Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  
Go艣膰 Ania

Kupujecie ciuchy w lumpeksach?

Polecane posty

Go艣膰

delikatna you never know, trust me ;0

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
1 minut臋 temu, Go艣膰 delikatna8 napisa艂:

Piszesz o skrajnych sytuacjach. Ja zawsze kupuj臋 nowe ubrania i nigdy nie zdarzy艂o mi si臋 na tym zawie艣膰. Jestem zadban膮, czyst膮 kobiet膮 i nigdy nie za艂o偶y艂abym znoszonego lumpa po kim艣 kto nie wiadomo co w tym robi艂 i czy o to dba艂.聽

呕yj膮c na normalnym-dobrym poziomie mog臋 spokojnie kupi膰 pe艂nowarto艣ciowe rzeczy w normalnej cenie. Nie musz臋 przeszukiwa膰 艣mieci w poszukiwaniu czego艣 za 5 z艂otych co komus innemu si臋 znudzi艂o. Tylko i wy艂膮cznie nowe ubrania, to samo dotyczy sprzet贸w elektronicznych i w zasadzie wszystkiego.聽

witamy w 艣wiecie ludzi kt贸rzy zarabiaj膮 艣redni膮 krajow膮. Za jaki艣 czas si臋 przyzwyczaisz i przestaniesz chwali膰 tym, 偶e jeste艣 czysta...straszne, 偶e to robi na tobie wra偶enie

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰

Pisanko, Noxa przez wi臋kszo艣膰 偶ycia 偶y艂a bardzo skromnie (rzekomo z powodu ojca, kt贸ry by艂 bardzo sk膮py, cho膰 wg niej聽sra艂 kas膮). Odk膮d dorabia do renty i kasy od matki pokazami na szo艂apie, robi z siebie bogaczk臋, kobiet臋 sukcesu i wr臋cz kr贸low膮 偶ycia, a wszyscy inni to plebs i ho艂ota klepi膮ca bied臋. Szczeg贸lnie zarejestrowane nicki 馃槈

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 delikatna8

Nie, nie by艂am nigdy biedna ale te偶 nie by艂am szczeg贸lnie bogata. Natomiast zawsze wola艂am od艂o偶y膰 na now膮 rzecz ni偶 kupi膰 worek u偶ywanych lump贸w. Obecnie mog臋 sobie pozwoli膰 na wiele i zakup nowych ciuch贸w nie stanowi 偶adnego problemu 馃檪

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰

w punkt Pisanka i gosc

i z zapalem godnym lepszej sprawy usiluje udowodnic jak to ona jest super a my plebsem, ktorego nie stac 馃檪

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Przed chwil膮, Go艣膰 delikatna8 napisa艂:

Nie, nie by艂am nigdy biedna ale te偶 nie by艂am szczeg贸lnie bogata. Natomiast zawsze wola艂am od艂o偶y膰 na now膮 rzecz ni偶 kupi膰 worek u偶ywanych lump贸w. Obecnie mog臋 sobie pozwoli膰 na wiele i zakup nowych ciuch贸w nie stanowi 偶adnego problemu 馃檪

i o to w艂a艣nie chodzi - musia艂a艣 odk艂ada膰.聽

Nie chc臋 by膰 specjalnie z艂o艣liwa bo wiem sk膮d takie zachowanie si臋 bierze. D艂ugo widzia艂am to u m臋偶a kt贸ry te偶 jako m艂ody ch艂opak jak chcia艂 fajny gad偶et czy ciuch to musia艂 na to zbiera膰. Jak zacz膮艂 bardzo dobrze zarabia膰 to te偶 mu przez jaki艣 czas odbi艂o i bardzo podkre艣la艂, jak to jest fajnie wej艣膰 do sklepu i kupi膰 co si臋 chce. Dobrze, 偶e mu przesz艂o. Tylko wtedy r贸wnie偶 bardzo denerwowa艂o go, 偶e ja lubi臋 lumpki albo sama sobie ubrania przerabiam bo po co...przecie偶 s膮 pieni膮dze. Nie rozumia艂, 偶e to zwyk艂a frajda co艣 fajnego znale藕膰 i po艂azi膰 po tych sklepach zamiast wej艣膰 do galerii i wyj艣膰 z workiem ubra艅 z metkami.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 delikatna8

