Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Cxbd

Dim Agnieszka janoszka

Polecane posty

Gość Cxbd

Co o niej mysliscoe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaja

Nie oglądam regularnie. Ma dosyć monotonny głos, przez co nużą mnie jej filmiki. Wrzuca testy tych samych kosmetyków co inne jutuberki. Ile mozna ogladac ciągle prezentacje Makeup revolution? 

Najbardziej podobały mi się jej stare prezentacje kolorów pomadek z Avonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nuda nuda nuda. Nie ma co jej promować na sile 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ładnie się maluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

nijaka i bezpłciowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałam, kosmos, myslalam że postawi na naturalność bo ma delikatną urodę a tu harpia 🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już kolejne powiększanie wjechało?

oludzie. 
po co to? I tak miała duże usta i taki trochę „rybi pyszczek” naturalnie. Opuchlizna zejdzie, owszem, ale powiększenie będzie widoczne (też po to się je robi).

ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, ona zawsze miała duże usta, zobaczyła że H. Knopińska powiększyła to pewnie też zaczęła 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie no padłam, mówi na story ze powiekszyla usta bo ma duze zęby i lepiej wtedy jej usmiech wyglada.  OLABOGA. zaczynam bardzo doceniac influ ktore nigdy nic sobie nie robily i nie oglupialy

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Dark Evil napisał:

Bardzo pokrętne tłumaczenie. Chyba po prostu Agnieszka ma kompleksy jak stąd do kosmosu, dlatego tak dziwnie tłumaczy potrzebę powiekszania ust

Co do influ bez poprawek zw z med estetyczną- Ola Budzynska sie nie poprawia

w takim razie jak ciezko musi byc tym dziewczynom co nic nie poprawialy pod presja poprawionej reszty!!!

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, zrigczem napisał:

w takim razie jak ciezko musi byc tym dziewczynom co nic nie poprawialy pod presja poprawionej reszty!!!

Wystarczy znać wartość samej siebie i nie odczuwa się presji, że ktoś tam wstrzyknął sobie botoks w czoło, a ktoś kwas w usta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiększanie powiększaniem, ale te usta beznadziejnie zrobione , gdyby to było umiejętnie zrobione, aż tylu komentarzy by nie było. Myślę , że ona też to widzi tylko robi dobrą minę do złej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, nie wiem czy mi się wydaję że ona ma coraz większe te usta? Nie oglądam jej regularnie i teraz zerknelam na jej insta, kiedyś mówiła że powiększyla trochę usta żeby pasowały do twarzy bo ma duży nos i coś tam ale teraz mam wrażenie że ma je coraz większe? 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż weszłam zobaczyć. No niekorzystnie. I te bułeczki pod oczami też źle wyglądają. Co tam się podziało u niej? Szkoda, to byla taka ładna, normalna i naturalna dziewczyna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Ololo napisał:

Aż weszłam zobaczyć. No niekorzystnie. I te bułeczki pod oczami też źle wyglądają. Co tam się podziało u niej? Szkoda, to byla taka ładna, normalna i naturalna dziewczyna. 

 Była właśnie robi z siebie klona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śmieszyło strasznie mnie jej usprawideliwianie się, że przed zrobieniem ust był widoczny tylko jej nos XD a teraz ma wyrównane rysy twarzy i wszystko do siebie psuje. No nie, pojechała po całości z powiększaniem ust i wygląda coraz bardziej jak większość karykatur lasek z instagrama - mówię tutaj głównie o polskich makijażowych instagramerkach. Dramat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×