Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ruska

Gdzie zgłosić nieuczciwego „przedsiębiorcę”?

Polecane posty

Gość Ruska

Daleki znajomy prowadzi mała firmę. Jest to tak zwany typowy cwaniczek. Ostatnio dowiedziałam się od innego znajomego ze pracuje tam na czarno. Poza tym nie wystawia rachunków za usługi a co za tym idzie nie rozlicza się. Gdzie można to zgłosić i jak? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

do skarbówki, a jak pracują na czarno to również do PIP :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Proszę:

biznesfeed.pl/donos-do-urzedu-skarbowego/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
20 minut temu, Gość Ruska napisał:

Daleki znajomy prowadzi mała firmę. Jest to tak zwany typowy cwaniczek. Ostatnio dowiedziałam się od innego znajomego ze pracuje tam na czarno. Poza tym nie wystawia rachunków za usługi a co za tym idzie nie rozlicza się. Gdzie można to zgłosić i jak? 

Jak komuś nie odpowiada nie musi tam pracować. Ale z Ciebie parówa, donosiciel jeb***. Jak jest takim cwaniaczkiem jak mówisz to gowno mu zrobią bo nic nie udowodnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lololo

Ja pi*erdole, jacy ludzie są zawistni 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Jak komuś nie odpowiada nie musi tam pracować. Ale z Ciebie parówa, donosiciel jeb***. Jak jest takim cwaniaczkiem jak mówisz to gowno mu zrobią bo nic nie udowodnią.

Kvrwa kvrwie łba nie urwie, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Masakra. To czysta zawiść ze komus zyje sie lepiej. Latwiej roz...ic kogos zycie niz swoje naprawic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania
10 minut temu, Leżaczek napisał:

3 minuty temu, Gość Lololo napisał: Ja pi*erdole, jacy ludzie są zawistni      X zgłosi go i będziemy mu płacić zasiłek dla bezrobotnych, a tak to chociaż coś robił 😞

Tez tak myślę, dostanie z zasiłek z urzędu pracy, zasiłek z mopsu, nie zapłaci zus i może lepiej na tym wyjdzie niż w małej firemce, Autorko pracuj ciężej, bo trzeba zarobić na bezrobotnych i te podwyżki cen, bo państwo skąd weźmie na te zasiłki, jak myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matii

Urzad skarbowy. Odbtego jest oraz PIP panstwowa inspekcja pracy oni sie odpowiwdnio delikwentem zajmom

Dnia 2.04.2013 o 22:42, Gość Fan_Kobiecej_Dominacji napisał:

ja tam bym chętnie powąchał jakieś kobiece majteczki, bo jak wąchałem je kiedyś, to mi od razu penis do góry się podniósł, może dlatego, że wyobrażałem sobie, że jakaś piękna Pani je nosiła, od razu prawie dochodziłem po strzepaniu xD

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggha

Szok jak w polskim społeczeństwie cwaniactwo jest powszechnie akceptowane a wręcz wspierane i chwalone 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jaki przykładny obywatel donosiciel. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Otóż to
1 godzinę temu, Gość Ggha napisał:

Szok jak w polskim społeczeństwie cwaniactwo jest powszechnie akceptowane a wręcz wspierane i chwalone 

Otóż to. Skoro ja płacę podatki to niech to robi każdy, a nie wieczne akceptowanie cwaniactwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×