Za czas贸w nastoletnich prawie wszyscy ciu艂ali kieszonkowe na wymarzony ciuch czy gad偶et. Obecnie kupuj臋 co zechc臋 i co mi si臋 podoba. Najwi臋ksz膮 frajda dla mnie s膮 zakupy przez internet w wygodnym fotelu popijaj膮c dobr膮 herbate. Na zakupy do sklep贸w chodze tylko z przyjaci贸艂k膮 lub moim facetem, ale on za tym nie przepada jak i ja, wolimy online zam贸wi膰. I totalnie nie rozumiem co fajnego jest w grzebaniu w koszach z lumpami, kt贸re ktos inny wyrzuci艂. Dla mnie rado艣ci膮 i satysfakcj膮 jest to, 偶e sta膰 mnie kupi膰 sobie to co chc臋, nowe.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Gosc
Przed chwil膮, Go艣膰 delikatna8 napisa艂:

Za czas贸w nastoletnich prawie wszyscy ciu艂ali kieszonkowe na wymarzony ciuch czy gad偶et. Obecnie kupuj臋 co zechc臋 i co mi si臋 podoba. Najwi臋ksz膮 frajda dla mnie s膮 zakupy przez internet w wygodnym fotelu popijaj膮c dobr膮 herbate. Na zakupy do sklep贸w chodze tylko z przyjaci贸艂k膮 lub moim facetem, ale on za tym nie przepada jak i ja, wolimy online zam贸wi膰. I totalnie nie rozumiem co fajnego jest w grzebaniu w koszach z lumpami, kt贸re ktos inny wyrzuci艂. Dla mnie rado艣ci膮 i satysfakcj膮 jest to, 偶e sta膰 mnie kupi膰 sobie to co chc臋, nowe.聽

Pi膮ty raz piszesz to samo. Po co?I tak nikogo to nie obchodzi.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰
5 minut temu, Jajko Pisanka napisa艂:

i o to w艂a艣nie chodzi - musia艂a艣 odk艂ada膰.聽

Nie chc臋 by膰 specjalnie z艂o艣liwa bo wiem sk膮d takie zachowanie si臋 bierze. D艂ugo widzia艂am to u m臋偶a kt贸ry te偶 jako m艂ody ch艂opak jak chcia艂 fajny gad偶et czy ciuch to musia艂 na to zbiera膰. Jak zacz膮艂 bardzo dobrze zarabia膰 to te偶 mu przez jaki艣 czas odbi艂o i bardzo podkre艣la艂, jak to jest fajnie wej艣膰 do sklepu i kupi膰 co si臋 chce. Dobrze, 偶e mu przesz艂o. Tylko wtedy r贸wnie偶 bardzo denerwowa艂o go, 偶e ja lubi臋 lumpki albo sama sobie ubrania przerabiam bo po co...przecie偶 s膮 pieni膮dze. Nie rozumia艂, 偶e to zwyk艂a frajda co艣 fajnego znale藕膰 i po艂azi膰 po tych sklepach zamiast wej艣膰 do galerii i wyj艣膰 z workiem ubra艅 z metkami.聽

bo ludzie naprawde zyjacy an dobrym poziomie nie maja potrzeby umniejszac innnych wyzywajac ich w internecie od biedakow聽 grzebiacych w worach szmat 馃檪

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Przed chwil膮, Go艣膰 delikatna8 napisa艂:

Za czas贸w nastoletnich prawie wszyscy ciu艂ali kieszonkowe na wymarzony ciuch czy gad偶et. Obecnie kupuj臋 co zechc臋 i co mi si臋 podoba. Najwi臋ksz膮 frajda dla mnie s膮 zakupy przez internet w wygodnym fotelu popijaj膮c dobr膮 herbate. Na zakupy do sklep贸w chodze tylko z przyjaci贸艂k膮 lub moim facetem, ale on za tym nie przepada jak i ja, wolimy online zam贸wi膰. I totalnie nie rozumiem co fajnego jest w grzebaniu w koszach z lumpami, kt贸re ktos inny wyrzuci艂. Dla mnie rado艣ci膮 i satysfakcj膮 jest to, 偶e sta膰 mnie kupi膰 sobie to co chc臋, nowe.聽

Nie wiem jak to napisa膰, 偶eby nie wyj艣膰 na snoba, ale chyba si臋 nie da.聽

Dla mnie kupowanie nie jest frajd膮, nie mam "rado艣ci", 偶e mnie na co艣 sta膰 no nie jest to dla mnie luksusem 偶eby zam贸wi膰 ubrania przez neta. I tak to robi臋 (niestety). Kupowanie w lumpeksie jest frajd膮 bo chodzi o ten aspekt wy艂apania czego艣 fajnego, czego nie ma w ka偶dym sklepie, co akurat jest w moim rozmiarze. Zw艂aszcza fajnie jest jak id臋 z kim艣 i grzebiemy jak ma艂e dzieci i mamy zabaw臋. O to chodzi, o t膮 przyjemno艣膰 ze znajdowania "pere艂ek".聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰
Przed chwil膮, Go艣膰 Gosc napisa艂:

