Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

umowa z przedszkolem

Polecane posty

Gość gosc

Czy podpisuje sie umowe z przedszkolem publicznym? Na poczatku czerwca beda listy do jakiej grupy dostala sie corka. A kiedy wpisuje sie ile godzin chce zostawic dziecko? Bo jak rekrutowalam to wpisalam wiecej a jednak nie chce na tyle ja zostawic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ostatni tydzień sierpnia jak dobrze pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

A ja mam znów pytanie odnosnie tego ze moje dziecko dostalo sie do przedszkola, tez w czerwcu beda listy. Lecz okazalo sie ze bedziemy sie przeprowadzac, w tym samym miescie lecz duzo dalej. I jednak bede chciala zrezygnowac bo to jest za daleko a ja do pracy nie chodze i tak. Wiec czy mozna teraz jeszcze zrezygnowac? I czy wgl mozna zrezygnowac kiedy sie chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Oczywiście, że można zrezygnować wtedy kiedy się chce.W Polsce przedszkole nie jest obowiązkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Czyli to nie jest tak ze dziecko jest juz na liscie i koniec trzeba tam chodzic? Bo moje dziecko sie dostalo. Lecz odkad powiedzialam jej ze pojdzie do przedszkola do dzieci to juz teraz jest lament i placz. Bo jak urosne to pojde teraz jestem jeszcze za mala, ja bede grzeczna, nie zostawiaj mnie tam i ciagle sie trzymie mnie itd bo nie chce tam isc. A dopiero jest maj. Wiec sie zastanawialam czy czasem nie zadzwonic ze rezygnuje. Bo szkoda mi meczyc dziecko juz w wieku 4 lat. I zmuszac do czegos czego nie chce. A przecież to nie obowiązkowe jeszcze jest.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Wiadomo że żal dziecka jak patrzy na nas takim wzrokiem, ale oni nawet nie wie jak tam jest. A może prawie jej się spodoba. Może lepiej sprawdzić i jakby naprawdę było ciężko to wtedy zrezygnować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość gosc napisał:

Czyli to nie jest tak ze dziecko jest juz na liscie i koniec trzeba tam chodzic? Bo moje dziecko sie dostalo. Lecz odkad powiedzialam jej ze pojdzie do przedszkola do dzieci to juz teraz jest lament i placz. Bo jak urosne to pojde teraz jestem jeszcze za mala, ja bede grzeczna, nie zostawiaj mnie tam i ciagle sie trzymie mnie itd bo nie chce tam isc. A dopiero jest maj. Wiec sie zastanawialam czy czasem nie zadzwonic ze rezygnuje. Bo szkoda mi meczyc dziecko juz w wieku 4 lat. I zmuszac do czegos czego nie chce. A przecież to nie obowiązkowe jeszcze jest.

 

Ty ta troska jak widzę tylko krzywdę dziecku robisz bo w innych sprawach pewnie masz podobne podejście.To nie jest zdrowe ani dla ciebie ani dla dziecka."Puść" je od siebie.To już jest mądre 4 letnie dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Wiem, lecz jak byliśmy tam obejrzec to przedszkole to powiedzial że nie zostanie tam, że dopiero jak będzie starszy to weźmie plecak i pójdzie ale teraz nie chce bo jest jeszcze mały i że on będzie się wszystkiego uczył i że będę z niego dumna lecz z bym go nie oddawała teraz. I jak tu nie ulec jak on tak ładnie mówi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×