyczytala stuleja cokolwiek na temat wyglądu tej świni? To przeważnie męskie pokraki zawsze mają ale do każdej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Na twoim miejscu rozwiodła bym się, on cię wykończy psychicznie, pewnie sam ma kompleksy i wyżywa się na tobie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pattrycja

Rozwiedź się z nim 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jakubek nie może scierpieć,  że Ela powiedziała mu,  ze woli umrzeć niż mieć z nim doczynienia, wiec on znowu tworzy dziwne wątki ośmieszajace ja,  po włamaniu do jej lapka i fonu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Jakubek nie może scierpieć,  że Ela powiedziała mu,  ze woli umrzeć niż mieć z nim doczynienia, wiec on znowu tworzy dziwne wątki ośmieszajace ja,  po włamaniu do jej lapka i fonu 

Będzie chciał ją zabić teraz znowu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie wiem po co to piszesz na forum, pewnie sama już wiesz, że powinnaś się rozwieść z takim palantem, po co marnować sobie życie, szukasz potwierdzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
2 godziny temu, Gość Fela napisał:

Jest przystojny i ciągle się tym przy mnie obnosi. Do tego uważa, że może mieć każdą i w sumie chyba ma rację, bo flirtował z wieloma i wszystkie chciały z nim być. 

Nie ma to jak przystojny i durny facet..uciekaj zanim zbrzydnie ci życie przez niego..zanim upadniesz przez ...e na dno.. uciekaj ratuj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×