Pi膮ty raz piszesz to samo. Po co?I tak nikogo to nie obchodzi.

no jak to noxa non stop w kolk te same argumenty przewija od lat

czekam na standardowy dyzurny tekst o mnie 馃檪

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 delikatna8

Smartfona bym nie kupi艂a u偶ywanego, bo sama po sobie wiem 偶e taki sprz臋t ma si臋 zawsze przy sobie nawet w wc. Laptop te偶 musi by膰聽n贸wka. Inne rzeczy mo偶e i bym znios艂a u偶ywane, tylko po co skoro sta膰 mnie na nowe. Nowe rzeczy daj膮 wi臋ksz膮 satysfakcj臋 i nie maj膮 偶adnych rysek, 艣lad贸w u偶ytkowania itd. Dla mnie to akurat wa偶ne bo dbam o swoje rzeczy i wi臋kszo艣膰 moich rzeczy nawet po latach wygl膮da jak nowe.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Przed chwil膮, Go艣膰 delikatna8 napisa艂:

Smartfona bym nie kupi艂a u偶ywanego, bo sama po sobie wiem 偶e taki sprz臋t ma si臋 zawsze przy sobie nawet w wc. Laptop te偶 musi by膰聽n贸wka. Inne rzeczy mo偶e i bym znios艂a u偶ywane, tylko po co skoro sta膰 mnie na nowe. Nowe rzeczy daj膮 wi臋ksz膮 satysfakcj臋 i nie maj膮 偶adnych rysek, 艣lad贸w u偶ytkowania itd. Dla mnie to akurat wa偶ne bo dbam o swoje rzeczy i wi臋kszo艣膰 moich rzeczy nawet po latach wygl膮da jak nowe.聽

a ja nie dbam, jak co艣 si臋 zepsuje to albo to przerabiam albo wyrzucam. Nie cackam si臋 z ka偶dym przedmiotem w moim posiadaniu

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 delikatna8

Ja tej frajdy nie "kumam", zdecydowanie. Snobem nie jestem (wr臋cz przeciwnie), nigdy bym nie kupi艂a czego艣 ze wzgl臋du na mark臋 czy logo. Ale musi by膰 to nowe i pe艂nowarto艣ciowe.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰

a ja kumam, nieraz pochodzilam do dziewczyn ubranych fajnie i oryginalnie hcac poszukac czegos podobnego i jak stwierdzaly,z ena lumpie i nie ma metki, to smutno, bo nie ejstem w stanie tego nigdzie dorwac 馃槙

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Przed chwil膮, Go艣膰 delikatna8 napisa艂:

Ja tej frajdy nie "kumam", zdecydowanie. Snobem nie jestem (wr臋cz przeciwnie), nigdy bym nie kupi艂a czego艣 ze wzgl臋du na mark臋 czy logo. Ale musi by膰 to nowe i pe艂nowarto艣ciowe.聽

Oczywi艣cie, bo dla ciebie frajd膮 jest to, 偶e ci臋 sta膰 na co艣. Sama to przyzna艂a艣. Ja nie widz臋 frajdy w samym tym, 偶e mnie na co艣 sta膰. Nie musz臋 czego艣 kupi膰, 偶eby mie膰 t膮 艣wiadomo艣膰, 偶e mnie sta膰. Nie musz臋 sobie o tym przypomina膰.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 marawstala

Dawniej cz臋sto, teraz rzadko... ale tam mo偶na kupic ubrania w bardzo dobrym stanie lub nawet nowe, trzeba trafi膰 na dobry sklep... W Kielcach takie ubrania znajduj膮 sie np w proficie albo w szafie Sary (?) chyba jako艣 tak sie ten sklep nazywa... nie jestem pewna聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 delikatna8

Ja mam tak, 偶e bardzo si臋 do rzeczy przyzwyczajam, dlatego stawiam na takie, kt贸re s膮 trwa艂e. Zar贸wno ubrania, bi偶uteria jak i sprz臋ty wszelakie i ozdoby do domu, do wszystkiego si臋 przyzwyczajam. Po powrocie do domu zawsze si臋 przebieram w "domowe" ciuchy typu dresik, 偶eby czu膰 si臋 swobodnie, a swoje rzeczy sk艂adam 艂adnie. Nauczy艂am mojego faceta tych nawyk贸w odk膮d ze mn膮 zamieszka艂 te偶 si臋 przebiera tyle 偶e to ja sk艂adam jego rzeczy bo mu si臋 nie chce 馃槃

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Nigdy nie rozumia艂am idei domowych ciuch贸w. Rozumiem jak kto艣 do pracy musi si臋 ubiera膰 wed艂ug dress-code'u, ale tak na codzie艅? Po co?

Edytowano przez Jajko Pisanka

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Gosc
1 minut臋 temu, Go艣膰 delikatna8 napisa艂:

Ja mam tak, 偶e bardzo si臋 do rzeczy przyzwyczajam, dlatego stawiam na takie, kt贸re s膮 trwa艂e. Zar贸wno ubrania, bi偶uteria jak i sprz臋ty wszelakie i ozdoby do domu, do wszystkiego si臋 przyzwyczajam. Po powrocie do domu zawsze si臋 przebieram w "domowe" ciuchy typu dresik, 偶eby czu膰 si臋 swobodnie, a swoje rzeczy sk艂adam 艂adnie. Nauczy艂am mojego faceta tych nawyk贸w odk膮d ze mn膮 zamieszka艂 te偶 si臋 przebiera tyle 偶e to ja sk艂adam jego rzeczy bo mu si臋 nie chce 馃槃

Ta, ty masz faceta. Jak se go narysujesz.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 delikatna8

Jak mam si臋 tak bawi膰, to naprawd臋 wol臋 nowy sprz臋t. Zazwyczaj inwestycja pop艂aca, bo z u偶ywkami nigdy nie wiadomo czy by艂y zalane albo co艣 w tym stylu. Ryzyk fizyk. A ja ryzyka nie lubi臋.聽

Idea domowych ciuch贸w jest prosta, wskakujesz w wygodne i czyste rzeczy i mo偶esz si臋 pok艂ada膰 swobodnie. Nie wyobra偶am sobie siedzie膰 w domu w tym samym w czym latam po mie艣cie, po lesie, je偶d偶臋 autem itd. Poza tym po co niszczy膰 ciuchy w domu. Ja w domu gotuje, krz膮tam si臋, bawi臋 si臋 z psem, tulimy si臋 z narzeczonym, wszystko zaraz by by艂o wymi臋tolone i musia艂abym non stop pra膰, a tak fajny 艂adny dresik czy inny lu藕ny domowy ciuch mo偶e sobie by膰 wymi臋ty na wszystkie strony 艣wiata 馃槃

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰

delikatn a raczej noxa rpzestan leczyc swoje kompleksy kosztem innych 馃檪

jeden moj niedoszly pracowal w LPP ( mohito, sinsay, reserved, cropp, house) i chociaz jest programista 15k stwierdzal, ze w zyciu by na szmatke nie wydal paru stow- chociz jak najbardziej bylo go stac

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Jeszcze dodam, 偶e najbardziej "przywi膮zana" jestem do ubra艅 kt贸re w艂a艣nie gdzie艣 znalaz艂am - na przecenie lub lumpku. Bo po pierwsze, musia艂y mi si臋 bardzo podoba膰 skoro je kupi艂am, a po drugie - zwi膮znay jest nimi ten aspekt zabawy i rado艣ci ze znalezienia czego艣. S膮 te偶 najbardziej wyj膮tkowe.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

ubrania od tego s膮 偶eby je nosi膰, jak si臋 zniszcz膮 to wyrzucasz i kupujesz nowe. Rozumiem, 偶e 艂adnie ubierasz si臋 dla innych, a w domu ten sam znoszony, stary dres?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰
6 minut temu, Jajko Pisanka napisa艂:

Nigdy nie rozumia艂am idei domowych ciuch贸w. Rozumiem jak kto艣 do pracy musi si臋 ubiera膰 wed艂ug dress-code'u, ale tak na codzie艅? Po co?

nom dokladnie, tez nie ogarnialam jak mama po szkole kazala nam sie rpzebierac- po prostu w inne spodnie podobne do szkolnych聽

tylko na ognisko albo jakies malowanie czy brudne prace bralam rzeczy stare, a tak to smigalam w jednym caly dzien

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 fan pravik

wla艣nie st膮d sie bior膮 te ciuchy bo ludzie ich nakupuj膮 na zachodzie, po艂aza troche i sprzedaja na wyw贸zke do polski i innych biedniejszych krajow. tak kupuje w lumpeksach bo aktualnie te ubrania to w wiekszo艣ci prawie nowe rzeczy, czesto lepszych firm ni偶 te w co sa w polsce, bo zachodnich

oczywiscie g艂ownie kupuje dlatego bo jest tanio, ostatnio wzia艂em kurtke north face za 20 zl a tak to bym musia艂 kilka stowek wyda膰, a to nie warto

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 delikatna8

Ok tylko 偶e w te ciuchy kto艣 za przeproszeniem pierdzia艂, poci艂 si臋, 艣lini艂, mo偶e i krwi膮 czy guwienkiem to uwali艂. Nie wiesz聽co si臋 z tym dzia艂o 馃槃聽Moze kto艣 w tym umar艂, mia艂 wypadek, mo偶e przenosz膮 negatywna energi臋 (bo rzeczy przesi膮kaj膮 energi膮 eks w艂a艣cicieli), mo偶e kto艣 mia艂 hiva co to nosi艂 albo inne chor贸bska. To Twoja sprawa, ale mnie nikt nigdy nie przekona do lumpeksow 馃槃聽A ju偶 "magia" zwi膮zana z lumpami ze szmateksu to 艣mieszno艣膰 i kpina. Magi膮 s膮聽moje w艂asnor臋cznie posadzone i wyhodowane ro艣linki w doniczkach, a nie kawa艂ek spranego lumpa.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰
Przed chwil膮, Go艣膰 fan pravik napisa艂:

wla艣nie st膮d sie bior膮 te ciuchy bo ludzie ich nakupuj膮 na zachodzie, po艂aza troche i sprzedaja na wyw贸zke do polski i innych biedniejszych krajow. tak kupuje w lumpeksach bo aktualnie te ubrania to w wiekszo艣ci prawie nowe rzeczy, czesto lepszych firm ni偶 te w co sa w polsce, bo zachodnich

oczywiscie g艂ownie kupuje dlatego bo jest tanio, ostatnio wzia艂em kurtke north face za 20 zl a tak to bym musia艂 kilka stowek wyda膰, a to nie warto

a takie perelki tez mam, poza wspomnianymi conversami za 3 zl zamiast 300 mam kurtke tez fjord nansena za 20 czy 30 zl, nawet na rzepie bylo widac, ze malo uzywane, bo nie bylo kulek i klaczkow

stac mnei an plecak wojskowy za pare stow, sftshel hi mountain za 500 zl czy plecak gregory za 450, al jakbym te same rzeczy w lumpie za dyche wyhaczyla, to bralabym tak samo

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
1 minut臋 temu, Go艣膰 delikatna8 napisa艂:

Ok tylko 偶e w te ciuchy kto艣 za przeproszeniem pierdzia艂, poci艂 si臋, 艣lini艂, mo偶e i krwi膮 czy guwienkiem to uwali艂. Nie wiesz聽co si臋 z tym dzia艂o 馃槃聽Moze kto艣 w tym umar艂, mia艂 wypadek, mo偶e przenosz膮 negatywna energi臋 (bo rzeczy przesi膮kaj膮 energi膮 eks w艂a艣cicieli), mo偶e kto艣 mia艂 hiva co to nosi艂 albo inne chor贸bska. To Twoja sprawa, ale mnie nikt nigdy nie przekona do lumpeksow 馃槃聽A ju偶 "magia" zwi膮zana z lumpami ze szmateksu to 艣mieszno艣膰 i kpina. Magi膮 s膮聽moje w艂asnor臋cznie posadzone i wyhodowane ro艣linki w doniczkach, a nie kawa艂ek spranego lumpa.聽

nie wierz臋 w zababony o energii

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Marlena

Nie rozumie tego stwierdzenia 偶e w lumpie kupuj膮 biedacy聽 przecie偶 wiele znanych bogatych os贸b z telewizji si臋 otwarcie do tego przyznaje... cz臋sto b臋d膮c w takiego typu sklepach widz臋 kobiety kt贸re na prawd臋 wygl膮daj膮 na bardzo bogate: markowe buty,torebki, idealna fryzura, futra itp taka osoba od kt贸rej z kilometra wida膰 偶e bogata i j膮 sta膰 a jednak z jaki艣 przyczyn przewraca te sterty ciuch贸w mierzy je i co艣 kupuje. Ja r贸wnie偶 moge sobie pozwoli膰 na nowe ubrania i nie musz臋 odk艂ada膰 ale przyznam 偶e z jaki艣 przyczyn mi to sprawia satysfakcj臋 i przyjemno艣膰 jak znajd臋 co艣 fajnego mo偶e jestem dziwna ale wybranie si臋 wsp贸lnie z kole偶ankami na trip po lumpach wsp贸lne przegl膮danie ciuch贸w jest ca艂kiem fajn膮 atrakcj膮.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  

×